Переможці премії «Еммі» - 2019.

Висвітлювач
118

У цьому році 71-а церемонія вручення нагород встановила рекорд ще до свого початку - серіал "Гра престолів" (Game of Thrones) отримав 32 номінації, що стало абсолютним рекордом за всю історію нагород!

9.jpeg

Шоу, фінальний сезон якого вийшов нинішньою зимою, безумовно, виглядало головним фаворитом премії. Тому те, що серіал отримав нагороду в номінації "Кращий драматичний серіал", здивування ні в кого не викликало.

Пітер Дінклейдж отримав статуетку в номінації "Краща чоловіча роль другого плану в драматичному серіалі".

232.jpgПітер Дінклейдж

«Я вважаю, що мені дуже пощастило бути членом суспільства, де є місце таким поняттям, як терпимість і різноманітність. Я б не стояв на цій сцені.
Минуло вже 10 років, і я поняття не мав, у що вплутуюся. 10 років наполегливої ​​роботи, коли доводилося добре попітніти, але разом з тим 10 років, проведені з найнеймовірнішими і веселими людьми.» - вимовив Пітер Дінклейдж зі сцени.

Дінклейдж встановив рекорд в історії премії, завоювавши чотири нагороди в одній номінації. В цілому серіал "Гра престолів" отримав 12 нагород.

Відзначили нагородою і серіал "Чорнобиль" - він став переможцем в категорії "Кращий міні-серіал", а також отримав статуетки за сценарій (Крейг Мейзін) і режисуру (Йохан Ренк).

2323.jpegКрейг Мейзін

«Я сподіваюся, що наш серіал якимось чином допоміг людям зрозуміти важливість і цінність правди, і небезпеку брехні.»- сказав, отримуючи нагороду, творець серіалу Крейг Мейзін.

Кращою актрисою другого плану в драмі стала Джулія Гарнер - за роль в серіалі «Озарк».

232323.jpgДжулія Гарнер

Джоді Комер визнали найкращою актрисою в драматичному серіалі, вона виконує одну з головних ролей в серіалі «Вбиваючи Єву».

2.jpgДжоді Комер

Кращим комедійним серіалом сезону став «Погань». Він також отримав нагороди за сценарій і режисуру, а виконавиця головної ролі Фібі Уоллер-Брідж визнана кращою актрисою в комедійному серіалі.

3.jpgФібі Уоллер-Брідж

Кращим актором другого плану в комедійному серіалі став Тоні Шелуб, що виконує роль батька головної героїні в «Дивовижна місіс Мейзел». Цей серіал став другим за кількістю номінацій після «Гри престолів»: він був висунутий в 20 категоріях.

4.jpgТоні Шелуб

Кращим актором в драматичному серіалі визнано Біллі Портер - за роль в серіалі «Поза».

5.jpgБіллі Портер

Нагороду як найкращий телефільм отримав серіал «Чорне дзеркало» (інтерактивний випуск «Брандашмиг»).

1080.jpg

1 Коментар
Допитливий

Заслужено!