Таймлайн серіалу «Відьмак»

Мудрець
361

Заплутаний таймлайн першого сезону «Відьмака»  одна з причин, чому деякі критики залишилися незадоволені серіалом. Глядачі прийняли шоу набагато тепліше, однак і серед них знайшлися ті, хто назвав асинхронні сюжетні лінії скоріше недоліком, ніж особливістю.

Щоб питань було менше, Netflix опублікував офіційний таймлайн першого сезону з поясненням, в який час відбувалися ключові події з усіх восьми епізодів. У деяких випадках сцени з однієї й тієї ж серії відносяться до абсолютно різних часових проміжків.

Пояснення до серіалу «Відьмак» від Netflix

Відьмак(1).jpg

Знайомим з книгами фанатам було набагато простіше розібратися, проте в сюжеті серіалу все ж є помітні відмінності від оригіналу.

Хіссрік визнала, що через це серіал позбувся декількох «чарівних моментів». Однак вона рада, що завдяки серіалу люди починають знайомитися з книгами й з історією в деталях.

У випадку з шоу Хіссрік впевнена, що її команді сценаристів вдалося найкращим способом підготувати основу для майбутніх історій і утримання аудиторії протягом декількох сезонів.

Нам довелося прийняти кілька складних рішень, і вони не завжди правильні. Однак для мене важливо, щоб фанати знали — ці рішення не даються нам легко. Ніколи.

Лорен Хіссрік

шоураннер

Що стосується асинхронних арок, то до цього методу розповіді Хіссрік прийшла, надихнувшись «Дюнкерком» Крістофера Нолана..

Я подивилася «Дюнкерк» і після цього прочитала інтерв'ю з Крістофером Ноланом, в якому він розповідав про три сюжетні лінії у фільмі: одна триває годину, інша — день, а остання — тиждень. Він пояснив, що якби показав їх в хронологічному порядку, то глядачі б порахували, що операція, яка зайняла годину, була самою незначною частиною всього процесу, хоча це не так.

І я не жартую, у мене був момент, коли я вистрибнула з душу і запитала свого чоловіка, чи можу я провернути те ж саме в серіалі. Він сказав, що це буде складно, але я була готова до випробування.

Лорен Хіссрік

шоураннер

Втім, у другому сезоні історія буде трохи більше прямолінійною, оскільки автори вже заклали основу.

Сюжет активніше рухається вперед, тому що всі взаємини між героями, які будувалися весь перший сезон, починають сильніше впливати на те, що відбувається.
Персонажі починають частіше зустрічатися і взаємодіяти між собою. Іноді з цього виходить щось хороше. Іноді — ні. Але світ, фундамент для якого ми заклали в перших епізодах, нарешті знаходить більш ясну форму.

Лорен Хіссрік

шоураннер