Пользователей
88022
Онлайн
10
Решений
3087
Ответить

ВОЛЯ подарувала своїм абонентам мобільний додаток

Колишній співробітник
ДЯКов:913
Решений:243
Сообщений в блогах:2
Бейджей:25
В Клубе с06.08.2014

ВОЛЯ подарувала своїм абонентам мобільний додаток

[ Изменено ]

Шановні друзі!
Зустрічайте мобільний додаток порталу абонента «Мій кабінет» для операційних систем Android та iOS! Відтепер у вашій кишені – максимальний набір корисних функцій, частина з яких є унікальними для українського ринку.

Завдяки новинці можна значно економити час, легко керуючи своїми послугами і рахунком, незалежно від того, де Ви знаходитесь, зокрема:

• стежити за станом свого рахунку та поповнювати його онлайн без комісії;
  • замовляти нові послуги, міняти тарифний план або призупинити користування послугами на період відпустки;
  • контролювати виконання сервісної заявки, проводити технічну діагностику послуг, дізнаватися про можливі аварії в мережі і час їх усунення;
  • брати участь в акціях, швидко знаходити відповіді на питання щодо послуг та рахунку.

Ми дотримуємося принципу бути найбільш інноваційною компанією як в технологіях, так і у сфері обслуговування, тому вирішили зробити нашим клієнтам подарунок – мобільний додаток, який наділений тими ж функціями, що й основний портал, але враховує особливості та потреби користувачів смарт-пристроїв, − говорить генеральний директор компанії ВОЛЯ Джордж Жембері.

Ваші переваги з мобільним додатком:

• Це зручно - «Мій кабінет» завжди під рукою, при цьому не має значення, де і як саме Ви підключені до Інтернету.

• Це швидко - зручна навігація, швидкий доступ до найважливіших функцій і нічого зайвого. Додаток швидко працює навіть через мобільний Інтернет.

• Це вигідно - серед усіх абонентів, які протягом двох місяців завантажать на смартфон мобільний додаток «Мій кабінет» і скористаються ним, ми розіграємо стильний приз – мультимедійну док-станцію. За допомогою якої можна не лише заряджати смартфон, а й дивитися фільми чи слухати музику, насолоджуючись високою якістю звуку. Детальніше про конкурс на my.volia.com.

Знайти додаток можна за пошуковим запитом «Volia», «My Volia» у магазинах додатків (для користувачів Android це Google Play, для користувачів операційної системи iOSApp Store) або клікнувши на потрібний банер нижче.