Реальні подарунки у найближчому Центрі сучасних технологій. Свято наближається!

Представитель компании
5180

У компанії ВОЛЯ працюють люди, які щиро закохані у кіно. Натхненні англійським фільмом з Кірою Найтлі, Х'ю Грантом і Коліном Фертом «Реальна любов», ми запускаємо різдвяну акцію під назвою «Реальні подарунки»!

З 23 грудня 2015 року по 7 січня 2016 підключіть в найближчому Центрі сучасних технологій нашої компанії другу послугу від ВОЛІ - Інтернет або телебачення - на акційних умовах і беріть участь у розіграші Wi-Fi роутерів TP-Link TL-WR740N (RU) по 1 гривні.

В акції також можуть взяти участь й нові абоненти. Для цього вони повинні підключити послугу телебачення чи Інтернету або будь-який з пакетів лінійки «ТБ + Інтернет».

Загалом ми розіграємо 94 Wi-Fi роутера!

Розіграш новорічних призів відбудеться 14 січня 2016 року у random.org. Результати розіграшу будуть опубліковані 16 січня 2016 року в онлайн-спільноті «ВОЛЯ Клуб», на офіційних сторінках ВОЛІ в соціальних мережах «ВКонтакте» і «Facebook», на сайті (volia.com) та на порталі абонента «Мій Кабінет» (my.volia .com).

Умови конкурсу дивіться у файлі внизу.

Gif_ukr.gif

29 Коментарі
Магістр

@VashaNataliia мне больше нравится вот эта редакция Приказа :manhappy:

2015_12_24_-_3.png

Кто против? :manvery-happy:

Магістр

мне столько роутеров не надо 🙂

у меня и так два роутера и два модема 🙂

шутку оценил

кстати, пора бы уже в свете новых тарифных планов раздавать гигабитные роутеры, а то модем выдает больше, чем роутер может обработать.

Магістр

Юрий_М идея супер! :smileywink:

Унікальний

Юрий_М плюсую , не против.:smileyhappy:

А как мне выиграть роутер если уже подключен тв+интернет ? Надеюсь автоматом попадаю в розыграш и в топ 96.

Унікальний

выполнил пользователь !zaborovsky дата ‎24-12-2015 в 15:07

у меня и так два роутера и два модема Веселый (мужской)

шутку оценил

Главное не париться. OLX не зря придумали :smileywink:

Магістр
выполнил пользователь Ultimat ‎24-12-2015 в 20:40 — отредактировано ‎24-12-2015 в 20:41
Главное не париться. OLX не зря придумали Подмигивающий

У меня есть еще возможность через контейнеры в ТЦ "Барабашово",  там такого тоже полно. Пойдет как мелкий опт. :manhappy:

Унікальний

Наташа можно не переживать, мы уже решили этот вопрос :smileyhappy:

по 30шт. роутеров : !zaborovsky ,  Юрий_М,  Ultimat.

9 шт. откат.

Магістр
...и на Кардачи -- сбывать роутеры 🙂
Магістр
Магістр

@Юрий_М зачет, я даже регламент скачал и почитал, думал правда))) я ни грамма не против! 

Магістр
Висвітлювач

Так, все зрозуміло-корупції не буде :)))) 

Ураааааа !!

Унікальний

Это не коррупция, это бизнес схема.

Висвітлювач

ВИНЯТКИ )))) Ось вона бізнес схема

• Умови акції не розповсюджуються на тих, хто був користувачем послуги доступу до пакетів телепрограм/послуги доступу до Інтернету/послуги «ТБ+Інтернет» протягом останніх 3-х місяців до моменту початку акції.
    • Умови акції не розповсюджуються на тих, хто був користувачем послуги доступу до Інтернету/послуги «ТБ+Інтернет» протягом останніх 3-х місяців до моменту початку акції.
    • Умови акції не розповсюджуються на тих, хто був користувачем послуги доступу до пакетів телепрограм/послуги «ТБ+Інтернет» протягом останніх 3-х місяців до моменту початку акції.
    • Акційною пропозицією не можуть скористатись юридичні особи та фізичні особи-підприємці.
    • Акційною пропозицією не можуть скористатись користувачі, які мають заборгованість перед Компанією за надані раніше послуги до моменту погашення даної заборгованості
Магістр

@rockvb внимательно читайте п.3  (Дословно или между строк). Он звучит так: «Реальні подарунки» выдать со склада и отправить пользователям согласно списка. На нас "исключения" не распрастраняются. :manvery-happy:

Висвітлювач

)))) @Юрий_М Ну если по "списку" !? 
То вопросов НЕТ...)))

Представитель компании

:smileyhappy:! ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ !:smileyhappy:

Шановні учасники акції «Реальні подарунки», ми дуже вдячні Вам за таку активну участь у розіграші та інтерес до послуг нашої компанії.

Поспішаємо повідомити, що власників 94-х Wi-Fi роутерів TP-Link TL-WR740N (RU) вже визначено!

Вітаємо щасливчиків!

Список переможців можна переглянути тут.

Белая Церковь.jpgВинница.jpgДнепропетровск_Новомосковск.jpgЗапорожье.jpg

Киев.jpgКировоград.jpgКраматорск.jpgКривой Рог.jpgЛуцк.jpgЛьвов.jpgОбухов.jpgПОлтава.jpgРовно.jpgСумы_Путивль.jpgТернополь_сателлиты.jpgТрускавец.jpgУкраинка.jpgФастов.jpgХарьков_Солоницевка.jpgХерсон.jpgХмельницкий.jpgЧеркассы.jpgЧерновцы.jpg

Дізнатися про перебіг інших конкурсів та акцій можна за посиланням.

Всім ДЯК! Нехай щастить!

Магістр

@VashaNataliia как бы я не пытался разобрать (прочитать) счатливые номера лоторейных билетов, у меня не получилось. :mansad: 

Можно общим списком опубликовать победителей (как агентов, все под кодовыми именами)? 

Представитель компании

@Юрий_М идентификатором участников являются их номера договоров

Чтоб  рассмотреть изображение, достаточно навести на него курсор мыши и нажать на иконку со знаком "+", которая появится в его правом верхнем углу.

Следите за обновлением предыдущего сообщения. Общий список вскоре там появится

Магістр

2016_01_19_-_5.png

Это в масштабе 150%

Магістр
Магістр

@Юрий_М, не, имеется в виду нажать на картинку левой кнопкой мыши, у меня открыватся большая картинка 

Магістр

@JeK тут хоть плюсиком, хоть чем.

Вы на размер фацла и разрешение посмотрите.. Зачем так было их "жать"..

2016_01_19_-_6.png

Магістр
Магістр

@Юрий_М не знаю, может беда в Мазииле, я с Хрома сижу, и открываются нормально. попробуйте по ссылке: http://club.volia.com/t5/user/viewprofilepage/user-id/47186?lightbox-user-images=7586i7B01991B54B419...

Висвітлювач

Мої вітання переможцям!!!!
Чекаємо дзвінків від ВОЛІ  з уточненням адреси доставки!!!! )))

Магістр

@rockvb а Вы есть в этих  списках ? Я лично жду выполнения "того, правильного" Приказа  :manvery-happy:

Магістр
Магістр

@Юрий_М, и я тоже)))) 

Висвітлювач

Юрий_М , да шото не наблюдаю ))) А приказ хороший был...!!

Магістр

Я свой номер тоже не увидел. :manhappy: Но в глубине души жду SMS от НП с номером декларации. :manvery-happy:

Магістр
Магістр

+1, тоже номера нет. но я уже не удивляюсь, выигрывают здесь только те, кто просто зарегистрировался и все, профи навсегда выкинуты из списка :mansad:

Представитель компании

Список переможців можна переглянути тут