Пользователей
87957
Онлайн
23
Решений
3087

ВОЛЯ нагородила переможниць проекту «Dream big, Princess»

выполнил пользователь Dmitrek ‎04-04-2017 в 12:48 — отредактировано ‎04-04-2017 в 12:49

Компанія ВОЛЯ спільно зі студією Disney протягом декількох тижнів надихала українських принцес вірити в мрії і йти до своєї мети. Завдяки «Dream big, Princess» ─ однієї з найбільш захоплюючих світових ініціатив, здійснилися мрії трьох дівчаток, що живуть в різних куточках України.

В рамках конкурсу маленькі українські принцеси ділилися своїми історіями на сторінці ВОЛЯ в Facebook. Трьох переможниць вибрали за допомогою системи Random.org. Ними стали Аліса Бекетова, Софія Кульбако і Катерина Винничук.

Аліса БекетоваАліса Бекетова

Алісі 11 років, вона живе в Дніпрі і мріє стати дресирувальницею тюленів і морських котиків. Для сім'ї Бекетових ВОЛЯ підготувала особливий подарунок - поїздку на трьох в дельфінарій Немо, який знаходиться в Одесі.

Катерина ВинничукКатерина Винничук

П'ятирічна Катя з Калуша мріє про будиночок для улюблених ляльок. Щоб виконати її мрію компанія подарувала юній принцесі сертифікат в магазин іграшок.

Софія КульбакоСофія Кульбако

Маленька киянка Софія в свої шість вже знає, ким хоче стати. Дівчинка ходить в балетну школу і мріє про театральну сцену. В якості подарунка ВОЛЯ вирішила подарувати Софії сертифікат на покупку форми для занять балетом. Вручити його попросили олімпійську чемпіонку Стеллу Захарову.

─ Мій шлях до успіху в спорті почався з мрії, тому я знаю, як не здаватися і бути цілеспрямованим, незважаючи на всі труднощі. Я із задоволенням погодилася взяти участь в проекті і підтримати маленьку балерину Софію. Я впевнена, що ми повинні вчити дітей вірити в свої сили і прямувати до мрії. І такий проект як «Dream big, Princess», створений за підтримки компанії «ВОЛЯ», допоможе надихнути їх на перші звершення, ─ говорить олімпійська чемпіонка, організатор турніру Ukraine International Cup Стелла Захарова.

─ Завдяки співпраці зі студією Disney ми пропонуємо нашим маленьким глядачам тільки кращий світовий контент. Ми прагнемо, щоб мультфільми, які дивляться діти на каналі ВОЛЯ CINE+ Kids, допомагали їм розвиватися, формували позитивний світогляд і мотивували до досягнення мети. Ми раді, що стали частиною такої глобальної ініціативи, як «Dream big, Princess». Вона нагадує, що якщо вірити в свої сили ─ всі мрії збудуться, ─ говорить директор з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая.

Компанія дбає про своїх юних абонентів, надаючи їм тільки кращий контент світових і українських студій. На каналі є кілька звукових доріжок, тому мультфільми можуть стати посібником для вивчення англійської мови.

Комментарии
выполнил пользователь Інноватор
дата ‎08-04-2017 в 18:27

вау! рад за девчонок ))) супер приз класный! 

выполнил пользователь Наставник
дата ‎09-04-2017 в 13:57

Детская радость - она не поддельная и такая искренняя Веселый

выполнил пользователь Ентузіаст
дата ‎09-04-2017 в 15:11

Це дуже мило! Веселый (женский) Така радість на обличчі дітей! Разом з нею піднімається настрій Веселый (женский)

Метки