Він Дізель: Вартові Галактики з'являться в «Торі 4»

Магістр
102

Він Дізель: Вартові Галактики з'являться в «Торі 4»

Тор 4.jpg

Якщо вірити словам Він Дизеля, який озвучує одного з Вартових —малюка  Ґрута, то деякі члени команди Вартових з'являться у фільмі «Тор: Любов і грім». Хто саме зі складу загляне на вогник до Тайко Вайтіті та наскільки значущими будуть їх ролі, поки незрозуміло, але одним з них точно буде  Ґрут.

Деталі сюжету поки що не розкриваються, тому фанатам залишається тільки гадати, якою буде роль героїв в новому фільмі. Останній раз ми бачили бога грому і галактичних розбійників разом в стрічці «Месники: Фінал".

І «Тор» теж ... Режисер уже розмовляв зі мною з приводу того, як в «Торі» з'являться деякі з Вартових Галактики, що має бути дуже цікаво.

Начебто поки ніхто про це не знає. Може, мені взагалі не варто було про це говорити.

Він Дизель

Він Дізель також натякнув на те, що в прийдешньому фільмі з'явиться якась нова версія його персонажа —  Ґрута. Він не став вдаватися в подробиці, заявивши що може сказати лише пару слів: «Альфа- Ґрут».

Цілком ймовірно, що перетворення  Ґрута, розпочате в другому фільмі серії, завершиться грандіозним перетворенням його в непереможного героя з самими зворушливими у світі очима.

На цей час про сюжет «Торі 4» відомо лише те, що він розповість про Джейн Фостер, що отримала сили бога грому.

"Крістіан Бейл зіграє нашого лиходія, це буде просто фантастично! Я прочитала вже сценарій. Не можу розповідати його деталі, але залишалася під враженням від нього під час спілкування з Наталі ..."

Тесса Томпсон.

Четверта частина «Тора» з підзаголовком «Любов і грім» вийде в прокат в листопаді 2021 року. Кріс Хемсворт, Тесса Томпсон і Наталі Портман повернуться до своїх ролей, а лиходія в картині зіграє Крістіан Бейл.