Конкурс «КіноНовинка жовтня» на Порталі абонента «Мій кабінет»

Модератор
437

1152x648.jpg

Не пропустіть новий конкурс на порталі абонента та вигравайте квитки у кіно, на прем’єру трилера «Погані часи у Ель Роялі». Моторошне кіно про сімох незнайомців, які намагатимуться пережити одну ніч у загадковому готелі.

Заходьте на Портал абонента my.volia.com з 26 вересня по 10 жовтня, тисніть кнопку «Хочу в кіно» та автоматично беріть участь у розіграші 20 пар квитків.   

ПОГАНІ ЧАСИ У ЕЛЬ РОЯЛІ

В «Ель Роялі», занедбаному готелі з темним минулим на березі озера Тахо, зустрічаються семеро незнайомців, кожному з яких є що приховувати. Протягом однієї рокової ночі кожен матиме останній шанс на спокуту... до того, як усе піде прахом.

Переглянути трейлер

Переходьте за посиланням на сторінку конкурсу, тисніть на кнопку та вигравайте!

Деталі конкурсу

6 Коментарі
Відслідковувач

Выиграл. В четверг позвонил оператор.Четвёртый день жду код. С понедельника он мне уже будет нафиг не нужен. Разводняк,как и везде

Модератор

Здравствуйте, sergey72.
Уточняю информацию.

По факту получения ответа я Вам напишу. 
А в Viber проверяли? 

Модератор

Информацию передали нашим партнерам. 

Они должны с Вами созвониться, пожалуйста, отвечайте на телефонные звонки.

Кмітливий
эти акции - лохотрон! принимаю участие в этих акциях более полутора лет и ни когда ни чего и не выиграл
Розумник
эти акции - лохотрон! принимаю участие в этих акциях более полутора лет и ни когда ни чего и не выиграл

Аргументный аргумент

Відслідковувач

И я так думал,а вчера прислали приглашение с двумя промо кодами.Через неделю после розыграша.Спасибо ВОЛЯ