Що подивитись на вихідних?

Модератор
907

Х/ф "Зелена миля"

На каналі: ВОЛЯ CINE+ LEGEND

Коли: субота о 20:30 

1.jpg

Культова драма «Зелена миля» знята за однойменним романом Стівена Кінга. Головну роль в картині виконав неповторний Том Хенкс. Дії фільму розгортаються в тюрмі «Холодна Гора». Одного разу в блок для засуджених до смертної кари поступає новий в'язень - Джон Коффі, засуджений за вбивство маленьких дівчаток. Коффі привертає увагу начальника цього блоку - Пола Еджкомба. За довгі роки роботи він надивився на різних злочинців, і він трохи розбирається в людях. Пол сумнівається у винності Коффі, адже не дивлячись на його страхітливий вигляд, він наділений наївною добротою і людяністю.

А ви знали, що?

• Однією з головних проблем кастингу став пошук кандидатури на роль Джона Коффі. І тоді Брюс Вілліс порадив продюсерам звернути увагу на Майкла Кларка Дункана, разом з яким іменитий актор брав участь у зйомках «Армагеддону».
  • Модель електричного стільця, задіяна в ході зйомок картини, була сконструйована за оригінальними кресленнями допотопного електричного стільця, відомого під назвою «Old Sparky». Стівен Кінг спробував зрозуміти, що відчувають засуджені до смертної кари, і попросив прив'язати себе до стільця. За його словами, відчуття були не з найприємніших.
  • У фільмі знялися відразу тридцять мишей, які грають Містера Джинглс. Всі миші були названі в честь акторів і членів знімальної групи.

Х/ф "Доктор Стрендж"

На каналі: Новий канал

Коли: неділя о 18:40

3.jpg

Виживши після страшної автокатастрофи, доктор - нейрохірург на прізвище Стрендж помічає в собі певні зміни. Він став керувати стихіями та підпорядковувати собі час. Ці незвичайні здібності були дані йому, щоб захищати Землю від сил всесвітнього зла.

А ви знали, що?

• Спочатку Бенедикт Камбербетч відмовився від запропонованої йому ролі Стренджа через зайнятість в інших проектах. Актор дав згоду, тільки дізнавшись, що дату виходу фільму на екрани пересунули з липня на листопад 2016 року.
  • Робота над фільмом почалася ще в 1986 році.
  • Бенедикт Камбербетч зізнався, що найбільше в ролі Стівена Стренджа його приваблює її духовність. «Духовний вимір - це якраз те, що мене цікавить, - заявив він. - Адже це частина мого власного життя. Я багато медитую. Це дуже корисне заняття, за допомогою якого я можу заспокоїтися, відволіктися від насиченого життя, зосередитися на тому, щоб стати добрішим і уважним до інших людей ».

Х/ф "Капітан Фантастік"

На каналі: ВОЛЯ CINE+ HD

Коли: неділя о 20:45

2.jpg

Бен - ексцентричний батько великого сімейства, який виховує шістьох дітей далеко від цивілізації. Діти не ходять до звичайної школи, полюють на диких тварин, щоб добути їжу, орієнтуються на місцевості по зірках і лікують рани мохом. Однак все змінюється, коли вони дізнаються, що їх мати, яка довгий час лікувалася від депресії, померла. Разом з дітьми Бен відправляється на похорони дружини, де здивовані діти вперше стикаються з реальним світом.

А ви знали, що?

• Прем'єра фільму відбулася на кінофестивалі «Санденс» 23 січня 2016 року, після він був представлений в Каннах, де Метт Рос отримав приз «Особливий погляд» за Кращого режисера.
  • Мортенсен хотів, щоб фільм показував життя в лісі реалістично, тому тут присутній акцент на тому, де головний герой і його діти беруть воду, як зберігають їжу на майбутнє, коптять рибу і займаючись консервацією, а також камера не обходить стороною вбиральню у дворі.
  • Мортенсен вважає, що «Капітан Фантастік» розповідає про «важливості самоосмислення, готовність пристосовуватися, чесне спілкування і знаходження балансу з людьми, які мислять інакше».
1 Коментар
Гуру

Чудова добірка 👍