Пользователей
90279
Онлайн
27
Решений
3152
Ответить

ДЯКи - Подяки!

Допитливий
ДЯКов:2
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:5
В Клубе с08.05.2017

Re: ДЯКи - Подяки!

Здравствуйте напишите пожалуйста где можно выбрать посмотреть художественные баевики детективы криминальные фильмы по типуНТВ

Сообщение от Android 4.4 Tablet
Висвітлювач
ДЯКов:33
Решений:4
Сообщений в блогах:1
Бейджей:9
В Клубе с14.04.2017

Вы немного темой ошиблись. Нужно было свою создать. А по самому вопросу, думаю в интернете искать нужно на каких нибуть сайтах с фильмами или торрент трекерах. Там обычно разделы целые есть по тематике.

Розумник
ДЯКов:40
Решений:1
Сообщений в блогах:7
Бейджей:11
В Клубе с02.04.2015

ДЯКУЮ! Дякую експертам, які дають корисні поради, Дякую Модераторам, за їх працю і особливо Дякую Алісу(Alisa), на мій погляд, кращого модератора

Відслідковувач
ДЯКов:2
Бейджей:5
В Клубе с13.07.2016

My-hit.org kinoprofi.org kinofor.me
Сообщение от Android 5.1
Допитливий
ДЯКов:1
Бейджей:4
В Клубе с29.10.2016

Всім співробітникам "ВОЛІ"-ВЕЛИКА ПОДЯКА !!!....Але я хочу отримувати паперовий рахунок за послуги "Волі",та чому Ви не прононуєте додатково /Антивіруси/ для ПК,окрім російських звісно!!! З повагою Ігор

Highlighted
Модератор
ДЯКов:1061
Решений:96
Сообщений в блогах:18
Бейджей:25
В Клубе с21.09.2015

[ Изменено ]

darkside, доброго дня!

Дякуємо за Вашу подяку! Веселый

В наступному місяці рахунок за Вашим договором буде відправлений поштою в паперовому вигляді.

Найближчим часом буде доступний для замовлення антивірус Zillya - продукт українського виробництва. Опис, характеристики і вартість кожної ліцензії антивіруса Zillya буде опубліковано на сайті volia.com в розділі доп. послуг «Інтернет» і на порталі Мій кабінет «Захист від вірусів і Спаму».