Пользователей
90935
Онлайн
34
Решений
3174
Ответить

Міграція з Airbites

Утвержденное решение Решено
Відслідковувач
ДЯКов:2
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:6
В Клубе с27.03.2017
Утвержденное решение

Міграція з Airbites

[ Изменено ]

Доброго дня.

Так сталося, що Volia6

Питання в наступному: Я вже є абонентом ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ", тому можна якось перекинути гроші, що залишилися на рахунку за договором з AirBites на рахунок ВОЛЯ чи потрібно йти до офісу, розривати договір і повертати кошти готівкою чи на картку?

Утвержденные решения
Решение
Утверждено автором темы ZuluSpirit
‎31-05-2017 в 11:01
Модератор
ДЯКов:2659
Решений:304
Сообщений в блогах:47
Бейджей:25
В Клубе с08.08.2014

Re: Міграція з Airbites

ZuluSpirit, віповідаю на Ваші питання.

1. Так, вірно. Потрібно  стати абонентом Волі.

1+. Так, вірно. Вам потрібно або оплатити рахунок, що мав вже надійти або написати заяву.

1++. Так, можна написати заяву, але в цьому випадку у Вас будет два окремих договора. Їх об'єднання буде можливе з 1 липня 2017р з візитом в офіс компанії Воля у Вашому місті. На жаль, об'єднати договора дістанційно немає можливості.

Просмотреть решение в исходном сообщении

Все ответы
Гуру
ДЯКов:2087
Решений:448
Сообщений в блогах:149
В Клубе с14.11.2014

я так понимаю при нажатии на кнопку города вам откроется более чем полная информация. 

Магістр
ДЯКов:4440
Решений:360
Сообщений в блогах:197
В Клубе с10.09.2014

здесь есть ответ на ваш вопрос

http://ivanofrankivsk.volia.com/ukr/about/airbites/
Відслідковувач
В Клубе с27.03.2017

Уточню. Мене цікавить чи можливо це зробити без візиту до офісу.

2 місяці тому я розширяв послугу з Телебачення до Телебачення + Інтернет і так вийшло, що виник новий номер договору, а гроші зі старого договору/рахунку перекинули на новий договір/рахунок без візиту в офіс, а лише по відсканованій заяві. Хотілося б і зараз обмежитися лише подібним набором дій.

Гуру
ДЯКов:2087
Решений:448
Сообщений в блогах:149
В Клубе с14.11.2014

это уже претензиии не к воле, решайте этот вопрос, пока Airbites еще существует.

и да, на будущее, если воля дает информацию, то она более чем полная, если удобного для вас варианта нет - значит это не означает, что воля его не дописала, это означает что его нет!

Модератор
В Клубе с08.08.2014

Дякую всім за бажання допомогти у вирішенні питання.

ZuluSpirit, послуги за одним договором за Вашою адресою надаються компанією Воля, за другим компанією Airbites.

За договором Airbites у Вас є передплата, тому Airbites продовжить надання передплачених послуг до закінчення коштів на Вашому рахунку, але не пізніше 30 червня 2017 року. У цьому випадку договір між Вами та Airbites є розірваним з 1
липня 2017 року. 

Якщо Ви користуєтесь послугою ТВ від ВОЛІ, рекомендуємо звернутися до
Центру обслуговування абонентів ВОЛЯ Вашого міста з 1го липня та
оформити дві послуги (ТБ та Інтернет) на один договір. Таким чином Ви
будете отримувати один рахунок за обидві послуги.

Відслідковувач
В Клубе с27.03.2017

Дякую, за пораду!

Разом з тим, якщо почитати коментарі користувачів Airbites про перспективу переходу на ВОЛЯ, то можна зробити висновок, що якщо ВОЛЯ дає інформацію про високу якість надання послуг, то це ще не значить, що ця якість буде в повній мірі відповідати слову "висока".

А стосовно "это уже претензиии не к воле", то ніхто з абонентів АВ не просив "зливати" їх до ВОЛІ, тому раз так вже сталося, то нехай ВОЛЯ працює і відповідає на всі запитання, які виникають у нових абонентів.

Підсумовуючи сказане, я дякую Вам за спроби допомогти, проте хотів би таки почути відповіді від представників компанії ВОЛЯ.

Інформація від АВ:

У випадку наявності передплати ТОВ "ЕЙБІ УКРАЇНА" продовжить надання передплачених послуг до закінчення коштів на Вашому рахунку, але не пізніше 30 червня 2017 року. У цьому випадку договір між Вами та ТОВ "ЕЙБІ УКРАЇНА" буде вважатися розірваним з 1 липня 2017 року.

Повідомляємо вам що якщо Ви хочете користуватися послугами компанії «Воля» і маєте передоплату, то у цьому випадку потрібно оплатити по рахунку «Волі» одну місячну абонплату до 30 червня (новий номер рахунку на який потрібно буде здійснювати оплату надійде вам з 1 червня), або написати заяву на згоду співпраці з «Волею» (таким чином кошти зберігаються на рахунку).

1. Щоб можна було перенести кошти з одного рахунку (колишній рахунок АВ) на інший рахунок (поточний рахунок ВОЛЯ) потрібно спочатку стати абонентом ВОЛЯ. Вірно?

1+. Якщо я абонент АВ і у мене є передоплата, то щоб стати абонентом ВОЛЯ з 1 червня, мені необхідно або оплатити 1 місяць тарифу від АВ, або написати заяву. Вірно?

1++. Я можу написати заяву і відправити її на опрацювання без візиту до офісу?

Решение
Утверждено автором темы ZuluSpirit
‎31-05-2017 в 11:01
Модератор
В Клубе с08.08.2014

ZuluSpirit, віповідаю на Ваші питання.

1. Так, вірно. Потрібно  стати абонентом Волі.

1+. Так, вірно. Вам потрібно або оплатити рахунок, що мав вже надійти або написати заяву.

1++. Так, можна написати заяву, але в цьому випадку у Вас будет два окремих договора. Їх об'єднання буде можливе з 1 липня 2017р з візитом в офіс компанії Воля у Вашому місті. На жаль, об'єднати договора дістанційно немає можливості.

Старанний
ДЯКов:4
Сообщений в блогах:1
Бейджей:8
В Клубе с02.06.2017

Airbites уже не возможно найти - хапнул наши бабки и пропал и ищи ветра в поле 

Інноватор
ДЯКов:838
Решений:37
Сообщений в блогах:64
Бейджей:22
В Клубе с08.04.2015

44457058 написано:

Airbites уже не возможно найти - хапнул наши бабки и пропал и ищи ветра в поле 

Насколько я понимаю, услуга работает, если были деньги на счету, то их воля учитывает, только вот заявление нужно написать и внести оплату на волю для подтверждения пользования волей дальше. Вот тут все написано - читайте!