Будь завжди в епіцентрі новин з телеканалом France 24 в пакетах ВОЛЯ

Магістр
4377

Лідер ринку цифрових розваг ВОЛЯ та міжнародний канал оперативних новин запрошують приєднатися до пізнавальної вікторини на Порталі абонента «Мій кабінет».

Це чудова нагода розширити свої знання й отримати подарунки.

7.JPG

Вікторина триватиме з 6 по 25 грудня. Взяти участь у ній можуть усі абоненти компанії ВОЛЯ. Для участі в розіграші треба зайти на Портал абонента і надати правильні відповіді на запитання. Допоможе у цьому канал France 24, дивлячись який можна не лише збагачувати світогляд і бути в епіцентрі новин, а удосконалювати знання англійської мови. Адже новини та цікаві інтерв’ю пропонуються глядачам англійською мовою.

Розіграш подарунків відбудеться 26 грудня. Переможця буде визначено за допомогою сервісу Random.org. Десять перших щасливчиків отримають стильні павербенки, інші переможці- годинники.

На міжнародному каналі France 24 кожні півгодини вас очікують оновлені зведення новин. Ви побачите найактуальніші дебати, інтерв'ю, аналітичні передачі за участю відомих політиків і громадських діячів, бізнесмені, відомих людей зі світу літератури й моди. А ще тележурнали про бізнес, нові технології, екологію, соціальні проблеми й культуру.

Будьте завжди в епіцентрі новин з телеканалом France 24 в пакетах ВОЛЯ й отримуйте корисні подарунки!

Взяти участь в конкурсі

Регламент проведення акції

16 Коментарі
Ентузіаст

А что за призы?

Гуру

Подарунками для переможців акції, які надає Виконавець є 10 Power Bank та 25 годинників.

Регламент проведення акції

Висвітлювач

павербанк часики хорошо, а вот недостаток английского ощущается, еще и позлорадствовали - удосконалювати знання англійської мови :womanlol:

Ентузіаст

Хочу павербанк! 🙂

Досвідчений

@Mama Stiflera Умови акцій потрошку ускладнюють :smileywink:

Досвідчений
Хочу павербанк! Веселый

Годинник теж не погано) От би ще їх фото побачити.

Унікальний
Гуру

@Ultimat ну явно не ролексы )) 

Відслідковувач

Покажите фото годиннків хочется увидеть за Что борьба.

Магістр

0578 , шановні користувачі, ось фото годинника  🙂

Бажаю всім перемоги! 🙂

Магістр
@Alisa, а у нього (годинника), зворотній відлік є? І чи покаже температуру в духовці при приготуванні святкової індички? :)))) За формою та розміром, скоріш за все, його місце буде на кухні, або я не розуміюсь на сучасному містецтві :))) Вигляд у нього приємний 🙂
Магістр

Юрий_М , такі функції в ньому вряд чи є  🙂 на мою думку, годинничок гарно буде виглядати, як на кухні, так і в улюбленій кімнаті 🙂

Сподіваюсь, що майбутньому власнику  він буде теж до вподоби 🙂 

Магістр
І я сподіваюсь, що будуть до вподоби. :) У наступній вікторині приз (годинник) буде скоріш за все цей :))) https://www.google.com.ua/search?q=%D0%9D%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B5+%D1%87%D0%...
Унікальний

А лучше один из этих )
http://statusgroup.kiev.ua/content/chasy-novogo-pokoleniya

Допитливий

Сьогодні вже 27 грудня. Де імена переможців ?

Унікальний

Всё верно победители определены 26.12, но результаты розыграша будут опубликованы на протяжении 5-ти рабочих дней.

https://my.volia.com/uploaded/documents/2016_49/Regulations_France24.pdf

3.9.