Пользователей
87966
Онлайн
23
Решений
3087
Ответить

Білий птах з чорною ознакою. Конкурс відгуків "Доторкнись до кінослави"

Утвержденное решение Решено
Highlighted
Представитель компании
ДЯКов:2137
Решений:5
Сообщений в блогах:268
Бейджей:25
В Клубе с26.01.2015
Утвержденное решение

Білий птах з чорною ознакою. Конкурс відгуків "Доторкнись до кінослави"

[ Изменено ]

Білий птах з чорною ознакою

1971

к/ст ім. О. Довженка

Режисер - Юрій Іллєнко

Цей фільм є яскравим прикладом українського поетичного кіно, яке виникло в період 60-70-х років двадцятого століття.  Картина описує трагічна історію сім’ї Дзвонарів, котрій випало жити в важкі часи румунізації, голоду та війни на Західній Україн - події фільму охоплюють 1937-1947 роки. Молодим людям доводиться вибирати свою дорогу в той бурхливий історичний час. Один брат іде в Червону армію, інший приєднується до УПА, а третій намагається залишитись осторонь. Ця блискавична та сумна картина метафорично показує важкий шлях пройдений Західною Україною у 20-му сторіччі.  

Утвержденные решения
Решение
Утверждено yardi (Старанний)
‎30-09-2015 в 02:08
Відслідковувач
ДЯКов:21
Решений:1
Сообщений в блогах:0
Бейджей:7
В Клубе с19.12.2014

Відповідь: Білий птах з чорною ознакою. Конкурс відгуків "Доторкнись до кінослави"

Чудова ідея.  Фільм "Білий птах..."  свого часу вразив мене до глибини душі.  Треба більше показувати такі українські фільми.  Вони розповідають про тяжку долю нашого народу, який попри усі негаразди вірив у світле майбуття. Моє дитинство повязане з Харковом, тож ця стрічка відкрила для мене красу та мужність людей з Західної України. 

Просмотреть решение в исходном сообщении

Все ответы
Решение
Утверждено yardi (Старанний)
‎30-09-2015 в 02:08
Відслідковувач
ДЯКов:21
Решений:1
Сообщений в блогах:0
Бейджей:7
В Клубе с19.12.2014

Відповідь: Білий птах з чорною ознакою. Конкурс відгуків "Доторкнись до кінослави"

Чудова ідея.  Фільм "Білий птах..."  свого часу вразив мене до глибини душі.  Треба більше показувати такі українські фільми.  Вони розповідають про тяжку долю нашого народу, який попри усі негаразди вірив у світле майбуття. Моє дитинство повязане з Харковом, тож ця стрічка відкрила для мене красу та мужність людей з Західної України. 

Старанний
ДЯКов:146
Решений:0
Сообщений в блогах:3
Бейджей:8
В Клубе с30.04.2015

Прекрасний фільм, що допомагає пізнати історію України. Цей фільм набагато глибший, ніж здається на перший погляд. Юрій Іллєнко зняв епічну історію однієї бідної багатодітної сім’ї Буковини, яка жила в маленькій хаті на українській землі, під владою румунів, що могли розстріляти за українську пісню. Ця історія має реальне підгрунтя, це історія Івана Миколайчука. Ситуація, коли один брат служив в Червоній армії, а інший йшов у ліс в УПА, була розповсюджена в ті часи. Миколайчуку не дозволили грати Ореста, тому що в партійних кабінетах вирішили, що актор, який до цього грав Шевченко, не має права «плямувати» своє обличчя негативним персонажем, тому йому дісталася роль Петра, який пішов до «совєтів».
Фільм наповнений колоритом Буковини, її музичним ритмом, природними фарбами і національним одягом. Фільм, який заборонила КПУ, але по-достоїнству оцінив український народ...

Представитель компании
ДЯКов:2137
Решений:5
Сообщений в блогах:268
Бейджей:25
В Клубе с26.01.2015

Увага! Конкурс було завершено 14 травня о 23:59:59! Результати будуть оголошені 18 травня! 

Дякуємо всім за активну участь =)