Вітаємо 800-тисячного користувача порталу «Мій кабінет»!

Представитель компании
965

Порталу абонента «Мій кабінет» виповнилося півроку. За цей час він активно розвивався й вдосконалювався. З'явилося багато нових функцій, наприклад, самостійне керування заявками, завдяки чому абонент може в будь-який момент перенести заявку на технічне обслуговування на зручний для нього час.

Серед новинок також − функція віддаленої технічної діагностики послуг, яку зараз активно тестують абоненти Києва і скоро буде доступна для всіх користувачів порталу. За півроку життя порталу ним почали користуватися сотні тисяч абонентів компанії ВОЛЯ, які високо оцінили його сучасність, зручність і багатофункціональність.

Ми раді привітати ювілейного 800-тисячного користувача порталу «Мій кабінет», яким став Сергій Єгольніков із Києва, і подарувати йому сертифікат на екстремальну розвагу номіналом 1000 грн.

Кількість користувачів порталу й далі стрімко зростає, і ми віримо, що скоро кожен абонент компанії буде вирішувати питання, керувати послугами та рахунком тільки online. Це дуже легко і зручно!

Цінуйте свій час − користуйтеся порталом самообслуговування «Мій кабінет»!

1 Коментар
Магістр

А нам расскажут об экстримальном развлечении подробнее? :smileyhappy:

А то у меня  с  "эстримом"  ассоциируется только "20 поездок на "банане" и "летающей тарелке" по Киевскому морю, с "переворачиванием". :smileyvery-happy:

Со стоимостью поездки могу конечно и ошибиться, инфляция :smileyhappy: