Пользователей
90290
Онлайн
14
Решений
3152
Ответить
Утвержденное решение

Абонентам Airbites

Інноватор
ДЯКов:814
Решений:37
Сообщений в блогах:63
Бейджей:22
В Клубе с08.04.2015

Re: Абонентам Airbites

Исходя из сообщений от модератора я понял так - вам нужно пополнить счет и тогда те деньги,  что были на прошлой компании, воля учет. Но если денег на счету было больше чем ваша месячная оплата,  тогда нужно писать заявление. 

Сообщение от Meizu m3 note
Відслідковувач
ДЯКов:3
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:6
В Клубе с03.06.2017

vitttt написано:

Исходя из сообщений от модератора я понял так - вам нужно пополнить счет и тогда те деньги,  что были на прошлой компании, воля учет. Но если денег на счету было больше чем ваша месячная оплата,  тогда нужно писать заявление. 

Оплатил 10 грн, чтобы выйти в плюс. Денег с АБ не добавилось.

Відслідковувач
ДЯКов:1
Бейджей:3
В Клубе с04.06.2017

если оплатить счет "Воли" по умолчанию вы подписываете договор между вами и провайдером. До 2010 года был абонентом "Воли" до этого был абонентом РГМ. Контора дуже пихата агрессивна та злопам'ятна после того как ушел еще года 4звонили и предлагали вернуться.  Жалко AIRBITES.

Розумник
ДЯКов:32
Сообщений в блогах:2
В Клубе с01.06.2017

IvanYan. ЯК так? Як таке можливо? Ви гакер і зламали сайт Ейрбайтсу?Удивленный (мужской) Веселый

Відслідковувач
Решений:1
Бейджей:7
В Клубе с04.06.2017

Усім привіт. Я теж з Airbites, у мене там теж була передплата (досить велика, порядка 1720 гривень).

Я теж хвилювався по поводу грошей, та поїхавши у "Волю", мені пояснили що для зарахування коштів з аірбайтса в волю потрібна лиш заявка (про яку йшлась мова вище). Підписав.

Через кілька днів зайшовши в кабінет воля, я побачив там борг (-4.6) замість моїх 1720 грн. Злякавшись, я поїхав у волю виясняти це питання. Мене там трішки заспокоїли, пояснивши що ще не оброблена заявка, до кінця місяця буде все гаразд, а послуги не відключать, навіть якщо буде заборгованість. Трішки заспокоївшись я поїхав додому.

Якщо консультант/представник компанії говорив правду, то я гадаю що нема підстав для хвилювань.

...мені теж шкода аірбайтсу, я консерватор, не люблю новшества. Залишається надіятися на Волю, і на те що вона "не підсуне свиню"

Розумник
ДЯКов:32
Сообщений в блогах:2
В Клубе с01.06.2017

[ Изменено ]

Користувач zibert89 написав:

а послуги не відключать, навіть якщо буде заборгованість.

Ну так, наскільки я розумію, у Волі існує можливість залазити у мінус ціною у 1 Ваш місячний тариф (у нас функція Кредит теж існувала, але з меншими термінами).

Модератор
ДЯКов:2556
Решений:300
Сообщений в блогах:45
Бейджей:25
В Клубе с08.08.2014

@turynka,  Вашу заяву отримали. Залишок коштів буде враховано за договором у вигляді знижки.

@44457058 ,   остаток денежных средств будет учтен. Для продолжения пользования услугами компании Воля рекомендуем пополнить баланс по Вашему договору нашей компании.

@Kaminari , для учета денег с АБ в виде скидки Вам необходимо предоставить подписанное заявление личным сообщением. Бланк заявления прикреплен к данной теме.

@aмиго , будем рады продолжить сотрудничество с Вами в нашей компании.

@zibert89 , дякуємо. Якщо Ви написали заяву, то все буде добре. Кошти будуть враховані у вигляді знижки за послуги компанії Воля після обробки заяви.  Все буде добре Веселый

Відслідковувач
ДЯКов:4
Бейджей:4
В Клубе с05.06.2017

На какой срок остануться прежние тарифы и скорость у абонентов компании аирбайтс ?
Или же с 1 июля, вы переведете всех на "аналогичный по стоимости" ваш тариф, тобиш 85 грн/ 5 Мб/с ?

Відслідковувач
Бейджей:4
В Клубе с06.06.2017

+1 на рахунку мав 1500+грн 

точну сумму навіть не знаю бо закинув відразу на декілька років...

Проплачувати зайвий раз нічого не буду. (так виявляється що я вже винний і маю заплатити 190 грн)

З дівчинкою з чату чи з колцентру розмовляти не має сенсу - візьміть заяву, щось там десь заповніть і можливо після першого числа щось там буде, може буде.... але ви заплатіть

Як послуга буде надалі то все ок. як відвалиться то буду писати заяву про кражу(чисто з принципу).

подивимось найближчим часом. чи буде компанія мати абонента чи ні

Висвітлювач
ДЯКов:33
Решений:4
Сообщений в блогах:1
Бейджей:9
В Клубе с14.04.2017

Я Вас процитирую:

Как же тяжело читать буквы. А тем более пытаться понять зачем их столко здесь написали... А еще номера по пунктам сделали. Зачем это все когда я умный икрасивый!