Розіграш квитків у кіно на порталі абонента «Мій кабінет» (Завершено)

Модератор
788

Розіграш квитків у кіно на порталі абонента «Мій кабінет»

Ми давно чекали на вихід видовищного фантастичного фільму. Нарешті, у лютому на широкі екрани

виходить фільм від геніальних продюсерів Голлівуду «Аліта: бойовий ангел». Кіно про дівчину-кіборга, яка намагається згадати своє минуле, пізнати себе та зрозуміти свою місію у новому світі.

Аліта.jpg

На порталі абонента «Мій кабінет» стартував розіграш 20 запрошень на двох, на прем’єру цього довгоочікуваного фільму. Заходьте на my.volia.com з 1 по 14 лютого, тисніть кнопку «Хочу в кіно» на сторінці конкурсу та автоматично беріть участь у розіграші квитків.   

АЛІТА: БОЙОВИЙ АНГЕЛ

Епічний пригодницький фільм від кінематографістів-новаторів Джеймса Камерона («Аватар») та Роберта Родрігеса («Місто гріхів»). Аліта (Роза Салазар) прокидається, не пам’ятаючи, хто вона, у майбутньому світі, який вона не впізнає. Її забирає до себе Ідо (Крістоф Вальц), співчутливий лікар, який розуміє, що десь у цій викинутій на смітник оболонці кіборга ховаються серце й душа молодої жінки з надзвичайним минулим. Поки Аліта вчиться орієнтуватися у своєму новому житті та у зрадливих вуличках Міста Брухту, Ідо намагається відгородити дівчину від її таємничого минулого, а новий друг – вуличний хлопець Ґ’юго (Кіан Джонсон), навпаки, пропонує допомогти оживити її пам’ять. Втім, лише коли за Алітою приходять безжальні корупціонери, що керують містом, вона знаходить ключ до розгадки свого минулого: дівчина володіє унікальними бойовими навичками, заради приборкання яких можновладці не зупиняться ні перед чим.
Якщо Аліті вдасться не потрапити до їхніх пазурів, вона може зіграти ключову роль у порятунку своїх друзів, родини і того світу, який навчилася любити.

Переглянути трейлер

Переходьте на сторінку конкурсу та вигравайте квитки! Деталі конкурсу

11 Коментарі
Інноватор

Вау, класс! 

Шукач

Это адаптация Аниме?

Гуру

@Irnael  похоже адаптация громко сказано, но таки да. 

Хотя читал критику 

пишут шо на мангу не тянет, но я пошел, хотя не любитель аниме 

Ентузіаст

Лучше бы "Blame!" экранизировали.

Магістр

Ухты, сново акции с билетами в кино! 3D окуляри

Мудрець

Уже приготовил Попкорн и 3D окуляри

Кмітливий

Продюсери Тітаніка та Аватара - цікаво

Досвідчений

Хто буде йти на фільм - поділіться враженням, пліз Грайливий