Фільми жахів 2019 року

Висвітлювач
1197

Хто любить фільми жахів, пропоную 5 фільмів цього року Внизу

«Кладовище домашніх тварин»

1-1.png

Це одна з популярних книг знаменитого американського письменника Стівена Кінга. Екранізація цієї книги вже була в 1989 році та зібрала тоді 57,5 ​​мільйонів доларів при бюджеті в 11,5 мільйонів доларів. Проте другу її частину, яка була знята в 1992 році, зустрінули холодно. Касові збори тоді склали 17,1 мільйонів доларів. Цікаво, який касовий збір принесе фільм від 2019року. Обачливий

У Стівена Кінга є три типи книжок - не дуже страшні, страшні та «Кладовище домашніх тварин»

Про що розповідає фільм:
Сім'я Крід переїхала з великого міста в сільську місцевість. Їх новий будинок знаходиться неподалік від покинутого індіанського цвинтаря. Одного дня їх кота збила вантажівка і глава сім'ї, Луїс, потайки від рідні вирішив закопати його в лісі серед інших могилок. А через якийсь час їх улюбленець повернулося додому. Це вже не той колишній кіт, бо веде він себе дивно, але Луїс вважає, що краще нічого не говорити сім'ї.

«Прокляття Ла Йорони»

1-2.png

Про персонажа цієї стрічки існує міф, який широко відомий практично по всій латиноамериканській території. Згідно з міфом, коли настає повний  місяць можна побачити привид матері, яка оплакує своїх трагічно померлих дітей та почути її сумні слова: «О, діти мої!».

Зображеннями цієї жінки заповнені всі мексиканські квартали в Лос-Анджелесі, Сан-Франциско та Чикаго. Про неї складають пісні, нові легенди, вірші, її малюють та використовують в кінематографі.

Режисер Майкл Чавес вирішив використати цей образ у своїй кінокартині жахів «Прокляття Ла Йорони».

Про що розповідає фільм:

Події відбуваються в Лос-Анджелесі, 1973 рік. Соціальний працівник, Ганна Гарсіа, відвідала сім'ю, в якій мати становить загрозу для своїх дітей. Почавши розслідування вона знайшла щось спільне між тим, що відбувається в цій неблагополучній сім'ї та тими явищами, які переслідують її власну сім'ю. Ганна звертається по допомогу до священика, щоб позбутися від прокляття та врятувати себе і своїх дітей.

«Ми»

1-3.png

Для того, аби було простіше знайти спільну мову на знімального майданчику, режисер фільму попросив акторів подивитися 10 фільмів жахів.

«Я переконаний, що ті, хто їх нібито не дивиться, просто одного разу побачили фільм жахів, який їм не сподобався, і тепер кажуть: "Я не люблю хоррори". Насправді в світі існує хоррор для кожного», говорить Джордан Піл.

Цікаво, що  режисер фільму "Ми" раніше одержав "Оскар" за кращий оригінальний сценарій фільму «Пастка» 2017р.

Про що розповідає фільм:

Щаслива сімейна пара взявши з собою дітей вирушила на відпочинок до літнього будиночку.

Вони сподівались прекрасно провести час з друзями, але ідилія порушується після появи гостей, які виглядають точнісінько як вони самі.

«Омен: Переродження»

20.png

У Сари і Джона Тернер народжується син, якого вони називають Майлз. Майже відразу подружжя помічають, що їх дитина особлива. Він розвивається набагато швидше за своїх однолітків. Однак його поведінка починає лякати своєю дивиною, а часом неадекватністю. Сара вважає, що такі прояви характеру її восьмирічного чада пов'язані з чимось потойбічним.

Цікаво:

• Через сильний фактор страху деякі сцени були відредаговані після того, як фільм був переглянутий тестовою групою людей. Зокрема редагуванню піддалася фінальна сцена.
  • Роль Майзла зіграв Джексон Роберт Скотт, який здобув популярність після ролі Джорджа у фільмі «Воно» (2017). 
  • У Майзла гетерохромія - різний колір очей. Праве око героя коричневе, а ліве - синє.

«Воно 2»

it_2017_5k-wide.jpg

Це друга частина екранізації культового роману Стівена Кінга.
Перша частина фільму «Воно» за неділю після старту показу зібрала 123,4 мільйонів доларів, встановивши рекорд для фільмів жахів в американському прокаті. І вже через два тижні встановила новий рекорд -  найкасовіший фільм жахів в історії.  Друга частина обіцяє бути ще більш лякаючою.

Про що розповідає фільм:
Минуло 27 років після подій першого фільму. Наші герої вже давно виросли, і у кожного своє життя. Але таємничий дзвінок знову змушує зібратися їх разом. Пора покінчити зі злом, яке тероризує містечко Деррі.

А ви любите фільми жахів? Привід

15 Коментарі
Ентузіаст

Ухххх!Привід Кладбище домашних животных еще в Кинотеатре показывают Попкорн

Досвідчений

А ви любите фільми жахів?

так, іноді дуже полюбляю фільми жахів Інопланетянин

Community manager

У Стівена Кінга є три типи книжок - не дуже страшні, страшні та «Кладовище домашніх тварин»

Полностью согласен!

Досвідчений

У Стівена Кінга є три типи книжок - не дуже страшні, страшні та «Кладовище домашніх тварин»

оххх, интересно, что ж за фильм то такой, что еще страшнее других . 

Магістр

Бегу за билетами в кино!Попкорн

Допитливий

Як на мене, Кладовище домашніх тварин - це провал. Книжку не читав, але як екранізація - слабенько.

Community manager

@Rune Нова чи стара екранізація?

Магістр

Бегу за билетами в кино!Попкорн

Может еще по пути в аптеку? ну там сердечных капель и памперсы? Посміхається на 32 зуба

шучу Задоволений

Мудрець

Есть же зрители, которым такой жанр нравиться и они с удовольствие ходят в кинотеатры)))
Я бы не пошла на такое в кинотеатр((( 

Магістр

@Vredinna  та оно и дома после 23:00 смотреть про Чаки, Омен и Фантазм  самое то Підморгує

Про Чаки, когда смотрели ночью, страшно было и ногу на пол ставить Посміхається на 32 зуба

Мудрець

@Юрий_М , ох, помню этого персонажа)))
Страшно и интересно было, но после просмотра.... не могла заснуть Посміхається на 32 зуба

Магістр

Так и я по это.  Оно хоть и нафталином отдает (старое кино), но нервы расшатывает хорошо. Даже у взрослых Підморгує

Мудрець

Так и я по это.  Оно хоть и нафталином отдает (старое кино), но нервы расшатывает хорошо. Даже у взрослых Підморгує

1988 год, то еще времечко было))) 
А там еще лихие 90тые)) 

Допитливий
 - нова, доречі, помітив тенденцію,  нові фільми жахів радують лише графікою.( 
Старанний

Та зараз так знімають, що від жанру лише назва і трейлер, в якому все і розкриють довчасно