Пользователей
90890
Онлайн
14
Решений
3169

Фінал «Чужого» мав бути іншим: Ріплі повинна була померти

выполнил пользователь Radist123 ‎07-04-2017 в 10:22 — отредактировано ‎07-04-2017 в 10:23 (1 740 просмотров)

Кінцівка фантастичного хоррора «Чужий» 1979 року мала бути зовсім іншою. Спочатку Рідлі Скотт планував убити Еллен Ріплі, яку грала Сігурні Уівер, але студія не дозволила.

ALIEN3-006.jpg

Днями режисер підтвердив, що припускав куди більш похмуре закінчення картини, а саме збирався убити головну героїню під саму завісу, після вирішальної сутички з ксеноморфа. В тій версії, яку всі ми знаємо, Ріплі вдається відправити інопланетянина в космос. Сама ж вона пише останній рядок свого звіту «Це Ріплі, єдиний, хто вижив на кораблі «Ностромо», кінець запису». Після цього вона відправляється в гіперсон.

Однак за задумом Скотта, все повинно було відбутися не так. «Я думав, що прибулець увійде, Ріплі заштовхає в нього гарпун, але йому нічого не буде, і тоді він розкриє її скафандр і відірве їй голову, - розповідає він. - А після ксеноморф імітує капітана Далласа і розпишеться в звіті за нього».

Але, за словами режисера, студії Fox такий фінал не сподобався. «Через 14 годин на знімальний майданчик прибув найголовніший бос Fox з погрозами звільнити мене під три чорти прямо зараз. Так що кінцівку довелося переписати».

Якби Скотту вдалося здійснити свій план по знищенню героїні, не було б в кіноісторії культового сержанта Ріплі, а Джеймс Кемерон, швидше за все, не зняв би «Чужих».

Комментарии
выполнил пользователь vitaliy.z
дата ‎10-04-2017 в 13:45

Добре, що Ріплі вижила. Інакше я б не переглядав цей фільм ще кілька разів

Метки