Пользователей
87957
Онлайн
23
Решений
3087

Тренуємо пам’ять: декілька простих і складних вправ

выполнил пользователь Dmitrek ‎13-07-2016 в 11:45 — отредактировано ‎13-07-2016 в 11:46

Нещодавно я дізнався, що кожного року в Лондоні проходить чемпіонат світу з пам’яті. Виявляється, існують в світі люди, які розвивають свою пам’ять до неймовірних можливостей. Наприклад, є там така дисципліна «Імена і Обличчя». Перед учасниками розкладають листки з фотографіями різних людей, фото підписані іменами. За 15 хвилин потрібно запам'ятати, як кого звуть. Світовий рекорд – 181 ім'я.

Або візьмемо цифри. Як ви запам’ятовуєте номер телефону людини? Якщо мені швидко назвали номер я постійно повторюю його в пам’яті та похапцем шукаю ручку, папірець бо скоро забуду. А на чемпіонаті по пам’яті перед учасником написані ряди цифр, по 40 в рядку. Потрібно за 5 хвилин запам’ятати якомога більше. Рекорд – 501 цифра за 5 хвилин. Там ще багато є цікавого, докладніше почитайте тут

Не знаю як вас, а мене це вразило. Отже пропоную потренувати свою пам’ять. Почнемо з простого.

Вправа 1. Запам'ятовуйте групу тварин, зображену на картинці, протягом однієї хвилини. Після цього, не дивлячись на малюнок, запишіть на аркуші паперу назви тварин в алфавітному порядку.

Memory_1.png

Вправа 2. Вона схожа на першу але малюнок більш складний. Розглядайте протягом двох хвилин предмети, зображені на картинці. Потім, не дивлячись на картинку, запишіть на аркуші паперу, що ви запам'ятали. З першого разу може не вийти запам’ятати все.

Memory_2.jpg

Наостанок найскладніше. Пропоную позайматись на тренажері на сайті Powermemory. З першого разу я не зміг запам’ятати навіть половину цифр. Та розробники стверджують, щоденні заняття допоможуть кардинально натренувати м’язи нашого мозку. Тож вперед, до нових…цих…як їх там…забув Печальный

Комментарии
выполнил пользователь Ентузіаст
дата ‎16-07-2016 в 19:15

непоганий тренажер Веселый 

выполнил пользователь Наставник
дата ‎30-07-2016 в 16:35

Хорошая тренировка памяти. 

выполнил пользователь Ultimat
дата ‎30-09-2016 в 22:53

С лицами и именами у меня проблемя, а вот с цифрами попроще )

выполнил пользователь carran-creige
дата ‎01-10-2016 в 14:33

@Ultimat наоборот Подмигивающий получается классный пост!