Пользователей
89294
Онлайн
33
Решений
3130
Ответить

Питання-відповідь по Воля Клуб

Модератор
ДЯКов:1003
Решений:91
Сообщений в блогах:17
Бейджей:25
В Клубе с21.09.2015

Питання-відповідь по Воля Клуб

[ Изменено ]

Шановні учасники спільноти!

Нижче Ви зможете знайти інформацію по налаштуванню свого профілю та відповіді на питання щодо користування спільнотою Воля Клуб.

1. Як відправити приватне повідомлення?

Спойлер

1. Зайдіть на club.volia.com та оберіть будь-якого модератора (навпроти імені- mod) для відправки йому особистого повідомлення.

Снимок экрана от 2016-04-20 15_14_30.png
2. Навівши на модератора відобразиться інформація про нього. Вибираємо "Надіслати повідомлення". 

Снимок экрана от 2016-04-20 15_15_42.png

3. У полі "Надіслати" відобразиться ім'я (нік) модератора. Вкажіть тему повідомлення. Введіть Ваш текст повідомлення. Натисніть "Надіслати повідомлення".

Снимок экрана от 2016-04-20 15_44_52.png
Також можна натиснути на "Перелік приватних повідомлень" і вибрати "Створити нове повідомлення". У відповідних полях введіть ім'я користувача, тему і текст повідомлення.

Снимок экрана от 2016-04-20 15_41_29.png

2. Як змінити свій нік у Воля Клубі?
Спойлер

При вході  до спільноти Воля Клуб за допомогою порталу "Мій Кабінет" вперше, користувачеві може бути назначено унікальний Воля ID (нік або ім'я) автоматично. Але за бажанням Ви можете легко його змінити. Для цього Вам необхідно:
1. Зайти на портал Мій Кабінет та перейти у розділ Мої Контакти

mk.png

2. Внизу сторінки знайти блок Мої доступи  та натиснути на Змінити пароль до Кабінету або Воля ID

mk2.png

3. У формі, що відкрилась, у полі Воля ID  ввести бажаний нік або ім'я та натиснути кнопку Змінити

mk3.png

Якщо обраний Вами нік або ім'я зайняте, то внизу Ви побачете відповідне повідомлення, тоді Вам потрібно обрати інший нік, який буде Вашим Воля ID у спільноті Воля Клуб.

4. При успішному виборі нового Воля ID (ніку) має з'явитись форма підтерження з кнопкою Ок , після її натискання Ваш Воля ID зміниться.

3. Як змінювати налаштування підписок та сповіщень?
Спойлер

Для більш зручного та зрозумілішого користування спільнотою Воля Клуб у кожного користувача  є можливість налаштувати підписки та сповіщення на ті теми та обговорення, в яких Ви берете участь.
Для цього заходимо в "Мої налаштування" :

Снимок экрана от 2016-04-20 18_25_14.png

Далі переходимо на вкладку "Підписки та сповіщення" , а потім на вкладку "Настройки сповіщення":

Снимок экрана от 2016-04-20 18_20_04.png

Тепер Ви не пропустите  жодного важливого месседжа, а те що Вам не цікаво, нехай обходить Вас стороною.

4. Як додати скріншот або фотографію?
Спойлер
Для того, щоб розмістити скріншот (зображення) в повідомленні, необхідно натиснути на іконку Фото.png, потім на "Вибрати файл", обрати на комп'ютері потрібний скріншот і натиснути "Готово". 
555.png
Фото2.png

Фото3.png
5. Як додати спойлер/посилання?
Спойлер

Якщо Ваше повідомлення містить багато інформації (картинок, тощо), тоді Ви можете використати функцію - "Вставити тег спойлера", щоб цю інформацію приховати. 

Для цього Вам необхідно натиснути на іконку спойлер.png, далі на сірому фоні почніть писати текст або додайте фото.

сп2.png

Після відправлення повідомлення, прихована Вами інформація буде доступна усім, хто натисне на "Спойлер".

сп3.png

Для того, щоб вставити посилання у необхідне Вам "слово/речення", треба:
Виділити це "слово/речення" та натиснути на іконку сп4.png

сп5.png

Далі прописати (вставити) адресу та натиснути на "Гаразд".

сп7.png  

Коли користувачі натиснуть на "це слово/речення", вони перейдуть за тією адресою, яку Ви в нього вставили. Це дуже зручно - спробуйте! Подмигивающий
6. Що робить кнопка "Цитувати"?
Спойлер

Натиснувши на кнопку "Цитувати" у Вашій відповіді з'явиться текст користувача, якому Ви відповідаєте.
Дуже зручно використовувати цю кнопку, а особливо тоді, коли в листуванні беруть участь кілька користувачів, адже буде відразу всім зрозуміло на чий саме пост Ви відповідаєте.

Наприклад, Ви бажаєте відповісти одному з користувачів.
Для цього натисніть на кнопку "Відповісти"

с1.png

Тепер натисніть на кнопку "Цитувати"

с2.png

Як бачите нижче, його текст повідомлення відобразився в Вашій відповіді

с3.png

Нижче під "цитатою", там де блимає курсор, почніть писати повідомлення.

с5.png

Після всіх цих дій Ваша відповідь буде виглядати так:

l2.png

7. Що таке "Рішення" і як вони можуть допомагати іншим вирішувати питання?
Спойлер

Ця маленька кнопка може робити великі справи. Наведемо приклад:

р132.jpg

Як бачите, на просте питання дали відповідь 2 користувача. Якщо одна з відповідей якнайкраще допомогла Вам у вирішенні питання, і вона вирізняється з поміж інших відповідей повнотою інформації та доречністю змісту, Ви можете позначити її як "Рішення". Для цього достатньо натиснути на відповідну кнопку " Затвердити рішення".

Після цієї не складної маніпуляції тема буде виглядати так:

р2-2.jpg

Тепер, під час пошуку відповіді на питання за запитом "как пополнить..", у списку знайдених тем, ті, що мають рішення будуть відмічені галочкою р3.jpg :

2.png

Звертаємо Вашу увагу на те, що відмічати відповідь як "Рішення" може тільки той користувач, що ставив питання або ж користувачі, що брали участь у бесіді.

Вирішуйте питання легко та допомагайте іншим!!! Подмигивающий

8. Якщо виникли труднощі із входом в спільноту та/або в Мій Кабінет.

Спойлер
Якщо Ваш ПК підключений до Інтернету, але Ви не можете зайти в спільноту та/або на портал Мій Кабінет, то спробуйте очистити кеш і журнал браузера, видалити файли cookie або спробуйте зайти в спільноту з іншого браузера.

Google Chrome:
Спойлер
Способи очищення файлів cookie:
1. Натисніть поєднання клавіш Ctrl + Shift + Del.
2. У вікні Очистити історію визначте період, яким браузер має обмежитися при видаленні даних.
3. Переконайтеся, що включена тільки опція Файли cookie та інші дані із сайтів і плагінів.
4. Натисніть кнопку Очистити історію.

nQvaXInVh4qiHwbDhqFk-fv1Lgc.png

Способи очищення кеша:

2. У вікні Очистити історію включіть тільки опцію Зображення та інші файли, збережені в кеші і виберіть період, яким браузер має обмежитися при видаленні даних.
3. Натисніть кнопку Очистити історію.

1.png
Mozilla Firefox:
Спойлер
2. У вікні Видалення недавньої історії визначте період, яким браузер має обмежитися при видаленні даних.
3. Розкрийте список Подробиці і переконайтеся, що включена тільки опція Кукі.
4. Натисніть кнопку Видалити зараз.

M5IWPlqnWKMUqVvNlkJZO8DT2gk.png

Способи очищення кеша:
2. У вікні Видалення недавньої історії розкрийте список Видалити і визначте період, яким браузер має обмежитися при видаленні даних.

2.png

3. Розкрийте список Подробиці і переконайтеся, що включена тільки опція Кеш.

4.png
Opera:
Спойлер
2. У вікні Очистити історію відвідувань визначте період, яким браузер має обмежитися при видаленні даних.
3. Переконайтеся, що включена тільки опція Видалити файли cookie та інші дані сайту.
4. Натисніть кнопку Очистити історію відвідувань.

1hfLEAIN_2J03NU2eHPPVBmncVY.png

Способи очищення кеша:
2. У вікні Очистити історію відвідувань визначте період, яким браузер має обмежитися при видаленні даних.
3. Переконайтеся, що включена тільки опція Очистити кеш і натисніть кнопку Очистити історію відвідувань.

333333333333333.png
Internet Explorer:
Спойлер
2. У вікні Видалення історії огляду виберіть опцію Файли cookie та дані веб-сайтів. Переконайтеся, що інші опції відключені.
3. Натисніть кнопку Видалити.

7KJ7mLQmd5rLqwFAotkw5tDlmTw.png

Способи очищення кеша:

2. У вікні Видалення історії огляду виберіть опцію Тимчасові файли Інтернету та веб-сайтів. Переконайтеся, що інші опції відключені.
3. Натисніть кнопку Видалити.

1111111111111111.png