Фільм про Ларису Кадочникову – до ювілею «Тінів забутих предків»

Унікальний
628

50 років тому в київському кінотеатрі «Україна» Сергій Параджанов презентував кінокартину «Тінів забутих предків». До цього ювілею ВОЛЯ показує документальну драму «Лариса Кадочникова. Автопортрет» про акторку, яка зіграла головну роль у цьому кіношедеврі.

Kadochnikova.jpg

Подивитись фільм можна буде 5 вересня о 22:00 на телеканалі «ВОЛЯ CINE+ MIX». А о 20:20 на цьому ж телеканалі можна переглянути й «Тінів забутих предків» Параджанова.

− Лариса Кадочникова – справжній символ українського кіно, і кожна її робота викликає зацікавлення й захоплення. Прем'єра автобіографічної драми про саму виконавицю головної ролі «Тіней» від новатора і експериментатора українського кіно Дмитра Томашпольського відкриє нашим глядачам нову сторінку історії українського кінематографу і підсилить враження від перегляду легендарного фільму, − говорить директор з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая.

У спільній документальній роботі українського режисера Дмитра Томашпольського і Лариси Кадочникової актриса малює автопортрет з різних епізодів свого життя, насиченого цікавими ролями, картинами й зустрічами з талановитими людьми.

− Я рада, що аудиторія телеканалів «ВОЛЯ CINE+» подивиться цей документальний фільм, при зйомках якого я була щирою. Я розповіла про життя людини, яка присвятила своє життя мистецтву. Про те, як можна стати справжньою актрисою, пройшовши нелегкий шлях, і не перетворитися на жорстку людину, залишатися люблячою людиною, який допомагає творчим особистостям, розуміє і цінує справжнє мистецтво, − розповідає народна артистка України Лариса Кадочникова.

До речі, показувати вітчизняні стрічки, у тому числі прем'єрний, за програмою підтримки сучасного вітчизняного кінематографу «Час українського кіно» телеканал «ВОЛЯ CINE+ MIX» почав у 2015 році. Заявки на участь у цій програмі можна відправляти на адресу cine.projects@volia.com.

1 Коментар
Висвітлювач

Гарна автобіографічна драма-картина  накінець то зявилась !!!

Переглянув, серце стиснулось.

Дякую  за таку спільну працю в документальній роботі українського режисера Дмитра Томашпольського і Лариси Кадочникової за ПРАВДУ, яка  ні коли не помре,  для  «Тінів забутих предків».....