Пользователей
90970
Онлайн
28
Решений
3179
Ответить
Утвержденное решение

Абонентам Airbites

Старанний
ДЯКов:15
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:6
В Клубе с13.07.2017

Re: Абонентам Airbites

[ Изменено ]

т.е. Вы хотите сказать, что:

Компания Воля сохранила все условия абонентов Airbites. Баланс полностью отобразился на счетах абонентов.

- "адаптировать их под условия программы лояльности компании Воля-Кабель"

- "наша компанія робить все можливе, щоб якість надання послуг та обслуговування покращилися для всіх наших абонентів"

и, Вы пишите "На жаль, однакових провайдерів, як і двох однакових людей на світі не буває"

Вам не смешно от Ваших ответов, Вы так издеваетесь над абонентами? причём тут одинаковые люди? Ваша компания равняется с людьми, причём не совсем с нормальными?

я заплатил за услуги, и по предоставленному Вам реестру от Airbites, у меня на балансе услуга была куплена до конца сентября 2017г.

где подтверждение Ваших слов - "Компания Воля сохранила все условия абонентов Airbites." ,  "наша компанія робить все можливе, щоб якість надання послуг та обслуговування покращилися для всіх наших абонентів"

ЧТО ИМЕННО ДЕЛАЕТ ВАША КОМПАНИЯ, ДЛЯ СОХРАНЕНИЯ УСЛОВИЙ АБОНЕНТОВ AIRBITES И О КАКОМ КАЧЕСТВЕ УСЛУГ ВЫ ГОВОРИТЕ? ЕСЛИ ВЫ ВСЕХ АБОНЕНТОВ AIRBITES КИНУЛИ НА БОНУСЫ, А КАЧЕСТВО УСЛУГ ЗА ВРЕМЯ ВАШЕГО ОБСЛУЖИВАНИЯ НИЖЕ ЧЕМ БЫЛО ОТ AIRBITES.

Старанний
ДЯКов:10
Бейджей:7
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

Alisa написано:

LordFeliks, дякую за зауваження.  За Вашою адресою зараз аварійна ситуація у зв'язку з проведенням робіт Львівенерго. По закінченню робіт сигнал буде відновлено. При повторенні ситуації зверніться, будь ласка, до нас в час, коли повториться ситуація з DNS.

Додатково прохання надайте скріншоти з трасуванням або іншими прикладами несправності і я або інший модератор відпрвить дані для перевірки. 

Спробую допомогти у вирішенні. Дякую. 

Алиса, мила, я вдячний Вам за те, що Ви хочете бути корисною для людей, у цьому "тяжкому" механізмі Волі, я теж такий був, поки мене не звільнили звідтам, тупо звинувативши мене в тому, чого я не робив. Доля склалася так, що я змушений сам стати абонентом цієї "фількіної контори", і, сподіваюсь, що не на довго. Я б з радістю надав би Вам проблемні місця, але їх треба на відео знімати, щоб то було видно, як фільм неможливо дивитись онлайн, як радіо припиняє робити, як сторінки "завантажуються", що її треба перезавантажувати по 2 чи 3 рази, як Нет ніби є("Доступ к Интернету"), а його насправді немає. Іконка не буде зі знаком оклику, віддалений сервер доступний, але він нічого, у цей час, не хоче передавати, або передає, але ДНС лежить. Це короткочасні події, які супроводжують мене, бідолагу-клієнта, увесь час користуванням доступом до Інтернету. І не в ДНСі проблема, його можна прописати, сторінку можна перезавантажити, з відео можна набратись терпіння. Але Воля за свої послуги отримує гроші, отже за мої гроші Воля забов'язана мені приділяти увагу і працювати на мене, для мого комфорту, мені п'яти лизати, як на то буде потреба. Це бізнес і фірма, що дорожить клієнтами, не буде так ставитись до своїх клієнтів, як це показала практика за час існування компанії Воля. Якщо послуги "фігові", то нашо мені взагалі це все?! Я піду до київстару, наприклад. Відгуки, ніби, нормальні. Так, я буду платити більше, але я буду отримувати якісні послуги, а не галочку: послугу надано(яку?). Сонечко, я звик до якісних послуг за цю саму суму грошей, а отримуючи, останнім часом, нестабільне з'єднання множиться моє, і без того, негативне ставлення до компанії, з якою ми з Вами співпрацюємо. З якої, взагалі, радості я маю звикати до, перепрошую, "галімих" послуг іншого провайдера? Тільки тому, що він інший? Тому що однакових провайдерів немає? На щастя в Волі є конкуренти і я з радістю заміню Волю на кращого з них. Я почув Вас, хоча в мене і немає надії на поліпшення зв'язку тому, що проблема не в моїй гілці, а у роботі системи у загальному: не відповідальні техніки, погана зарплатня, відсутність програми покращення, адже, якщо б вона була, все з самого початку працювало б нормально і вже багато років як. Сьогодні стався 5 розрив за останні 4 дні. І я певен, що далі буде.

P.S. От, приклад завантаження сторінки: 1й скрін того, як завантажилось, а 2й - як мало завантажитись з першого разу
завантажилось.pngмало завантажитись.png

На першому скріні видно, що недовантажило контент. Дивно, адже це могло статись, лише, якщо пакети з інформацією загубились. Чому? Сервер їх не туди відіслав? Чому так відбувається? Таблиця маршрутизації погана? Стоїть дешеве обладнання не розраховане на таке навантаження? Що не так? Треба відвикати від хабів, вже не йде трансляція пакетів на всі порти. Ой, біда з вами.

Старанний
ДЯКов:15
Бейджей:6
В Клубе с13.07.2017

[ Изменено ]

Прошу модераторов ответить, когда мне вернут на баланс ту сумму, которая у меня была на балансе airbites (т.е. вернут оплаченную по акции услугу до конца сентября 2017г)?? Я не намерен "спонсировать контору", которая так нагло относится к клиентам и предоставляет некачественные услуги! На каком основании, и с какой стати компания "адаптирует условия предоставления услуг компании airbites под свои условия", покажите мне приказ, место в договоре (договоре для "купленных" абонентов airbites), где абоненты airbites лишаются услуг проплаченных по акции? И почему мне об этом "втирают", уже после того как состоялась сделка между компанией Воля и Airbites?

Так же прошу ответить, кому передаются эти жалобы и передаются ли они вообще (мне Ваша самодеятельность не нужна), я понимаю, что лично Вы эти проблемы не решаете, поэтому пусть эти жалобы читают те, кто будет решать эти вопросы, и отвечают на них лично!

Так же поддерживаю @LordFeliks, что страницы часто полностью не прогружаются и видео потоки периодически "замирают", и у меня нет желания выполнять работу (по поиску "узких" мест в Вашей сети) людей, которые за это отвечают, т.к. я плачу деньги за эти не качественные услуги!

Модератор
ДЯКов:2669
Решений:305
Сообщений в блогах:47
Бейджей:25
В Клубе с08.08.2014

LordFeliks, щиро дякую за довіру!  Розумію Вас, я вже передала інформацію для перевірки ситуації з послугою та впливу на неї.

Ще раз дякую за довіру та очікування.  

Highlighted
Модератор
В Клубе с08.08.2014

de1980, к сожалению, у меня нет ответа на Ваш вопрос.  На сегодняшний день ситуация по бонусам такова: 

"Компания Воля сохранила все условия абонентов Airbites.
Баланс полностью отобразился на счетах абонентов. Касаемо бонусов «виртуального сальдо» компания постаралась полностью адаптировать под условия программы лояльности компании Воля-Кабель. Часть абонентов может видеть в личном кабинете бонусы. Часть абонентов от 1000 бонусов и больше при обращении в компанию может получить скидку на услуги". 

По Вашему договору Вам было предоставлено 250 бонусов по программе лояльности компании Воля.  

По вопросам, на которые у модераторов нет ответа и/или требуется ответ от профильных сотрудников компании вопрос передается им. После получения ответа мы сообщаем его нашим абонентам.   

Благодарю за понимание и участие в сообществе Воля Клуб. 

Модератор
В Клубе с08.08.2014

@LordFeliks , в мене уточнюють деякі деталі, які Ви точно знаєте. Уточніть, будь ласка, чи змінюється ситуація при підключенні напряму, без використання роутера (якщо він у Вас підключений). Також уточніть, будь ласка, в налаштуваннях IP адреса прописана вручну чи виставлено присвоювати її автоматично. 

Старанний
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

Alisa написано:

@LordFeliks , в мене уточнюють деякі деталі, які Ви точно знаєте. Уточніть, будь ласка, чи змінюється ситуація при підключенні напряму, без використання роутера (якщо він у Вас підключений). Також уточніть, будь ласка, в налаштуваннях IP адреса прописана вручну чи виставлено присвоювати її автоматично. 

Воля діє у найкращих своїх традиціях - звинуватити клієнта в тому, що погані послуги воля надає саме через нього, вже перевіряв його. В мене з обладнанням все нормально. IP - автомат

Старанний
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

Alisa написано:

Воля діє у найкращих своїх традиціях - звинуватити клієнта в тому, що погані послуги воля надає саме через нього. В мене з обладнанням все нормально, вже перевіряв його. IP - автомат

Інноватор
ДЯКов:838
Решений:37
Сообщений в блогах:64
Бейджей:22
В Клубе с08.04.2015

то як справи без роутеру - напряму? 

Сообщение от Meizu m3 note
Старанний
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

vitttt написано:

то як справи без роутеру - напряму? 

Ви мене питаєте? Кажу ж, роутер тут ні до чого, вже перевіряв цю гіпотезу. Як я казав, моє обладнання працює справно, проблема на боці провайдера