П'ята річниця Воля Клуб

Модератор
5140

Пані та панове, вітаємо, наша спільнота стала доросліша на один рік!

За цей час ми зробили все, щоб ви завжди були в курсі цікавих подій, отримували свіжий та актуальний контент і добре почували себе у спільноті.5_years-5.png

• Для максимального комфорту та зручності оновили вигляд розділів, доповнили інтерфейс та створили експрес-кнопку для швидкої публікації нових тем.
  • Доповнили контент безліччю пізнавальних та цікавих статей. Що ми тільки з вами не обговорювали: новинки ігрових конференцій, технічні досягнення, Лігу Чемпіонів та безліч інших цікавих тем. Чого тільки варта кількість статей у Блозі Користувачів, де вами написано вже понад 120 статей.
  • Відкрили новий розділ «Ідеї», де ви приймаєте активну участь у розвитку наших сервісів та допомагаєте стати нам краще. Жодна з ідей, які ви пропонуєте, не залишається без уваги, частина з них вже знаходиться в розробці, а інші досліджуються.
  • Зважилися на експеримент та власними силами створили відео про те, щоб ви могли подивитися на вихідних в кінотеатрі від Воля. Відео отримало безліч схвальних відгуків, тому вважаємо що експеримент був вдалим і будемо робити такі відео для вас і надалі.

Ми хочемо подякувати вам за відданість «Воля клуб» та за активну участь у розвитку спільноти!

Але яке ж свято без подарунків? Задоволений

Усі ви напевно дивилися наш міні-серіал «Волею Випадку» та знаєте, що він знятий на реальних подіях, а саме на історіях наших абонентів. Ми готові зняти його продовження!

Тож, публікуйте під цим постом ваші смішні історії з Воля і вигравайте крутезні призи:

Історія яка набере найбільшу кількість Дяків отримає PlayStation 4 та Навушники PlayStation Gold

А сама прикольна історія за вибором редакції Воля Клуб отримає Навушники Razer Kraken Essentia,l Мишу Razer Abyssus Lite USB та ігрову поверхню Goliathus Mobile Construct Edition Black/Green

PlayStation 4 та Навушники PlayStation Gold

Подарки.jpg

Спойлер

Playstation
Навушники

Процесор
8-ядерний процесор x86-64 AMD Jaguar з низьким енергоспоживанням
Тип підключення
Комбіновані
Країна-виробник товару
Китай
Інтерфейс під'єднання
3.5 мм (mini-Jack)
Оперативна пам'ять
8 ГБ GDDR5
Наявність активного шумозаглушення
З активним шумозаглушенням
Відеопам'ять
AMD продуктивністю 1.84 терафлопс на основі процесора Radeon наступного покоління
Колір
Black
Жорсткий диск
1 ТБ
Тип кабелю
Знімний
Додатково
Підтримка формату Blu-ray 3D-відео та стандарту DLNA*

*Функції доступні на прошивці 1.75 і вище.
Форма штекера
Прямий
Платформа
PlayStation 4
Підтримка звуку
7.1
Інтерфейси
Роз'єми: 2 х USB 3.0, HDMI, AUX: 1
Оптичний привод: BD x 6, DVD x 8
Комунікації: Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T), Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n, n-Bluetooth 2.1 (EDR)
Акустичне оформлення
Закриті
Габарити
288 x 265 х 39 мм
Вага 2.1 кг
Діапазон частот навушників
20- 20000 Гц
Ігрові консолі
PlayStation-консолі
Матеріал амбушур
Шкірозамінник
Комплектація
Консоль PlayStation 4 (CUH2208)
Один бездротовий контролер DualShock 4
Кабель USB
Шнур живлення AC
Моногарнітура
Кабель HDMI
Ігри:
Horizon Zero Dawn (Complete Edition) (PS4)
Detroit (PS4)
The Last of Us (PS4)
Підписка:
PSPlus 3 місяці
Кабель
Односторонній
Засоби керування
DualShock 4
Тип випромінювача
Динамічний
Тип
Ігрові консолі
Максимальна вхідна потужність навушників
115 дБ
Онлайн-сервіс
PlayStation Network
Чашки
Круглі
Особливості
З підтримкою технології HDR
Тип мікрофону
Динамічний
Колір
Чорний
Конструкція мікрофона
Вбудований у корпус навушників
Країна реєстрації бренду
Японія
Спрямованість мікрофона
Всеспрямований
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару
Китай

Вага
554 г

Країна реєстрації бренду
Японія

Гарантія
12 місяців

Набір Razer: Навушники Razer Kraken Essential V2 Black + Миша Razer Abyssus Lite USB з ігровою поверхнею Goliathus Mobile Construct Edition Black/Green

Razer (1).jpg

Спойлер

Навушники
Миша

Тип підключення
Дротові
Країна-виробник
Китай
Інтерфейс під'єднання
3.5 мм (mini-Jack)
Підключення
Дротове
Колір
Black
Розмір миші
Середня
Імпенданс, Ом
24
Призначення
Ігрові
Форма штекера
Прямий
Інтерфейс
USB
Акустичне оформлення
Закриті
Комплектація
Миша
Ігрова поверхня
Інструкція користувача
Діапазон частот навушників
20 - 20000 Гц
Тип датчика
Оптичний
Кабель
Односторонній
Кількість кнопок
5
Чутливість навушників
105 дБ (±4 дБ @ 1 кГц)
Особливості
Килимок у комплекті
Для обох рук (симетричний дизайн)
Конструкція мікрофона
Поворотний
Код виробника
RZ83-02730100-B3M1
Спрямованість мікрофона
Односпрямований
Колір
Чорний
Чутливість мікрофона
-40 дБ ± 4 дБ (@ 1 кГц, 1 В/Па) дБ
Сумісність з ОС
Microsoft Windows
Mac OS
Країна-виробник товару
Китай
Довжина кабелю
2 м
Вага
237 г
Розширення сенсора, dpi
понад 3200
Країна реєстрації бренду
Китай
Підсвітка
З підсвіткою
Гарантія
24 місяці
Розміри, мм (Ш х В х Г)
63 x 115 x 32

Розміри упаковки, см (Ш х В х Г)
14.5 x 22 x 4.5

Тип
Миша

Вага брутто
0.109 кг

Країна реєстрації бренда
Китай

Гарантія
24 місяці

Приєднуйтесь до участі, і можливо саме ваші історії стануть сюжетом до нових серій серіалу.

Бонус: всі хто прийме участь у конкурсі отримають унікальний бейдж «Сценарист» .

photo5323395441661947197.jpg

104 Коментарі
Допитливий

Дайте всем приз

Допитливий

Любите друг друга

Допитливий

@DimonZ

Любите друг друга

https://coub.com/view/247xjx

Допитливий

ВОЛЯ 💪🏻 

Мандрівник

Было бы крото если б покрытие было шире. А за качество спасибо. Как скрасить досуг вы тоже помогаете. С праздником вас

Мандрівник

Голосуйте за меня, я каждому по пивку куплю:) Шучу конечно, шансов нет. Честно саазать история с Волей у нас не очень но мне нравились каналы которые были только у вас, спасибо вам за это. С праздником.

Допитливий

Спасибо и с праздником! Спасибо за сериалы, фильмы и релакс. Нет историй но будут если выиграю приставку ))

Допитливий

С пятилетием 😙 

Допитливий

ВОЛЯ это 💡 и окно в общение 

Старанний

С пятерочкой!!

Не знаю, как эту историю отнести к "Воле", но, я думаю, лет ...надцать назад, когда в нашем городе была еще фирма CDC, правоприемницей стала "Воля". Посему, думаю, эту историю можно и к "Воле" отнести.

Работал я тогда на CDC в отделе контроля, т.е. отключал должников, разносил счета, проверял сети на предмет "левых" подключений и т.п. Так вот, стою на этаже, ковыряюсь в распределительной коробке, подключаю оплатившего долг должника, тут, открывается одна из дверей, из неё выходит достаточно не молодая дама и задает вопрос, который "сразил не повал":" Молодой человек(я был в форме компании), вы не подскажите, я тут несколько файлов в интернете скачала, но один оказался не нужен, как его запихнуть назад?.." Сделав умное лицо, я ей посоветовал связаться по телефону с админами, они расскажут пошагово, как это сделать! Звонила она куда-нибудь или нет, не знаю, но ржал я долго! Но это еще не все... Что было дальше, к "Воле" не относится, но так как произошло это в следующие 15 мин., расскажу. Выхожу, значит, из подъезда, кишки от смеха болят, сворачиваю за угол того же дома и наблюдаю картину - на цокольном этаже расположена ремонтная мастерская, имеющая вывеску с текстом - "Отремонтируем ВСЁ!!!". А возле входных дверей(закрыта была, глубокая осень) кнопка звонка с табличкой - "звонок не работает, стучите!".  Чуть не помер! :)

Мандрівник

Просто поздравляю всех с такой замечательной датой Прапор України

Допитливий

Congratulations Попкорн

Мандрівник

А мне когда устанавливали соседям Волю обрезали кабель. Ругались и в итоге сами подключились. С праздником вас.

Допитливий

Я не абонент но пришла подержать 🐵🙈🙉🙊🐒

Допитливий

ВОЛЯ со и даёшь молодёжь 

Мандрівник

Поздравляем вач с праздником. Если налайкаете мне на PS4, отдам ее в детский сад. Не дешевое удовольствие))

Допитливий

Всех с праздником .желаю меньше зависти и злобы.Танцівниця

Мандрівник

Вітаю спільноту :) Дякую за те, що ви такі гарні, аналогів вам не має! Так тримати!

Мандрівник

Примите мои поздравления!

Допитливий

здравствия и успехов

Допитливий

Наверное это больше праздник для модераторов и администраторов клуба. С праздником вас и процветания.

Допитливий

С праздником счастья здоровья и любви 

Мандрівник

Сообщество с праздником вас и побольше таких акций!

Допитливий

Здоровья — покрепче, а отпуск — подольше!
И чтоб кошелек тяжелей был и больше!
Начальство пусть будет добрей и щедрее,
И пусть выходной наступает скорее!

И премий больших, и нескучной работы,
Пусть даже она вдруг застанет в субботу.
Желаем еще и рабочего рвенья,
Успеха, удачи, любви! С днем рожденья!

Мандрівник

Был у меня друг, работал у вас, раз попал у нему на линию)) 

Мандрівник

Шампанське

Мандрівник

Позравляю вы лучшие!

Мандрівник

Поздравляю!!!Букет

Мандрівник

Пусть все будет офигенно круто!!!

Мандрівник

Вы лучшие!

Мандрівник

Хочу чтоб вы были лидером !

Допитливий

Вітаю! Бачу активно так тут. Краще б рандомно провели розіграш реально. а так накрутять лайки по любе. Або всім своїм старікам дайте подарунок. не збіднієтеРок-н-рол

Допитливий

Нехай усе буде класно і цікавоЗбентежений

Допитливий

Вітаю ви класні!Цілує

Допитливий

@Oleg Уважаемые модераторы, обратите, пожалуйста, внимание, что пользователь @Lemon365  для своего поста создает клонов и дякает сам себя. Просим не учитывать его в результатах, а придерживаться  честной игры. Как вариант либо отсеять его либо не учитывать Дяки, созданные на одном и том же IP. Я еще лучше указать на будущее ссылку для подтверждения или код по смс, что бы не было мертвых душ. Будет очень не честно с вашей стороны стороны, если примите в подсчет его фейковых пользователей. Спасибо

Допитливий

Всех с праздником

Допитливий

Есть подозрение    

Допитливий

и

Новачок 

ОДИН И ТОТ ЖЕ ЧЕЛОВЕК

ЕСЛИ УДАЛЯТЬ ТО ВСЕХ ИХ ВМЕСТЕ.

Допитливий

@YantarnyТы не подумал что у него есть знакомые, друзья, которые хотят поддержать . Не кипишуйІнопланетянин

Допитливий

Вітаю зі святом! Я не користувач Воля. На даний час користуюсь Датагруп. Але мені подобається ваша компанія. В мене багато друзів, які користуються вашими послугами.  

Допитливий

А мені особисто пофігу хто виграє. Головне, що Воля нормальна компанія і конкрентноздатна

Відслідковувач

Молодці! Вітаю! Не ваш користувач на жаль, але багато моїх друзів, колег користуються вашими послугами. Ось удмаю підтримаю!

Відслідковувач

@Yantarny  ти не кращий тут. Накрутив  собі лайки то інших не винуй. Слідкуй за базаром.

Мандрівник

Ребята не сортесь. Вся наша жизнь игра. Лучше поздравьте любимую Волю!😀😀😀

Допитливий

Бачу тут пиво роздають за лайки... Непогано. А чи варта боротьба за призи шляхом підкупу лайків. Вітаю Воля зі святом. Не ваш я користувач. Але багато друзів користуються і не жаліються. А історія така. Воля асоціюється в мене з Дизель шоу. В них був такий класнючий виступ. Здрастуйте єто Воля кабель. Ну головне не набридати, а надавати якісні послуги вчасно і на радість людям. А ви цього варті!!!

Відслідковувач

Хочу пива. Эй кто там обещал я дам лайк. Отправишь мне по новой почте бутылочку. Воля с праздником вас!

Допитливий

Воля! Поздравляю! пусть у вас будет много клиентов. Веселой истории у меня нету про вас, так как я не ваш клиент. Но все равно хочу чтоб вы процветали. Моим друзьям вы нравитесь

Допитливий

@sfgretre @Lemon365 и еще 100 фейковых профилей. Уважаемый @Oleg этот человек(Lemon365) оскорбляет людей, более того за два дня создал около 80 новых пользователей с одного и того же устройства. Обратите, пожалуйста, внимание на это, а при возможности не учитывайте или удалите эти фейковые профили. Не думаю, что вам будет сложно предложить активацию профилей, во избежания таких случаев. Уберите, пожалуйста, его голоса, а за мошейничество лучше бы и вовсе убрать пост. Спасибо

Відслідковувач

@Yantarny  внимательно читай условия конкурса. Редакция сама решит какая история интереснее. А лайки это уже второстепенное. и я не фейковый

Унікальний

Вот что мне особенно нравится в наших людях - так это способность даже такой хороший повод для конкурса с призами как День рождение обгадить разными махинациями, обвинениями и склоками. Будто политика в стране закончилась и больше не осталось кого помоями поливать. Модераторам сил и терпения, держитесь, друзья!суд.jpg

Модератор

Всім привіт!
В темі П'ята річниця Воля Клуб ми продовжуємо чекати на ваші смішні історії з Воля. 

Пости з поздоровленнями та з обговоренням перенесли в тему:
 П'ята річниця Воля Клуб (обговорення).