Аквамен: що про нього говорять критики

Магістр
1582

1-1.png

Вже від сьогодні в прокат виходить «Аквамен» - новий фільм в Розширеного всесвіту DC. Події розгортаються через рік після фіналу «Ліги справедливості», де Аквамен (Джейсон Момоа) повертається в підводне царство, щоб запобігти війну, що назріває з людьми. Режисером виступив Джеймс Ван («Пила», «Форсаж»).

Критики вже подивилися фільм і поділилися враженнями. Нижче їх думки з приводу фільму.

За словами автора Los Angeles Times Кеннета Тюрана, у фільмі «Аквамен» перемішали величезну кількість героїв, лиходіїв і сюжетних ліній - «як цілий сезон класичного Star Trek, але в одному фільмі». Але критик не вважає, що це погано: такий підхід «Аквамену» має на існування, оскільки у картині збільшений хронометраж - 2 години 23 хвилини.

Таке відчуття, ніби режисер і сценаристи побоювалися того, що це буде їх єдиний шанс зняти «Аквамена» - тому вони заштовхнули в фільм кожну свою ідею. Але їм не було за що хвилюватися.

Кеннет Тюран

критик Los Angeles Times

Не зважаючи на «посередні діалоги та передбачуваність персонажів», Тюран вважає, що «Аквамен» - все ж кіно захоплююче. Особливо завдяки вдалому кастингу як головних, так і другорядних героїв.

Якщо ви коли-небудь уявляли собі такий супергеройський фільм, в якому на другому плані будуть такі актори, як Ніколь Кідман, Дольф Лундгрен, Віллем Дефо і Темуера Моррісон, то це він і є.

Кеннет Тюран

критик Los Angeles Times

2-2.png

Критик Entertainment Weekly Кріс Нашаваті назвав фільм «недолугим, але дивним і химерним». За його словами, часом «Аквамен» скочується в треш, де відбувається всякий абсурд і «комедійні дурниці». Над цим можна посміятися, але навряд чи творці дійсно так задумували.

Я сміявся, але я все ще сумніваюся, що повинен був. Фільм не може вирішити, чи хоче він бути кумедним або серйозним, супергеройським фільмом або пародією на нього.

Найкраще, що може зобразити цю ситуацію - Дольф Лундгрен з рожевими волоссям, який їде на великому морському конику, і восьминіг, який грає на бонго.

Кріс Нашаваті

автор Entertainment Weekly

Нашаваті також зазначив, що сценаристи постаралися прописати лор фільму, з його підводними містами-державами та цілим «пантеоном богів і королів», а відмінна графіка це все лише підкреслює. Але часом фальш все ж відчувається.

А Момоа виглядає так, ніби розривається між грою за сценарієм і наслідуванням Тору.

Кріс Нашаваті

автор Entertainment Weekly

Втім, не зважаючи на велику кількість недоліків, Нашаваті вважає, що «Аквамен» - це цілком стерпний фільм. За його словами, Джеймс Ван вже давно зарекомендував себе як режисера, якого не можна пропускати незалежно від жанру - хоррор це, як «Пила», або блокбастер в дусі «Форсажу».

Він створив загадковий світ, але з ватяними декораціями та кумедними персонажами. Включаючи героя, який не впевнений, чи хоче він змусити глядача сміятися чи співпереживати.

Кріс Нашаваті

автор Entertainment

Автор The Hollywood Reporter Тодд Маккарті зазначив, що найсильніша сторона «Аквамена» - це підводний сеттинг. Завдяки майже що «античної» естетикою фільм виглядає епічно.

«Аквамен» настільки примітивний в своєму казковому оповіданні, що за своєю природою він набагато більше схожий на міфи, ніж інші кінокомікс.

Тодд Маккарті

автор The Hollywood Reporter

3-3.png

За словами критика, від фільму не варто чекати чогось серйозного. Як і його колеги, МакКарті зазначив елементарність, що відбувається: законів фізики нібито не існує, а персонажі замість нормальних розмов «обмінюються простими твердженнями». Але акторський склад рятує ситуацію: у Момоа виходить витягати на своїй харизмі більшість сцен. В цілому, критик вважає, що в «Аквамені» є все, що від стрічки очікували фанати.

Студія DC нарешті наблизилася до того, щоб дати своїй аудиторії те, що від неї чекають.

Тодд Маккарті

автор The Hollywood Reporter

Рейтинг фільму серед критиків на Rotten Tomatoes на даний момент становить 76 відсотків.

А ви плануєте піти в кінотеатр на цей фільм? Знято!Попкорн3D окуляри

15 Коментарі
Мудрець

Очень хочу пойти на этот фильм)))

Досвідчений

А я теж схочу на цей фільм. Принаймні графіка точно має мене вразити Задоволений

Гуру

в 3д посмотрел бы но малые хотят на приключения Николая и щелкунчка 

посмотрим-с на что успеем попасть. у меня очередная командировка в планах

Мудрець

Кто уже ходил, какие впечатления? 

Мудрець

@Bugaga, вчера ходила)))
 Мне понравилось, подводные мир и все такое :) 
В особенности момент:

aquaman035-1001x420.jpg

Досвідчений

@Vredinna ходили в 3Д?

Магістр

@Vredinna а мне интересно, ваше мнение совпало хоть с одним из мнений критиков?

Шукач

Не знаю не знаю, фильм такой себе смотреть только на Мамоа 2 часа это перебор...

Ентузіаст

Головний плюс стрічки - Джейсон Момоа. Як на мене, дуже вдалий кастинг на роль Аквамена. Але фільм надто передбачуваний. Гумор - ну, як то кажуть - пайдьот. Графіка - непогано. Сюжет - банальний. Сценарій - наче для дитсадочка. На один раз, в компанії друзів-фанатів DC. А так - марна трата часу, грошей та зору (якщо у 3D).

Шукач

@MikeCineDragon2049  Я когда смотрю очередной фильм DC плакать начинаю. И сразу вспоминаю игрушку Injustice в которой сюжет был на 3 головы выше, чем в том, что они запускают в кино.

Ентузіаст

@Irnael Совершенно согласен. Исключение - "Чудо-женщина", пока что единственный более-менее нормальный фильм)

Гуру

@MikeCineDragon2049  теперь знаю шо забыл таки посмотреть Чудо женщину! ) 

Дяк

Магістр

@MikeCineDragon2049  теперь знаю шо забыл таки посмотреть Чудо женщину! ) 

обязательно посмотрите!

Унікальний

А мне трейлер напомнил старый добрый сериал "Подводная одиссея"

Магістр

А мне трейлер напомнил старый добрый сериал "Подводная одиссея"

что-то в этом есть)