Користувачів
90962
Онлайн
15
Рішень
3178

Реєструйся у програмі лояльності – вигравай Smart TV SONY!

виконав користувач Модератор о ‎10-08-2017 в 14:21 – останнє редагування о ‎10-08-2017 в 15:17 виконав користувач Community manager (252 Перегляди)

Приєднуйся до програми лояльності «Мої бонуси» та бери участь у розіграші телевізора SONY!

Приз – сучасний Smart TV SONY, з функціями Full HD, LED підсвічуванням та діагоналлю 32" (81 см.)Приз – сучасний Smart TV SONY, з функціями Full HD, LED підсвічуванням та діагоналлю 32" (81 см.) 

Стати учасником розіграшу просто:

• Зареєструйся у програмі лояльності «Мої бонуси» на my.volia.com в період з 10 серпня по 27 вересня 2017р.
  • Автоматично бери участь у розіграші приза!

Приз – сучасний Smart TV SONY, з функціями Full HD, LED підсвічуванням та діагоналлю 32" (81 см.).

Програма «Мої бонуси» працює для тебе! Отримуй бонуси за прості дії: своєчасну оплату рахунку, замовлення додаткових пакетів та послуг, заповнення оціночних анкет, актуалізацію контактних даних, а також у подарунок до дня народження. Обмінюйте бонуси на послуги та пакети, спеціальні пропозиції та знижки.

Програма лояльності «Мої бонуси» - це бонуси, подарунки, спеціальні пропозиції, знижки та цікаві конкурси з класними призами.

Детальніше

Коментарі
виконав користувач dibilov100
о ‎13-08-2017 в 18:36

Реєструйся у програмі лояльності – вигравай Smart TV SONY! Это по новому нужно регистрироваться для этой акции ? 

виконав користувач Модератор
о ‎13-08-2017 в 18:52

dibilov100, добрый вечер. Нет, это предложение зарегистрироваться тем, кто еще не зарегистрирован в программе лояльности Мои Бонусы.