Пользователей
90935
Онлайн
34
Решений
3174

Герой «Того, хто біжить по лезу» повинен був відправитися до Москви

выполнил пользователь Radist123 дата ‎02-08-2017 в 08:18 (36 просмотров)

У жовтні на екрани вийде картина Дені Вільньова «Той, хто біжить по лезу 2049» — продовження культової фантастики Рідлі Скотта, що побачила світ у 1982 році.  Виявляється, сіквел планувався ще в 80-х, але не склалося. Про концепцію сіквела, який так і не трапився, розповів сценарист Хемптон Фанчер, співавтор оригінального фільму і майбутньої інтерпретації Вільньова. Саме він тридцять п'ять років тому розробляв ідеї для невдалого тоді продовження.

bladerunner2049.jpg

«Коли ми закінчили роботу над першим фільмом, то протягом року обговорювали сюжет другої частини. Рідлі подзвонив мені, я був в Нью-Йорку, миттю прилетів до Лос-Анджелеса, і ми перебрали можливі напрямки подальшого розвитку подій. Але тоді з-за юридичних проблем нічого не вийшло».

За словами Фанчера, він на той момент, як і всі, був стурбований холодною війною між США і СРСР, і тому бачив мисливця за реплікантами Ріка Декарда в Росії. «Мені представлялося, що він отримав роботу в Москві. Навколо суцільні росіяни, холод і сніг... В дусі романів Джона Ле Карре. Ну, ви розумієте, про що я. Пам'ятаю, як я сказав Рідлі: „Харрісон Форд в Москві! Це ж круто, правда?“. Але Рідлі лише знизав плечима і нічого не вийшло».

Метки