Приєднуйтесь до програми лояльності «Мої бонуси» та беріть участь у розіграші планшету! (Завершено)

Модератор
1990

thumbnail_1152х648.jpg

На порталі абонента «Мій кабінет» стартував конкурс для нових учасників програми лояльності  «Мої бонуси». Приєднавшись до програми лояльності на my.volia.com з 11 лютого до 22 квітня 2019р., ви автоматично станете учасником розіграшу призу.

Приз -  планшет Asus ZenPad 10!

1102.PNG

Переможця конкурсу буде визначено 23 квітня 2019р. методом випадкового вибору через сервіс random.org

Учасники програми лояльності отримують бонуси за звичні дії: своєчасну оплату рахунку, заповнення анкет якості послуг та сервісу, підключення нових пакетів, а також у подарунок до дня народження.  Накопичені бонуси можна витрачати на додаткові пакети та сервіси або обміняти на знижку для оплати основної послуги.

Деталі конкурсу

24 Коментарі
Мудрець

Эх, я уже зарегистрирован))).

Магістр

@Alexandra  адрес НП можно сразу написать или позже ? Посміхається на 32 зуба  (шучу) 

Ентузіаст

@Юрий_Мя первый! Грайливий

Магістр

Эх, я уже зарегистрирован))).

аналогично Сумнівається

Ентузіаст

Нужен новый договор.

Досвідчений

Як завжди круті подарунки! Молодці! Палець догори

Допитливий

4546456

345

45

Магістр

@7036682  что это за загадочные цифры?

У мене в програмі лояльності немає пункту " Мої бонуси". Як мені там зарєєструватися?

Мудрець

@Надія Андріївна Сасадеуш 

Учасником Програми лояльності може стати:

• Фізична особа, яка досягла 18 (вісімнадцяти) років
  • абонент Компанії Воля, який користується хоча б однією з основних послуг (телебачення або Інтернет) і послуга не призупинена і не відключена
  • абонент, у якого немає заборгованості або заборгованість по договору не перевищує один тариф (при підключеному кредитуванні).

Не можуть брати участь у програмі:

• Юридичні особи
  • Жителі м. Донецьк, м. Макєєвка, м. Алчевськ.
  • Договори зі спеціальним статусом (наприклад, Volia-Lifecell, ВІП, Службові).

Більше тут

Допитливий

А кто раньше зарегистрировался тому что?а планшет мне очень нужен))

Магістр
Магістр

@К.СЕРГЕЙ тому планшет не светит)) собирайте бонусы и меняйте на всякие плюшки либо ждите акцию для действующих участников.

Допитливий

оооооо а мне светит

Висвітлювач

Мда, давно уже там :) а так планшетик захотелось :)))

Мудрець
Шукач

Мяяяяяяяячик  это хорошо, боже боже может хоть где то мне повезет

Мудрець

@Irnael да прибудет с вами random )))

Допитливий

@Vredinna и с вами

Досвідчений

@Irnael  желаю удачи! :)

Висвітлювач

И что там с мячиком :) 

Магістр

@Mama Stiflera  мячи на  месте Задоволений

Висвітлювач

@Юрий_М  есть только шанс между призом и проиграшем :) именно он называется рендом! 

Магістр

@Mama Stiflera  это песимизьма (пессимизм) Задоволений Верить нужно в успех и дружить с администратором рендома Посміхається на 32 зуба

Ентузіаст

есть только шанс между призом и проиграшем :) именно он называется рендом!

круто! :) Про себя пропел Задоволений