Вигравайте квитки на прем’єру «Люди ікс: Темний фенікс»

Модератор
675

1152x648.jpg

Знову супергерої-мутанти рятуватимуть світ! У червні прем’єра завершальної частини кіноепопеї  «Люди Ікс: Темний фенікс».

Розігруємо 20 запрошень на двох на прем’єру фільму.  Заходьте на портал абонента «Мій кабінет» до 10 червня, тисніть кнопку «Хочу в кіно» на сторінці конкурсу та автоматично беріть участь у розіграші квитків.   

ЛЮДИ ІКС: ТЕМНИЙ ФЕНІКС

Це – історія про Джин Грей, одну з найулюбленіших героїнь саги про «Людей Ікс», яка перевтілюється у легендарного Темного Фенікса.  Виконуючи смертельно небезпечну рятувальну місію у космосі, Джин зазнає удару якоїсь космічної сили, що перетворює її на одного з найпотужніших мутантів у світі.  Борючись із цією дедалі більш мінливою силою та одночасно з власними особистими демонами, Джин стає некерованою, руйнує сім’ю Людей Ікс і загрожує знищити саму матерію, з якої складається наша планета. Це найбільш напружений та емоційний фільм про Людей Ікс за всю історію. Кульмінація 20-річної кіноепопеї про Людей Ікс, де сім’я мутантів, яких ми вже встигли вивчити і полюбити, змушена боротися з найбільш нищівним ворогом – членом власної родини.

Переходьте на сторінку конкурсу та вигравайте квитки! Деталі конкурсу

5 Коментарі
Мудрець

Ух, давненько билетиков не было))).

Хочу в кино! 

Гуру

Интересно посмотреть.

А еще интереснее было бы....  Если бы Джин Грей появилась в Игре престолов, аля такая себе темная сторона или светлая Сансы Старк. 

Ентузіаст

Если бы Джин Грей появилась в Игре престолов, аля такая себе темная сторона или светлая Сансы Старк. 

хорошая у вас, однако, фантазия, Профессор Ксавьер

Гуру

не, ну идея хорошая, а какой был бы эффект)))

Драконы, железный трон, и тут ляп такая дива) 

Магістр

тисніть кнопку «Хочу в кіно»

Тик Задоволений