Реєструйся у ВОЛЯ Клубі та вигравай сучасний смартфон! Вітаємо переможця конкурсу!

Досвідчений
28766

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ВИГРАВАЙ СУЧАСНИЙ СМАРТФОН!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСУ!

Register-and-win-smartphone.jpgСкористайся перевагами реєстрації у ВОЛЯ Клубі!

Щиро дякуємо усім, хто взяв участь у конкурсі!

Настав час оголосити переможця Подмигивающий робот 

Отже переможцем конкурсу став користувач @Vik345

Найближчим часом ми зв'яжемося із переможцем для надання інформації щодо вручення призу.

Спойлер

Весна – влучний час для того, щоб спробувати щось новеньке: дізнатися про нові технології, знайти нових друзів, розважатися та ділитися своїми враженнями з іншими.

Зареєструйся на сайті онлайн спільноти ВОЛЯ Клуб club.volia.com з 9 березня по 9 травня 2018 року та вигравай сучасний смартфон Xiaomi Mi6 Black з 6GB оперативної пам’яті, 8-ми ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 835, двома камерами 12Мп, сканером відбитків пальців та підтримкою Android 8 Oreo!

xiaomi-mi6-black.jpgПодвійна камера, 6 ГБ оперативної пам'яти, потужний 8-ми ядерний процессор

Адже тільки зареєстровані користувачі можуть:

- отримувати корисні поради та відповіді від більш досвідчених користувачів

- отримувати бали, ранги та бейджі за активність у спільноті

- створювати нові обговорення та приймати участь у вже існуючих

- реагувати на повідомлення інших користувачів, надаючи «Дяки» та залишаючи коментарі

- здобути статус експерта, який дозволяє першим тестувати нові продукти та обладнання ВОЛІ, отримувати додаткові бонуси та знижки

- разом допомагати вдосконалювати продукти та послуги ВОЛІ

Доречі вже незабаром ми оновимо сайт спільноти, адаптувавши його для зручного використання із смартфону чи планшету, тому новенький Xiaomi Mi6 буде дуже доречним :robotwink:

Конкурс проводиться з 9 березня 2018р. по 9 травня 2018 р. для абонентів ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ».

59 Коментарі
Магістр
Допитливий

Спасибо!:smileyvery-happy:

Досвідчений

@Vik345 Еще раз поздравляю! :robothappy: По всем вопросам о получении приза, пишите в личные сообщения :robotwink:

Гуру

@Vik345 Поздравляю счастливчика! ))) 

расскажете потом о призе?)  у Сяоми крутые девайсы в последнее время ) 

Допитливий

Здравствуйте!

Я - победитель конкурса :))

Хочу поблагодарить компанию ВОЛЯ за такой неожиданный и прекрасный для меня подарок. Честно говоря, когда мне позвонили, я вначале не поверила, думала, что мошенники звонят))) 

По поводу телефона, да, Сяоми - крутой!) Этот аппарат очень достойный, мне в нем все нравится. 

Еще раз большое спасибо! Теперь я буду учавствовать во всех возможных акциях)))

Магістр

Vik345, спасибо большое за отзыв! Рады, что он Вам понравился! 

Заходите почаще, всегда Вам рады в нашем сообществе! :) 

Досвідчений

@Vik345 Спасибо, что вы с нами :robothappy: Заглядывайте по-чаще, в этом сезоне наших пользователей ждёт ещё много сюрпризов :robotwink: 

Мудрець

@Vik345, теперь стоит попробовать  Воля ТВ на телефоне.

Магістр

@Vik345, теперь стоит попробовать  Воля ТВ на телефоне. 

да, да, точно! тем более, что акция Мобільний додаток Воля TV за 1 гривню!  еще действует :)