Пользователей
90214
Онлайн
12
Решений
3151

ВОЛЯ покаже мультсеріал про Україну

выполнил пользователь vitaliy.z ‎19-12-2016 в 13:22 — отредактировано ‎19-12-2016 в 13:23 (674 просмотров)

У День Святого Миколая на каналі ВОЛЯ CINE+ KIDS відбудеться прем’єра 26-серійного мультфільму «Моя країна – Україна». Так лідер ринку цифрових розваг компанія ВОЛЯ продовжує підтримувати розвиток українського контенту.

Мультфільм можна побачити сьогодні, в понеділок 19 грудня о 19:00. Повтор відбудеться на вихідних – по 13 серій у суботу й неділю об 11:30.

Серії тривають всього 3 хвилини, але за цей короткий час казкар Сашко Лірник і Кіт-воркіт встигають здійснити подорож в один із прекрасних місць або мальовничих куточків України. Юні глядачі обов'язково полюблять кмітливих і веселих героїв, до яких просто неможливо залишитися байдужим.

Переконатися в цьому можна по трейлеру:

Мультсеріал створили українські молоді режисери, аніматори, художники студії «Новатор фільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Художній керівник проекту ─ Степан Коваль. «Робота над мультфільмом тривала протягом п'яти років. Щоб «оживити» мальованих персонажів і декорації, було використано 300 кг спеціального пластиліну з Іспанії, – розповідає він.

«Особливість та цінність мультсеріалу «Моя країна – Україна» полягає в тому, що він є одним із небагатьох українських кінопродуктів для дітей, які мають просвітницький характер. У його основі лежать не вигадані історії, відірвані від реальності, а історичні факти про Україну, з українськими героями в українських місцевостях. Саме такі мультфільми потрібні нашим дітям. Я радий, що цьому продукту вдалося знайти вихід на телеринок в пакетах одного із найбільших провайдерів України ─ компанії ВОЛЯ, яка підтримує вітчизняний контент», ─ відмічає голова Держкіно Пилип Іллєнко.

«Трансляцію мультфільму потрібно було запустити вже давно, тому що це український проект, який вдалося зробити веселим, динамічним, яскравим і пізнавальним. Я радий, що українці нарешті побачать цей мультфільм на телеекранах», – зізнається один з авторів сценарію мультсеріалу «Моя країна – Україна», казкар, телеведучий Сашко Лірник.

«Ми ретельно ставимося до вибору контенту для наших юних глядачів, оскільки він впливає на формування дитячого світогляду. Мультфільм «Моя країна – Україна» розвиває любов до рідної країни і розширює знання географії та історії, тому ми запускаємо його на власному дитячому каналі ВОЛЯ CINE+ Kids. Нам приємно отримати ексклюзивні права на показ мультсеріалу. Ми цінуємо роботи українських кіностудій і співпрацюємо із ними, щоб відкривати найкращі проекти всій Україні», – говорить директор з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая.

Комментарии
выполнил пользователь Ultimat
дата ‎19-12-2016 в 21:28

Пропустили...

Как мульт?

выполнил пользователь Досвідчений
дата ‎20-12-2016 в 08:51

отличный пластилиновый мульт, не надоедает, смотриться на одном дыхание, всё ярко и красочно,

будет в повторе на выходных

плохо, что нету этого канала в архиве

выполнил пользователь bav1524
дата ‎21-12-2016 в 11:40

Украинский контент, говорите?!?!?! Ну, ну, лапшайте дальше... Прямо в данный момент 21.12.2016 11:36 ам, фильмовый канал TV XXI через оператора Воля спокойно демонстрирует фильм ПРОСТАЯ ИСТОРИЯ (Россия 2016)... Сюжет в кратце: Вячеслав Воробьев — боец особого российского подразделения ОМОН. По стечению обстоятельств после одного из спецзаданий сослуживцы и командиры начинают подозревать Вячеслава в гибели товарища. Желая реабилитироваться перед ними и вновь заслужить доверие, главный герой вызывается во внеочередную опасную командировку в город Назрань.... и т.д. т.е. указ 3359 уже не указ... ну, ну... и всем пофиг... А, Вы, говорите, украинский контент....  Фильм 2016 года, про "бравых, добрых, мужественных, справедливых, смелых российских парней" "героически" сражающихся с "чеченскими террористами"....

выполнил пользователь Наставник
дата ‎21-12-2016 в 12:32

bav1524а при чем тут канал TV XX, если в теме пишут о канале ВОЛЯ CINE+ KIDS?

Если мне что то не нравится, то я такое и не смотрю.

А Компанії Воля великий Дяк за підтримку  українського контенту.

выполнил пользователь _zaborovsky
дата ‎21-12-2016 в 12:44

@bav1524 кстати говоря, заметил, что виасатовский тв1000 русское кино (не у Воли) сильно отличается по наполнению от аналогичного же канала, транслируемого в РФ -- т.е. Виасат законы блюдёт и чего не надо -- не кажет

выполнил пользователь Наставник
дата ‎21-12-2016 в 14:19

Или кто то боится потерять часть рынка.

выполнил пользователь Ultimat
дата ‎21-12-2016 в 17:31

выполнил пользователь Унікальний
дата ‎21-12-2016 в 12:32

bav1524а при чем тут канал TV XX, если в теме пишут о канале ВОЛЯ CINE+ KIDS?

Если мне что то не нравится, то я такое и не смотрю.

А Компанії Воля великий Дяк за підтримку  українського контенту.

Просто @bav1524 говорит о том что пора закрывать этот канал или наказать TV XXI

А в этой теме решил написать.

выполнил пользователь Ентузіаст
дата ‎23-12-2016 в 15:38

Просто @bav1524 говорит о том что пора закрывать этот канал или наказать TV XXI

А в этой теме решил написать.

Тільки це вже треба, щоб Нацрада прийняла таке рішення. А Воля на своїх каналах підтримує український продукт і за цей дійсно Дяк! Веселый (женский)! 

Метки