Пользователей
87115
Онлайн
19
Решений
3039
Ответить

Зміна поролю в програмі мій кабінеь

Highlighted
Допитливий
ДЯКов:0
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:2
В Клубе с03.03.2017

Зміна поролю в програмі мій кабінеь

Дброго дня я поміняв пароль в мому кабінеті і перестов робити інтернеь а сьогодні перестав робити телевізор написано написано послуга призупинена , і дані канали невходять в мій пасет послуг 7027995 номер договору. Допоможіть будласка
Сообщение от Samsung SM-G850F
Досвідчений
ДЯКов:281
Решений:6
Сообщений в блогах:54
Бейджей:16
В Клубе с05.08.2016

Re: Зміна поролю в програмі мій кабінеь

7027995 написано:
Дброго дня я поміняв пароль в мому кабінеті і перестов робити інтернеь а сьогодні перестав робити телевізор написано написано послуга призупинена , і дані канали невходять в мій пасет послуг 7027995 номер договору. Допоможіть будласка

подивіться що там написано в вашому кабінеті-ви не призупинили послугу? якщо пароль змінили, то при підключенні до мережі інтернет новий пароль треба набирати. У вас така технологія. Може ці канали не входять до пакету, перевірте за списком на сайті. 

Наставник
ДЯКов:726
Решений:35
Сообщений в блогах:54
Бейджей:22
В Клубе с08.04.2015

Re: Зміна поролю в програмі мій кабінеь

7027995 написано:

если у вас технология pppoe, то да, после смены пароля к кабите, нужно вводить тот же пароль и для подключения к интернету (pppoe).