Пользователей
90936
Онлайн
5
Решений
3174

Які серіали варто подивитися: версія премії Emmi

выполнил пользователь Radist123 ‎23-09-2016 в 10:38 — отредактировано ‎26-09-2016 в 14:16 (1 704 просмотров)

Майже кожен чув про такі телешоу як «Гра престолів» і «Віце-президент». А деякі, наприклад, актор Деніел Редкліфф, навіть мріють, аби їх вбили в такому розкрученому проекті. Однак в тіні відомих шоу залищається багато гарних серіалів. Подібні нещодавно відібрали на премії Emmi.

Містер Робот

427865.jpg

«Містер Робот» (Mr. Robot) - цей психологічний трейлер отримав два «Золотих глобуси». Його фантастична історія дуже нагадує реальний світ сучасності, чим і захоплює.

Американська історія злочинів

427865.jpg

«Американська історія злочинів» (American Crime Story) - заснований на реальних подіях, серіал-антропологія кримінальних історій Америки. Перший сезон знятий за однойменною книгою Джеффрі Тубіна 1997 року. У кадр потрапили відомі актори Джон Траволта і Девід Швіммер.

Баскетс

427865.jpg

«Баскетс» (Baskets) - смішне шоу попри сумну сюжетну лінію. У ньому розповідають про клоуна-невдаху, якому не вдалося потрапити в паризьку школу клоунади. Йому нічого не залишалося робити, як повернутися на ненависну роботу в рідній Каліфорнії.

Родовід

427865.jpg

«Родовід» (Bloodline) - серіал присвячений одній з кращих драматичних тим в мистецтві: темі сім'ї, її честі і єдності. Ще більш актуальним серіал робить сюжет з контрабандою наркотиків.

Майстер не на всі руки

427865.jpg

«Майстер не на всі руки» (Master of None) розповідає історії іммігрантів, які долають нескінченні труднощі. Сьогодні це досить актуальна тема, які серіал представляє в комедійній формі.

Комментарии
выполнил пользователь Унікальний
дата ‎23-09-2016 в 17:48

сумно, из-за малобюджетной раскрутки не все знают про такие хорошие вещи Печальный 

буду смотреть

выполнил пользователь Ентузіаст
дата ‎24-09-2016 в 14:26

«Американська історія злочинів» - мені цей серіал сподобався!

выполнил пользователь vitaliy.z
дата ‎26-09-2016 в 12:58

про роботів я б подивився

выполнил пользователь qwest
дата ‎27-09-2016 в 23:00

Даже не слышал о таких (((

выполнил пользователь rockvb
дата ‎29-09-2016 в 14:59

Ах синема-синема!  Веселый!!

Всем не угодишь... А смотреть есть что !!!?

І навіть "про сантехників" ....

Ось тільки премії Emmi не дадуть за це.

Метки