Пользователей
90960
Онлайн
14
Решений
3178
Ответить

Воля TV

Модератор
ДЯКов:1126
Решений:101
Сообщений в блогах:19
Бейджей:25
В Клубе с21.09.2015

Re: Воля TV

@9954700, спробуйте зараз, будь ласка.

Старанний
ДЯКов:4
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:6
В Клубе с15.03.2017

щойно перевстановив заново, 1 хв тому....все теж саме, додаток загружається на томі місці як на фото що я скидав

Старанний
В Клубе с15.03.2017

встановив на смартфон, і у порівнянні з ТВ на смартфоні є 2 кнопки під галочкою "Заказать" і "Продовжити"...так от, на ТВ цих кнопок немає)

Старанний
В Клубе с15.03.2017

Будь ласка, звяжіться із розробниками і нехай вони протестують цю програму на ТВ...тому що на скільки я зрозумів, ці кнопки зявдяються тільки при вертикальному положенні екрану смартфона або планшета...на ТВ екран не повертається, він завжди горизонтальний, томі цих кнопо не видноі це скоріше за все баг. Тому нехай розробники вносять зміни, протестують на горизонтальних екранах і звидше заливають робочу версію на плей маркет

Інноватор
ДЯКов:838
Решений:37
Сообщений в блогах:64
Бейджей:22
В Клубе с08.04.2015

9954700 написано:

Будь ласка, звяжіться із розробниками і нехай вони протестують цю програму на ТВ...тому що на скільки я зрозумів, ці кнопки зявдяються тільки при вертикальному положенні екрану смартфона або планшета...на ТВ екран не повертається, він завжди горизонтальний, томі цих кнопо не видноі це скоріше за все баг. Тому нехай розробники вносять зміни, протестують на горизонтальних екранах і звидше заливають робочу версію на плей маркет

На ТВ? А разве Воля презетует эту услугу для ТВ? Она же только для планшетов и мобилок.

Старанний
В Клубе с15.03.2017

А яка різниця між смартфоном, планшетом і ТВ на андроїд? Чому на андроїд-ТВ неможна переглядати, а на смарті/планшеті можна? Всеодно платимо за тариф+за кожен підключений девайс. Ніякої принципової різниці між цими різними девайсами не бачу.

Highlighted
Інноватор
ДЯКов:838
Решений:37
Сообщений в блогах:64
Бейджей:22
В Клубе с08.04.2015

9954700 написано:

А яка різниця між смартфоном, планшетом і ТВ на андроїд? Чому на андроїд-ТВ неможна переглядати, а на смарті/планшеті можна? Всеодно платимо за тариф+за кожен підключений девайс. Ніякої принципової різниці між цими різними девайсами не бачу.

а вот видите как, не работает же, значит разница таки есть. А если бы разницы не было, как вы пишите, то  воля наверное написала бы - на всех устройствах Андроид. Но нет, в прейскуранте воли написано что на планшете или смартфоне. 
1.12. «Мобільний додаток Воля TV»(код ІР_373) / «Мобільний додаток Воля TV (2 пристрої)» (код ІР_373/1)- це додаткова послуга, яка дозволяє користувачам послуги доступу до пакетів телепрограм / послуги "ТБ+Інтернет" за "IP" протоколом переглядати телеканали свого тарифного плану, користуватися функціями керування ефіром, рестарт передачі, ТБ Архів, онлайн кінотеатр виключно за місцем надання послуги на планшеті або смартфоні. 

Магістр
ДЯКов:4067
Решений:129
Сообщений в блогах:326
Бейджей:25
В Клубе с01.12.2014

9954700 написано:

Вони ще не знають, що є і ТВ та медіаприставки на Андроідах Веселый (мужской)

@9954700 варіант з повертанням ТВ на 90 градусів не пропоную, але спробуйте в налаштуваннях ТВ подивитись, може є варіант з "портретним" режимом. 

Старанний
В Клубе с15.03.2017

Я з Вами згідний що таке написано у правилах, але поясніть мені причину чому Воля не дозволяє дивитись додаток на ТВ з андроїдом? Повинна ж бути причина, чому так?

Я, наприклад,  не бачу різниці, усе одно платяться гроші за використавння кожного девайсу.

Старанний
В Клубе с15.03.2017

Юрий_М, і про це я теж хотів написати, що скоріше за все не знають про ТВ на андроїд і ще не тестували) Пробував перевертати ТВ, нічого...і в настройках немає такої опції, там трішки урізаний андроїд, не усі функції доступні як на планшетах і смартах