Пользователей
90290
Онлайн
13
Решений
3152
Ответить
Утвержденное решение

Абонентам Airbites

Відслідковувач
ДЯКов:11
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:5
В Клубе с02.06.2017

Re: Абонентам Airbites

[ Изменено ]

Ваша відповідь - це рандомна цитата статті про перехід абонентів airbites на волю.
Ваша відповідь помічена як "РЕШЕНИЕ" не відповідає на питання які тут підіймались. Просто відписка та імітація роботи.
Таке враження що це бот пройшовся по кількох схожих темах і зкинув однаковий скопійований шматок тексту.
Можливо краще написати все так як воно є, навіть якщо ви не володієте такою інформацією, ніж писати казна-що аби закрити пост.
Хотілося б почути все таки відповідь та поставлені запитання

Якщо я до внесення оплати ще не є абонентом Волі то якого ...  з якого дива воля вже нарахувала мені борг?
Що буде якщо я теоретично внесу оплату 30 червня? Я заплачу за цей місяць двічі?

Розумник
ДЯКов:32
Сообщений в блогах:2
Бейджей:6
В Клубе с01.06.2017

[ Изменено ]

xose, їхнє керівництво там так люто "нахімічило", що чорт ногу зламаєВеселый) Купили-НЕ купили, взяли у оренду покористуватисьВеселый) А бідолашні модератори, як завжди (як, напевно, і при попередніх поглинаннях) мусять віддуватись і щось вигадувати та пояснювати (самі, певно, толком про усе не знаючи)Веселый) //Про борг. Ну так вони БЕЗ підписання угоди з нами (я підпису не ставив, може хтось з Ейрбайтсівців його таки поставив?Веселый) ) внесли нас до своїх клієнтів (інакше як би ми на цьому Форумі писали), а зарахувати кошти з рахунків Ейрбайтсу, що лишаються, чомусь дивовижнім чином "забули". Наступній крок відключення і колектори щодня на наших телефонахВеселый) Якщо хтось впливовий з учорашніх клієнтів Ейрбайтсу (юристи, наприклад, не кажучи за крутіших) не збереться і не шарахне по цій невдалій аферці, принаймні не подасть позов в Антимонопольній зрозуміло за що, та поліцію за порушення конфіденційности, а також за порушення термінів попередження клієнта про розірвання угоди, то буде останнім йолопомВеселый)

Інноватор
ДЯКов:768
Решений:54
Сообщений в блогах:110
Бейджей:25
В Клубе с18.02.2015

xose написано:

Ваша відповідь - це рандомна цитата статті про перехід абонентів airbites на волю.
Ваша відповідь помічена як "РЕШЕНИЕ" не відповідає на питання які тут підіймались. Просто відписка та імітація роботи.
Таке враження що це бот пройшовся по кількох схожих темах і зкинув однаковий скопійований шматок тексту.
Можливо краще написати все так як воно є, навіть якщо ви не володієте такою інформацією, ніж писати казна-що аби закрити пост.
Хотілося б почути все таки відповідь та поставлені запитання

Якщо я до внесення оплати ще не є абонентом Волі то якого ...  з якого дива воля вже нарахувала мені борг?
Що буде якщо я теоретично внесу оплату 30 червня? Я заплачу за цей місяць двічі?

двічі не буде. у волі кошти враховуються завжди. я вам як абонент волі кажу. 

перевели вас мабуть як багатьох за публічним договором він не потребує підписання і має бути на сайті айрбітса

так колись вже було. бачив раніше

якщо був залишок в айрбітс, ви впевнені  що він є  , то пишить заяву волі, підпис ставите та клацайте фотіком або мобілою, або скануйте  і відправляйте їм.

наскілки я поняв то вони купили мережу і тепер на їх мощностях буде воля. по факту майже нічого перший час і не зміниться. Чи варто то хвилювань? рішати вам.

в києві воля норм працює. та і по країні в командіровках де в мене воля теж нарікань не маю

Розумник
В Клубе с01.06.2017

[ Изменено ]

Тобто "публічній"? Якщо клієнт підписував угоду з одним провайдером, не розривав її, АЛЕ як пишуть певні користувачі на ФБ нашого прова, Воля нібито не купила, не влила наш Ейрбайтс у свій склад (тоді б жодних запитань, бо тоді юридичнє правонаступництво перейшло б автоматичньо до Волі), а тільки придбала мережу Інтернету (ну як розумію, сервери, техніку, айпішники, клієнтську базу), то нас: а) мусили попередити про такі дії ЗА 14 ДНІВ НАПЕРЕД ПИСЬМОВО/ТЕЛЕФОНОМ/ЕЛЕКТРОНКОЮ, а не самотніми 2-3ма рядками на сайті компанії; б) Ейрбайтс мав (МУСІВ) розірвати угоди з нами і УСЬОГО ЛИШЕНЬ ЗАПРОПОНУВАТИ перейти нам у Волю; в) У жодному разі НЕ передавати конфіденційні дані третім особам. ВСЕ, тут чітко, ніяких вліво-вправо бути не можеПечальный  Зрештою, якби усе було чесно, то Воля через шановніх Модераторів цього Клубу та Форуму вже б ДЕТАЛЬНЬО розписала у перший же день своїм новим потенційниім клієнтам-НЕклієнтам у якому статусі частина Ейрбітсу передана у Волю та як їхні клієнти опинились тут і з якими правами та обов`язками. 

Інноватор
ДЯКов:768
Решений:54
Сообщений в блогах:110
Бейджей:25
В Клубе с18.02.2015

чого не знаю не скажу.

публічний договор   тут  ось найшов

https://airbites.net.ua/ самий низ

https://airbites.net.ua/public_agreement

https://airbites.net.ua/new_public

Розумник
В Клубе с01.06.2017

А, ну дяк, бачив і читав. Цікаво як цей "докУмент" між Ейрбайтсом та Волею, без прописання конкретніх термінів по дотриманню прав клієнтів оцінили б/оцінять юристи, у нашій старій угоді з компанією якось ніби побільше розписаного тексту...

Наставник
ДЯКов:1076
Решений:48
Сообщений в блогах:162
Бейджей:24
В Клубе с03.07.2015

Допитливий
ДЯКов:1
Бейджей:5
В Клубе с03.06.2017

Питання таке: ''переселенцям'' з Еірбайтс обіцяли, що передоплачені ЕйБі за червень кошти будуть Волею враховані, однак за перші числа місяця вами вже нараховано борг, з погрозами відключення послуг. Роз'ясніть, будь-ласка, як достойно залагодити ситуацію.Дякую.

Старанний
ДЯКов:4
Бейджей:8
В Клубе с02.06.2017

остатки денег на счёте Airbites не возможно проверить - но помню что этих денег должшо хватить дней на 10 а после перевода на волю баланс стал в минусе а к личному кабинету Airbites нет больше доступа

Допитливий
ДЯКов:0
Бейджей:3
В Клубе с05.05.2017

[ Изменено ]

А в мене доступ до свого кабінету в airbites є і зараз

Баланс 7.29 грн.

Послуги дійсні до 06.06.2017

Щомісячний платіж 95 грн.

А сьогодні, вже і мені не доступно. Видно вони читають цей сайт.Раздраженный смайлик