Конкурс «Бери участь та вигравай!»

Модератор
9912

Шановні користувачі Клубу!

07 грудня компанія ВОЛЯ здійснила національний запуск Програми лояльності «Мої бонуси», яка дозволить легко накопичувати бонуси та вигідно витрачати їх на послуги компанії.

Акция.jpg

Програма доcтупна усім абонентам, незалежно від пакету чи типу послуг, якими вони користуються.

Реєструйтесь у програмі лояльності на Порталі абонента «Мій кабінет» у розділі «Мої бонуси».

Серед усіх користувачів, що зареєструвалися у Програмі лояльності «Мої бонуси» до 8 січня, було розіграно телевізор PHILIPS!

Дізнатися ім’я переможця можна на Порталі абонента.

Він так прокоментував свою участь в конкурсі: «Іноді, коли дозволяє вільний час, я із задоволенням беру участь в конкурсах. Тим більше, вони публікуються на самому порталі, який, до речі, є зручним як у використанні, так і за функціоналом. Новина про виграш викликала у мене дуже позитивні емоції, дуже приємно просто так отримати такий чудовий подарунок! І звичайно, треба час від часу випробовувати свою вдачу, до того ж конкурси у Волі часто бувають цікавими».

44 Коментарі
Магістр

а что делать тем, кто зарегистрировался в программе "Мои бонусы" до 7 декабря?

Магістр

Андрей, Вы тоже поспешили? :manhappy: 

Мудрець

я так понял, что тут главная дата - до 8 января :smileywink:
Всі абоненти, які стануть учасниками програми до 8-го січня - автоматично прийматимуть участь у розіграші телевізора PHILIPS!

Представитель компании

Здравствуйте, AndreyPopov и все участники обсуждения данной темы!

7 декабря - это дата начала акции «Бери участь та вигравай!», а не регистрации в программе лояльности Мои бонусы.

Мы осуществили тестовый запуск программы лояльности в городах Днепр, Львов и Полтава 27 октября 2016года. И конечно же все подписчики программы в этих городах, пусть и зарегистрированные ранее 7 декабря 2016, также участвуют в акции «Бери участь та вигравай!».

Принять участие в акции могут все абоненты, которые на дату розыгыша приза 8 января 2017 года будут подписаны на программу лояльности "Мои бонусы".

Желаем удачи всем!

Магістр

"Желаем удачи всем!", а приз мне :manvery-happy:

Никто не против? :manhappy: 

Магістр

баба Яга против! ;)

Унікальний

Каждой бабе Яге по призу :) и удачи всем :) 

Унікальний

8300 снят с производства )

Мудрець

телик он и в африке телик, мне как раз в комнате одного не хватает )) 

Всем удачки!

(а я тут напеваю Выбери меня, выбери меня, рандом щастя завтраашнего дня ) :smileyvery-happy:

Унікальний

@Юрий_М а конкурентов у вас все прибавляется да прибавляется :) 

@Ultimat из личных запасов видимо :) сняли в офисе :) 

Ентузіаст

Класс, вот это приз! И я хочу! ;-)

Магістр

@Kucheryavaya 

Картинки по запросу за мной не занимать

:manvery-happy:

Унікальний

og05.gif

Ентузіаст

@Юрий_М вижу телик вам тоже очень нужен :smileyhappy:

Магістр

@Юрий_М вижу телик вам тоже очень нужен Веселый

Ага, :manhappy: 

Унікальний

@Юрий_М начинайте устранять конкурентов :)

Унікальний

Даю 99% что его выиграет не зареган тут абонент(как всегда) :manlol:

Висвітлювач

@Ultimat так при чем тут реган он тут или не реган, тож кабинет -совсем другое дело. moya-prelest_61130598_orig_.jpeg

Унікальний

@carran-creige Да ладно!? 

Я к тому что нет смысла тут писать всё равно не выиграете))

Магістр
@Ultimat я уже кронштейн к стене прикрепил.... жду :)))))
Унікальний

:smileyvery-happy::manlol::smileylol:

Інноватор

@Ultimat, а тут писать не нужно :catlol:
Нужно зарегистрировать в кабинете в программе лояльности «Мои бонусы».

Висвітлювач

@Ultimat ну а где бы еще пообщались, как не тут пописать :smileywink: 

@Юрий_М после розыграша приза к вам в гости телик смотреть? 

Магістр

@carran-creige согласен, семки кола и попкорн, Ваши :manvery-happy:

Висвітлювач

@Юрий_М круть! и так как 8 января розыграют тв то смотреть будем Vechera_na_hutore.1-03-23.267.jpg

Висвітлювач

ну елки -палки :smileyfrustrated: прозивала телевизор

Висвітлювач

@Юрий_М я так понимаю , что могу рассчивать на место в списке приглашенных ?

Магістр
выполнил пользователь Mama Stiflera
дата ‎09-01-2017 в 16:51 

@Юрий_М я так понимаю , что могу рассчивать на место в списке приглашенных ?

Разумеется! :manhappy: 

Висвітлювач

УВАЖАЕМІЕ ОДНОКЛУБНИКИ!

07 грудня компанія ВОЛЯ здійснила національний запуск Програми лояльності «Мої бонуси»,

Это прекрасно!

А приз получит тот, кому повезёт...

Тем паче, что срок для "внимательных" был не малый , а кто не успел-тот опоздал!!!???

Желаю всем удачи!!

Надіюсь, що всі 20 "дяків" , які виставили за  цей пост - це НЕ всі учасники за весь період акції.

А

Переможця буде визначено методом випадкового вибору через сервіс random.org до 16 січня 2017 року включно. ПІБ переможця буде опубліковано на цій сторінці.

Магістр

виконав користувач rockvb

Надіюсь, що всі 20 "дяків" , які виставили за  цей пост - це НЕ всі учасники за весь період акції.

@rockvb А я сподіваюсь, щоб  з цих 20-ти хтось ще і передумав брати участь .....:manhappy: 

Фильм "Горец" дивились? :manhappy:

А це "приход" від  приза :manvery-happy: 

Похожее изображение

Висвітлювач

Магістр

@rockvb  щоб конкурс був майже "прозорий і чесний", треба "зафрендити" админа random.org  :manvery-happy:

А "Горець" - це майже документальне кіно. Все дуже і дуже реалістично і практично без спецефектів  :manvery-happy:

Висвітлювач

Я це все розумію...:)

А як що мені поталанить, то я приз віддам в благодійний фонд, щоб вони від нашого Клубу подарували тим , хто цього потребує...

Модератор

Юрий_М , rockvb , Дякі під цим постом не впливають на результати конкурса. В ньому прийняли участь ті абоненти, які зареєструвалися в програмі лояльності на порталі Мій Кабінет.

Дякую всім за участь! :)

Висвітлювач

Я так розумію, що мою ідею "переможника" не підтримує власник приза.

А правила розиграшу призів є регламинтовано правилами Воля Клуб в програмі лояльності на порталі Мій Кабінет....

Грайте та перемагайте...

Удачі ВСИМ  !!!

Магістр

@Alisa  може зі сторони і виглядає, що я у танку, але у мене люк відкритий і я все чую і бачу :manhappy:

Звісно, що кількість учасників значно більше, ніж кількість поставлених "Дяк"ів,  і звісно більшисть моїх висловів, це звичайниі жарти,  але ж хочеться і поговорити, а не дивитись на ці "Акції", як на дошку оголошень ( Де, коли, за скільки і т.д.)..... :manhappy:

Модератор

rockvb , Юрий_М,  дякую Вам :)

Висвітлювач

І що тут такого :), коли ми щиро говоримо про те, що повинно бути.

Дякуємо за конкурси та акції

Кмітливий

Классный конкурс! Да и программа лояльности - хорошая мысль. Всем удачи!

Досвідчений

Вже є переможець :smileyvery-happy: До кого йдемо дивитись телевізора :smileywink:

Серед усіх користувачів, що зареєструвалися у Програмі лояльності «Мої бонуси» до 8 січня, було розігранотелевізор PHILIPS!

Дізнатися ім’я переможця можна на Порталі абонента

Унікальний

А что я писал)))

Висвітлювач

выполнил пользователь Тіхонов

А ви впевнені , що це тут....?,  як ви написали "На порталі абонента" , щось дуже "хитра" ссилка явно не від Волі...

Сміятись будемо разом... :) Хі-хі.

А так, то надія Є....:)

Унікальний

выполнил пользователь rockvb
дата ‎18-01-2017 в 18:29

выполнил пользователь Тіхонов

А ви впевнені , що це тут....?,  як ви написали "На порталі абонента" , щось дуже "хитра" ссилка

http://, явно не від Волі...

Сміятись будемо разом... Веселый (мужской) Хі-хі.

А так, то надія Є....Веселый (мужской)

Обнаружена угроза!

Эта веб-страница содержит потенциально опасное содержимое.

Угроза: HTML/ScrInject.B троянская программа

https://my.volia.com/kiev/ru/cockpit/offers/uchastvui-i-vyigryvai

Ентузіаст

красиво сказал победитесь, поздравляю!