Пользователей
90970
Онлайн
27
Решений
3179
Ответить

Абонентам Airbites

Утвержденное решение Решено
Highlighted
Модератор
ДЯКов:186
Решений:16
Сообщений в блогах:2
Бейджей:16
В Клубе с03.04.2017
Утвержденное решение

Абонентам Airbites

[ Изменено ]

Основні питання та відповіді на них:

1. Що трапиться з моєю передоплатою за договором Airbites?

Airbites надаватиме послуги до 30 червня 2017 року. З 1-го липня 2017 року всі договори між Вами та Airbites автоматично розриваються.

Передоплата, що менша або дорівнює одному календарному місяцю - послуги будуть надаватись, зі сторони Airbites, до дати закінчення передоплати або до 30 червня 2017 року. Відповідно, компанія Воля, надіслала всім абонентам Airbites паперові рахунки, з рекомендованим платежем за поточний місяць. За умовами публічного договору, Ви стаєте абонентами компанії Воля, якщо сплачуєте рахунок. З моменту сплати, компанія Воля бере на баланс Ваш рахунок та робить всі необхідні коригування у відповідності з передоплатою в Airbites.

Абонентам, у яких передоплата більше одного календарного місяця - для продовження строку дії передплати, необхідно заповнити Заяву. Заява, прикріплена до цієї теми, також можна завантажити з нашого сайту в розділі "Документи". Передайте її нам одним із доступних способів:

- передайте консультанту в Центрі обслуговування абонентів Воля;

- надішліть її скан або фотокопію за адресою електронної пошти abonents@volia.com.

2. Чи зміниться вартість мого пакету? Чи можу я змінити тарифний план?

Вартість Вашого пакету залишиться без змін. Також за бажанням Ви можете змінити пакет на будь-який інший з 1 липня 2017 року.

3. Як оплачувати послуги?

Сплатити рахунок Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

- через інтернет системи: EasyPay, WebMoney, Portmone, iPay, GlobalMoney, Tachcard, Приват24;

- через термінали: IBox, City24, EasySoft, TYME, Alfa-Pay, FLASHPAY, ПриватБанк, Ощадбанк;

- через каси фінансових установ: Укрпошта, ПриватБанк, Ощадбанк, Правекс-банк, УкрСиббанк;

- через "Портал абонента" без комісії за допомогою систем: EasyPay, WebMoney, Portmone, Tachcard, Приват24;

4. Що таке передоплата? Чому я маю сплачувати наперед?

Передоплата - це оплата послуг до того, як Ви почали ними користуватись. Це зручно, так як Ви завжди впевнені, що у Вас буде доступ в Інтернет. Ми рекомендуємо один раз оплатити з передоплатою, після чого Вам буде приходити рахунок з сумою оплати за один місяць.

5. Чи можу я увійти в "мінус", що таке кредитування?

Кредитування дає Вам можливість користуватися послугою до мінус 100% вартості пакету. Це зручно, якщо Ви забули або не встигли своєчасно сплатити за послуги. Якщо Ви не хочете використовувати кредитування, цю функцію можна вимкнути в особистому кабінеті.

6. Де взяти номер договору для оплати?

Номер договору Ви мали отримати на паперовому рахунку, який був Вам надісланий. Також його можна отримати при зверненні, особистим повідомленням, в нашу групу, соціальної мережі Facebook. Або у консультанта, під час телефонного дзвінка, за номерами підтримки компанії:

(050) 502–22–50;

(093) 502–22–50;

(068) 502–22–50.

7. Чи зможу я заходити в особистий кабінет на сайті компанії Воля?

Увійти в "Мій кабінет" Ви можете за посиланням my.volia.com. Для входу, потрібно вказати номер Вашого договору та пароль. Вони прописані в паперовому рахунку, який Ви мали отримати. Також, особисті дані, можна отримати при зверненні, особистим повідомленням, в нашу групу, соціальної мережі Facebook. Або у консультанта, під час телефонного дзвінка, за номерами підтримки компанії:

(050) 502–22–50;

(093) 502–22–50;

(068) 502–22–50.

8. Що робити якщо у мене вже є договір з Волею?

Якщо Ви користуєтесь нашими послугами. Рекомендуємо звернутись до Центру обслуговування абонентів компанії Воля, Вашого міста. Та оформити один договір для всіх послуг (ТБ+Інтернет). Таким чином Ви будете отримувати один рахунок за обидві послуги.

9. Чи потрібно переоформлювати договір або замінювати обладнання чи кабель?

Ні, для користування послугами достатньо сплатити рахунок. Ніяких інших дій не потрібно робити, послуги будуть надаватись як і надавались.

10. Не працює інтернет. Який номер у технічної підтримки?

Всіма технічними питаннями, поки що, займається технічна підтримка Airbites. Розділ у голосовому меню - технічні питання.

Львів - (032) 245–02–45

Івано-Франківск - (0342) 72–49–49

Хмельницький - (0382) 70–10–10

Рівне - (0362) 64–91–91

Луцьк - (0332) 77–27–77

Харків - (057) 703–49–73

Lifecell - (093) 170–03–40

Kyivstar - (098) 710–21–12

Vodafone - (050) 710–21–12

Утвержденные решения
Решение
Утверждено Oleg (Модератор)
‎02-06-2017 в 15:39
Модератор
ДЯКов:1456
Решений:193
Сообщений в блогах:35
Бейджей:25
В Клубе с08.08.2014

Re: Абонентам Airbites

[ Изменено ]

Доброго дня.
Шановні абоненти airbites, для продовження строку дії передплати (якщо передоплата більше ніж до кінця червня), будь ласка, заповніть заяву, яку Ви можете завантажити за посиланням http://lviv.volia.com/user/files/2017/05/all/zayava.pdf та відправте нам  одним із способів:
- передайте консультанту в Центрі обслуговування абонентів Вашого міста
- надішліть її скан або фотокопію за адресою електронної пошти abonents@volia.com

- особистим повідомленням модератору.

Просмотреть решение в исходном сообщении

Все ответы
Розумник
ДЯКов:32
Решений:0
Бейджей:6
В Клубе с01.06.2017

[ Изменено ]

2. Чи зміниться вартість мого пакету? Чи можу я змінити тарифний план?

Вартість Вашого пакету залишиться без змін.

Уточніть, будь ласка:, ДО ЯКОГО САМЕ ЧАСУ? До 1 липня? До 1 вересня? Невідомо? Чи ще компанія не вирішила? І чи не опинимось ми у ситуації, коли ви автоматичньо переведете нас на свої драконівські тарифи, а ми, не знаючи, потім будемо змушені оплачувати їх чи кошти нараховуватимуться саме по них, а не по наших адекватніх ейрбайтсівських цінах? Дякую за відповіді.

Модератор
В Клубе с08.08.2014

[ Изменено ]

Доброго дня, RIVNE_UA.

Вартість Вашого пакету залишиться без змін. Також Ви за бажанням можете змінити пакет на будь-який інший з 01.07.2017.овору. 

Відслідковувач
ДЯКов:15
Сообщений в блогах:0
Бейджей:5
В Клубе с02.06.2017

[ Изменено ]

У мене була передоплата на раунку Airbites на 1.06 близько 70 грн.
У кабінеті Волі цих грошей немає, більше того уже нараховується борг за користування інтернетом.
У кабінет Airbites зайти неможливо оскільки там автоматичний редірект на сайт Волі.

Куди ділася передоплата
 Вона зависла в airbites де її неможливо ні побачити ні перевірити скільки залишилось)
Якщо я до внесення оплати ще не є абонентом Волі то якого ...  з якого дива воля вже нарахувала мені борг?
Що буде якщо я теоретично внесу оплату 30 червня? Я заплачу за цей місяць двічі?

Відслідковувач
ДЯКов:9
Бейджей:5
В Клубе с02.06.2017

Аналогічна сиутація. Переалата в Airbites була у мене до 01.07.2017р. (добре, що платив по карті і чек зберігся) А по Волі уже мінусовий балан і ще якась предоплата за липень, хоча ми і так платимо гроші за користування на перед. Є ще місяць пошукати іншого провайдера, так як роками не хотів звязуватись з Волюю... 

Розумник
В Клубе с01.06.2017

[ Изменено ]

"Вартість Вашого пакету залишиться без змін"

Веселый))))))))) Вибачте, реальньо щойно не стримавсяВеселый)) Дякую, шановний модере, за відповідь (нічого особистого, ви виконуєте свою роботу, ще й у такій проблемній компанії, то нелегко, віддуватись за усі їхні кроки ), АЛЕ якщо відповіди конкретньої по тому яка ціна буде для мого тарифу ПІСЛЯ 1 липня і скільки саме не буде ні від вашої, ні від Ейрбайтсівської сторони, шлях, на жаль чи на щастя, бачу тільки один.

Відслідковувач
ДЯКов:10
Бейджей:4
В Клубе с02.06.2017

[ Изменено ]

Аналогічна ситуація
1. передплата на раунку Airbites на 1.06 близько 70 грн.
2 інтернету сьогодні я не маю, а маю чомусь борг у Волі.

3. у кабінет Airbites зайти неможливо оскільки там автоматичний редірект на сайт Волі.

4. дозвонитися нереально - тупо скидають усі дзвінки

Куди ділася передоплата і чому воля вже нарахувала мені борг?
і коли у мене будет інтернет, трясця вашій матері. 

Розумник
В Клубе с01.06.2017

[ Изменено ]

TataK, ого, з передплатою -- і вимкнули... Цікаво від кого саме це залежить, напевно від гіршої роботи місцевого Ейрбайтсу, я от з передплатою поки (тьху-тьху) користуюсь, поки кошти не вичерпаються, хоча НЕ ВИДНО Й ДОСІ у Кабінеті за якими тарифами нараховують, можуть і за своїми, від 1 червня (хоча стверджують, що за нашими). Ну може ще сервери/техніку не забрали, тому поки нормальньоВеселый), бо як писала одна людина на ФБ Ейрбайтсу, якщо почнуть переносити, то пиши пропало Веселый)

Решение
Утверждено Oleg (Модератор)
‎02-06-2017 в 15:39
Модератор
В Клубе с08.08.2014

[ Изменено ]

Доброго дня.
Шановні абоненти airbites, для продовження строку дії передплати (якщо передоплата більше ніж до кінця червня), будь ласка, заповніть заяву, яку Ви можете завантажити за посиланням http://lviv.volia.com/user/files/2017/05/all/zayava.pdf та відправте нам  одним із способів:
- передайте консультанту в Центрі обслуговування абонентів Вашого міста
- надішліть її скан або фотокопію за адресою електронної пошти abonents@volia.com

- особистим повідомленням модератору.

Розумник
В Клубе с01.06.2017

[ Изменено ]

Ну тепер більш-менш зрозуміло по питанню оплати нами ПІСЛЯ 1 липня. Олеже, там у Вашій (і вашій) заяві вказано "на умовах Правил Волі", тобто за тарифами Волі, що й потрібно було довестиВеселый Якщо я неправий, наведіть пункт з ваших Правил, під котрий підпадатиме цей виняток з попередніми оплатами Ейрбайтсівців.