Розкажи, що ти любиш, − виграй планшет!

Представитель компании
2155

Розкажи, що ти любиш, − виграй планшет!.jpg12 жовтня на Порталі абонента «Мій кабінет» почався новий конкурс − «Розкажи, що ти любиш, − виграй планшет!».

Для участі в ньому потрібно всього лише відповісти на кілька запитань анкети, і ви автоматично станете учасником розіграшу суперпризу − планшета Samsung Galaxy Tab 4 10.1 + пакета Power Time на рік!

Переможця буде визначено методом випадкового вибору через сервіс random.org 11 грудня 2015 року.

Деталі конкурсу − за посиланням.

10 Коментарі
Висвітлювач

Мені приємно спілкуватись  в клубі навіть  і без планшета.

Дякую за послуги інтернета від ВОЛІ.

Нехай пощастить кожному.

Старанний

Мне тоже приятно,но с планшетом , было б есчё лудче=)))))))))))))))):catlol:

Унікальний

Ошибся не iPad, а планшета Samsung Galaxy Tab 4 10.1:manhappy:
Кстати почему не показывает после заполнения, что абонент уже учавствует в этой акции?При следующем входе предлагает снова заполнить анкету.

Магістр

Здравствуйте, Ultimat

Спасибо за сообщение.

Данная функция будет доработана. Абонент не сможет повторно пройти анкету под своим договором.

Унікальний

А можно скрин random.org ? :manwink:

Магістр

Здравствуйте, Ultimat!

По причине наличия в нем конфиденциальной информации, к сожалению, я не могу разместить здесь его скриншот. 

Унікальний

Регламент  :

3.4.
Приймаючи участь у Акції Абонент підтверджує свою згоду на можливість публікації інформації про себе (ім'я, прізвище) у засобах масової інформації (а також у мережі Інтернет). Своєю участю в Акції усі учасники погоджуються на проведення фото - та відеозйомки за їхньої участі, а також погоджуються, що їхні імена та фотографії можуть бути оприлюднені або використані Замовником/Організатором у будь - яких друкованих, аудіо - і відеоматеріалах, засобах масової інформації (а також у мережі Інтернет), в тому числі з рекламною метою, без будь - якої компенсації з боку Замовника/Організатора.

Магістр

Здравствуйте, Ultimat!

Скриншот прилагаю ниже.

Висвітлювач

Вітаю всих...
УСІ переможці - хто "тиснув" !!! 
УРА! 
Але щось на RANDOM.ORG одні цифри...((((
Це мабуть нові користувачі - "закодовані" в ВОЛЯ КЛУБІ. )))

Гуру

Та ні, це номера договорів мабуть )))