Підключайте «Футбол+» - вигравайте м’ячі UEFA!

Модератор
1588

football+.png

Замовляйте додаткову послугу «Футбол+» за гривні або бонуси на порталі абонента «Мій кабінет» з 1 квітня по 31 травня та автоматично беріть участь у розіграші крутих м’ячів UEFA!

Як стати учасником конкурсу

• Перейдіть на портал абонента Мій кабінет;
  • Замовте додаткову послугу «Футбол+» за 29 грн, або за 290 бонусів;  
  • Автоматично беріть участь у щомісячному розіграші призів.

За допомогою сервісу random.org буде обрано по одному переможцю квітня та травня, які отримають м'ячі UEFA!

Переможцем квітневого розіграшу м'яча UEFA став Вашенко Олексій з міста Київ. Вітаємо щасливчика!

1076091455_myach-dlya-futbola.jpg

«Воля Футбол+» - це:

• Live – Ексклюзивні трансляції всіх матчів (Ліги Чемпіонів і Ліги Європи) у прямому ефірі.
  • Управління переглядом - інтерактивні функції (пауза) доступні також для матчів, які транслюються в прямому режимі Live.
  • Архів – записи минулих матчів розміщені в зрозумілій структурі та доступні завжди (24/7).
  • Ефект присутності - можливість переглядати матч без озвучки коментаторів.
  • Кросплатформеність - послуга доступна і для ОТТ тюнера, і для мобільного додатку «Воля TV».
  • Нічого зайвого - основні моменти гри і короткі огляди матчів (до 10 хвилин).
  • Відсутність реклами - в перервах транслюється тренування гравців, звуки уболівальників зі стадіону.
  • Футбол News - останні новини зі світу футболу (Ліги чемпіонів, Ліги Європи, чемпіонату України та інших європейських чемпіонатів).

Послуга «Воля Футбол+» доступна всім абонентам, які користуються інтерактивними продуктами компанії.

На великому екрані телевізора перегляд «Воля Футбол+» можливий при підключенні ОТТ Smart тюнера

(IP / Hybrid).

Зображення іконки Воля TV

Без ОТТ обладнання (Smart тюнера IP / Hybrid) перегляд «Воля Футбол+» можливий на мобільному пристрої за умови, що по договору підключена додаткова послуга «Мобільний додаток Воля ТV».

Деталі конкурсу: 

Спойлер

Конкурс проводиться з 1 квітня по 31 травня 2019 р. для абонентів ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ».  Додаткова послуга "Футбол+" доступна на екрані телевізора (при підключенні через Smart ТВ-тюнер) або на мобільному пристрої (при замовленні додаткової послуги Воля TV). Учасниками конкурсу можуть стати фізичні особи, віком від 18 років, які є абонентами ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ». У розіграші призів беруть участь абоненти, які виконали умови конкурсу: замовили додаткову послугу «Футбол+» на порталі абонента «Мій кабінет» за гривні або за бонуси у період з 1 по 30 квітня або з 1 по 31 травня 2019р. Переможця буде визначено методом випадкового вибору через сервіс random.org  щомісяця та проінформовано смс-повідомленням або дзвінком.

ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» надає послуги під торговим знаком ВОЛЯ.

Вітаємо першого переможця м'яча UEFAphoto.jpg

12 Коментарі
Магістр

Вау-вау-вау! Обожнюю Мяч Лиги Чемпионов? Круто!Палець догори

Унікальний

Классный мячик! Кто крайний в очереди? :)

Магістр

@marmoset  просили не занимать Сміється до сліз

Мудрець

Вільна каса! 

Шукач

@marmoset За мной будете, уже подключил пиу пиу. И того Дрон плюс мяч и я укомплектован. 

Унікальний

@Irnael та вы завидный жених теперь! И мяч и дрон :) 

Унікальний

Кстати, нашла в "футбол+" раздел, где истории футболистов показывают, очень интересно! 

Шукач

@marmoset Нууууууу есть немного,  думаю мы можем попить кофе в парке поиграть в мяч и позапускать дрона=)

Унікальний

@Irnael  я так понимаю, мы теперь можем в парке только кофе попить и понаблюдать как летает дрончик Лёлика :) Хотя есть надежда поиграть мячиком уефа :) 

Шукач

@marmoset Остается надеется только на мяч

Висвітлювач

Так а что с мячиком? Разыграли уже?

Модератор

Переможцем травневого розіграшу м'яча UEFA став Мантицький Микола. Вітаємо щасливчика! Хлопавка