Конкурс «WOW-КІНО» на Порталі абонента «Мій кабінет»(Завершено)

Модератор
1173

thumbnail_1152x648-2.jpg

Конкурс «WOW-КІНО» стартував на порталі абонента «Мій кабінет». На широкі екрани виходить нова українська романтична комедія за участі Сергія Притули та інших артистів колективу «Вар’яти».

Фільм з гумором та перчинкою про молодого чоловіка, який прагне кохання та вирушає у мандрівку здобувати досвід у любовних справах.

Заходьте в «Мій кабінет» на my.volia.com з 10 по 20 грудня, тисніть кнопку «Хочу в кіно» на сторінці конкурсу та автоматично беріть участь у розіграші 20 запрошень на двох.   

ПРО ФІЛЬМ

Коли на пропозицію руки й серця головний герой у відповідь дізнається, що в ліжку він повний невдаха, зламаний горем він відправляється в Прагу на Новорічні свята до свого друга. Пішовши у відрив в нічному клубі він знайомиться зі стриптизеркою Діаною, яка обіцяє зробити з нього справжнього мачо. Але на шляху до нової мрії стає екс-кохана.

Переходьте на сторінку конкурсу та вигравайте квитки!

Деталі конкурсу

5 Коментарі
Гуру

судя по трейлеру будет что-то типа американского  Секс и ничего лишнего 

Досвідчений

судя по трейлеру будет что-то типа американского  Секс и ничего лишнего 

не смотрела такой фильм, а вот наш украинский с удовольствием посмотрю!

Гуру

@Kucheryavaya ну даж не знаю стоит ли рекомендейшн на него давать Сміється до сліз

Досвідчений

@Surf дякую, я почитала про цей американській фільм, а саме його опис. Так, дійсно, сюжет трохи нагадує наш український. Але ж ми (українці) тільки починаємо розвиватися в кіноіндустрії, тому думаю не варто бути дуже прискіпливими . В нас ще все попереду! Підморгує

Гуру

Прочел новость, что за первый викенд в прокате этот фильм посмотрели 120 тыс и фильм собрал 11 млн грн.  Во как!Розумник