Розігруємо телевізор Sony з функцією SMART TV на порталі абонента «Мій кабінет»!

Модератор
2680

banner_1152х648.png

Запрошуємо вас взяти участь в опитуванні та автоматично стати учасником розіграшу крутого подарунка! Дайте відповідь на питання анкети, розкажіть більше про себе, свої уподобання, захоплення та інтереси. А ми будемо орієнтуватися на вашу думку при розробці нових продуктів, удосконалювати наявні продукти та послуги, підбирати найцікавіший та актуальний контент для вас.  

Приділіть 5 хвилин часу заповненню анкети та використайте шанс стати власником новенького телевізору.  

Умови акції дуже прості! 

Заходьте на портал абонента my.volia.comзаповніть анкету та беріть участь у розіграші подарунку Анкетування триватиме по 18 червня 2020р. включно.  

Подарунок - Телевізор Sony KDL 49WF805BR

6391714_1.jpg

• Діагональ екрану – 49” 
  • Функція SMART TV 
  • Розподільна здатність 1920х1080 
  • Вбудовані цифровий та аналоговий тюнери 
  • Процесор зображення – 4К X-Reality PRO 
  • Аудіосистема – 2х5 Вт Dolby Digital 

Переможець буде визначений методом випадкового вибору через сервіс random.org 23 червня 2020 р.   Перейти на сторінку конкурсу  

13 Коментарі
Магістр

очень своевременно! абонентам как раз заняться нечем на карантине, как раз анкеты позаполняют  😉

Допитливий

Хочу прийняти участь у розигріші телевізора. Заповнюю анкету а на шостому питанні застряє. далі не подаєпитання. Допоможіть!

Допитливий

Чекаю допомоги на емейл polosin.14@gmail.com або по тел 044 544 50 30.

Оператори на горячій лінії не знають про анкету, кажуть, що ніяких акцій немає. Кому вірити?

Мені 78 років, я не маю грошей купити лазерний телевізор, то може б пощастило виграти?

Модератор

@alex.po;.@voliacable.com добрий день!

Ви успішно зареєструвались та є учасником акції.

Допитливий

Нужен такой TV ! старому пора на свалку

Гуру

@denis2312 анкету (Пройти опитування) нужно пройти в личном кабинете. 

Допитливий

Саме час звернутись в СБУ стосовно інформації, яку ви збираєте під час акції.

Немає великого секрету, що бази даних з персональною інформацією легко продаються, та мають великий попит.

Якщо інформація, що збирається під час даної акції, попаде в руки квартирних крадіїв - буде багато біди по всій країні!

І звичайно ж ніхто не заявить, та не зможе довести, що причиною могла стати акція від "Воля"!

Особисто я зробив для себе висновок про вашу компанію!

Кмітливий

@WheeLDancEАнкета не обязательная, вы можете ее как проходить так и не проходит, выбор за вами.

Допитливий

IMG-ceb73aa84fafcc3f4c923b9e36bca6dd-V.jpg

Допитливий

IMG-07f382f4137b3c719435a4a1e5e9eaeb-V.jpg

 шашлик (это еда) дома

Допитливий

IMG-bcfb601cd886c8006b0ad62f64b093c2-V.jpgеда готова! Налетайй!!!!

Допитливий

IMG-c2c6ec0a8a8e16627c49618d8bb65afe-V.jpg

Унікальний

Хочу телик!

@380631783858 можно мне пару порций, раз уж написали "налетай" чего мелочиться - привозите )