Розігруємо 20 пар квитків на прем’єру фільму «Термінатор: Фатум»!

Модератор
453

Термінатор.jpg

На порталі абонента «Мій кабінет» стартував новий конкурс з розіграшем квитків на прем’єру культового фільму.

«Термінатор: Фатум» став продовженням другої частини фільму та випущений до 35-річчя виходу першого епізоду. До участі залучені легендарні актори - Арнольд Шварценеґґер та Лінда Гемілтон.

Сценаристом та продюсером фільму виступив Джон Камерон, а значить точно фільм має динамічний сюжет, насичений вражаючими масштабними сценами та спецефектами.

ТЕРМІНАТОР: ФАТУМ

Минуло понад два десятиліття з того часу, як Сара Коннор запобігла судному дню, змінила майбутнє та переписала долю людства. Дені Рамос (Наталі Рейз) живе простим життям у Мехіко з братом (Дієго Бонета) та батьком, коли надзвичайно покращений і смертельно небезпечний новий Термінатор «Rev-9» (Габріель Луна) повертається крізь час, щоб вбити її. Подальше життя Дені залежить від об'єднання її сил з двома воїнами: Ґрейс (Маккензі Девіс), посиленою суперсолдатом з майбутнього, і загартованою битвами Сарою Коннор (Лінда Гемілтон). Оскільки «Rev-9» безжально знищує все і кожного на своєму шляху, щоб уполювати Дені, ці троє звертаються за допомогою до «Т-800» (Арнольд Шварценеґґер) з минулого Сари, який стає їх останньою надією.

Заходьте на my.volia.com, беріть участь у конкурсі та вигравайте квитки! Деталі конкурсу

4 Коментарі
Допитливий

Хочу билет

Мудрець

@u.g.a.d.a.y , нужно перейти в личный кабинет и там нажать Хочу в кино.

Допитливий

Интересный фильмец 

Мандрівник

Хочу в кино!