Пользователей
90970
Онлайн
27
Решений
3179
Ответить

Обновление программного обеспечения для Kaon VM 3000 IP на 999 версию.

Магістр
ДЯКов:4445
Решений:361
Сообщений в блогах:197
Бейджей:25
В Клубе с10.09.2014

Re: Обновление программного обеспечения для Kaon VM 3000 IP на 999 версию.

Користувач

Юрий_М написав:

@zaborovsky написано:

мне так и не удалось завести ни флешку, ни dlna, хотя оно, вроде как есть

А сервер DLNA какой устанавливали? 

если не изменяет память, тот, которым пользуетесь вы -- хоум медиа сервер

(да я разные провобовал)

но оно не видит ни флешку, ни сервер -- есть подозрение, что там плейер -- только для ютуба и все

Спойлер

а то, что он что-то еще в настройках отображает -- это недоработки (там же, как известно, плейеров ажно два (точнее, уже три, но про третий еще ничего не известно, кроме того, что это какая-то специальная Дюна, заточенная спецом под них -- 171-ая модель какая-то)

а в первом тюнере -- том, который вам нравился, с клавиатурой с обратной стороны пульта -- там изначально была и флешка и, как я понимаю, dlna -- флешку я лично тестировал в main office на Дегтяревской) -- и вот там оно работало

а в этой каоновской балалайке с корпусом из дешевой пластмассы, который вам так не нравился Веселый -- нет

и я их доставал довольно долго, мол, где заявленное? уплочено же... выньте и положьте.

и вот они летом разродились анонсом, что, мол, наконец-то, и в sc7200 теперь все то же самое

а на практике -- нифига.

но теперь я, в принципе, не удивлен Веселый

Розумник
ДЯКов:17
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:9
В Клубе с19.03.2015

и что говорят юзеры данного девайса?

работает кадрирование или всё печально как и было?

Ентузіаст
ДЯКов:135
Решений:4
Сообщений в блогах:20
Бейджей:13
В Клубе с19.09.2016

DJ_ZX написано:

хотите поменять?

Висвітлювач
ДЯКов:100
Решений:5
Сообщений в блогах:0
Бейджей:13
В Клубе с18.01.2017

[ Изменено ]

DJ_ZX написано:

Не знаю, как на VM 3000, но на CO3510 ничего не поменялось (обнова 1004 от 13.02.17). Кадрирование осталось такое же, как на предыдущей версии прошивки (902 от 19.12.16). И это печально... Только Ютуб починили, больше никаких изменений я не нашёл.

P.S. Краткий отчёт по обновлению

Розумник
ДЯКов:69
Сообщений в блогах:4
Бейджей:9
В Клубе с29.09.2015

Дякую, що тепер завантаження завершується в лічені секунди, керування ефіром працює без проблем, а EPG більше не зникає через декілька годин роботи і більше нема написів "інформація відсутня". Тобто все, чого не вистачало особисто мені, виправлено. Мерсі! Але з'явилась маленька проблема: після перезавантаження "годинник" висить вже через годину. Тобто якщо не вимикати живлення, то у вас і в суботу буде четверг. І гід відповідно висвічує до часу, і перезапуск програми без заходу в меню керування ефіром не можливий (перезапускається та программа, яка в гіді на цей час стоїть, а не та, яка йде насправді). І щоб час актуалізувався, треба перезавантажувати. Але це дрібниця, бо покращення роботи таке суттєве, що й нарікати на неї майже соромно. І ще раз дякую за здійснення побажань!

Модератор
ДЯКов:1456
Решений:193
Сообщений в блогах:35
В Клубе с08.08.2014

Доброго дня, tetyanka_shum.
Дякую за повідомлення, інформацію передав до технічного відділу.

Відслідковувач
ДЯКов:9
Сообщений в блогах:1
Бейджей:6
В Клубе с19.07.2017

Питання з годинником вирішується після встановлення "ні" в "час блокування" в налаштуваннях. Про те після цього виникає інша проблема, пристрій сам вмикається за вказанним в "час включення" часі і виключити це налаштування неможливо. Також в мене є проблема зі зміною налаштувань відео в "av налаштуваннях". Там просто нічого неможна змінити. При зміні 4:3 на 16:9 пише "неможливо виконати цю дію, при зміні формату екрану нічого не відбувається. Телевізор в мене 16:9 і майже всі канали нормально показують за виключенням Нового, Першого та інших - картинка розтягнута.

Сообщение от Apple iPad
Модератор
ДЯКов:186
Решений:16
Сообщений в блогах:2
Бейджей:16
В Клубе с03.04.2017

Kram, доброго дня. Надайте, будь ласка, приватним повідомленням, контактній номер Вашого телефону. Передам інформацію в технічний підрозділ.

Магістр
ДЯКов:4068
Решений:129
Сообщений в блогах:326
В Клубе с01.12.2014

VaKo написано:

Передам інформацію в технічний підрозділ.

Передайте обов'язково "вітання" користувачів.

Таке враженння, що в Каони, замість нової прошивки, залили вірус ПетяА Очень радостный (мужской)

А також треба кальян перевірити...... Очень радостный (мужской)

Highlighted
Відслідковувач
ДЯКов:9
Сообщений в блогах:1
Бейджей:6
В Клубе с19.07.2017

Всім привіт! Вирішив відписатися про результати мого звернення. Мав розмову з підтримкою і чекаю обіцяне нове програмне забезпечення, в якому всі мої зауваження мають бути вирішені. До плеєра звик. Щоб не було проблем з часом відключив "час блокування". Щоб не вмикався в вісім ранку, налаштував таймер на вечір. В принципі увечері телевізор сім'я дивиться, так що незручності відносні. Щодо співвідношення сторін відео, то коли дуже треба, змінюю в меню телевізора. 

Висновок. Те що виробник плеєра не може чи не хоче виправити помилки в софті засмучує. Але жити з тим можна, якщо це й насправді питання часу. В принципі послугою задоволений. Модератору дякую.