Лідер світового кінопродакшена − телеканал АМС − українською мовою з’явився в пакетах ВОЛІ

Унікальний
1791

«Пуститися берега», «Бійся ходячих мерців», «Зупинись і гори» – різні за жанром серіали, але мають дещо спільне. Їх об'єднує не тільки той факт, що кожен із них став культовим. Всі ці хіти створила одна компанія – АМС− лідер світового кінопродакшена. Сьогодні компанія ВОЛЯ з гордістю повідомляє: герої культових серіалів АМС вперше заговорили українською− ексклюзивно в пакетах ВОЛІ.

АМС-start.jpg

Новий телеканал АМС представлений в усіх цифрових пакетах, починаючи зі «Стартового», у всіх містах присутності компанії. Ось які хіти чекають на вас:

«Бійся ходячих мерців» (Fear the Walking Dead). Проект в якомусь сенсі є приквелом серіалу «Ходячі мерці», незважаючи на те, що їх герої ніяк не пов'язані. Дія відбувається в Лос-Анджелесі в перші дні епідемії.

«Пуститися берега» (Breaking Bad). Історія про шкільного вчителя хімії, який дізнається, що хворий на рак і задля забезпечення сім'ї вирішує зайнятися виготовлення метамфетаміну. Але сюжет набагато глибший. Герої серіалу шукають відповідь на питання: що краще – довго тьмяно тліти, чи яскраво спалахнути і згоріти.

«Зупинись і гори» (Halt and Catch Fire). Серіал розповідає про революцію в комп'ютерній індустрії 80-х років. Один з колишніх співробітників IBM хоче створити власний комп'ютер, але інженер-мрійник стикається з корпоративними гігантами.

АМС – один з найбільших платних телеканалів США, який широко представлений на світовому телекомунікаційному ринку. Найуспішніші проекти каналу АМС – «Ходячі мерці», «Пуститися берега» і «Божевільні». Унікальним продуктом також є серіал «Бійся ходячих мерців» - спін-офф культового проекту «Ходячі мерці». У минулому році серіал побив історичний рекорд кабельного телебачення США: першу серію подивилися понад 13 мільйонів глядачів. Згідно з даними агентства Nielsen, в лютому 2015 року на AMC були підписані 94,8 мільйона американських сімей – 81,5% від усіх домогосподарств.

11 Коментарі
Ентузіаст

"Пуститися берега " ну кращого перекладу назви не придумали. Я

б ніколи не здогадався б що це "Вовсетяжкие"☺☺☺

Старанний

жуткий  телеканал(((   не дающий ничего пового для телезрителя

Відслідковувач

Добавте какой нибуть спортивный канал, ну вообще ничего смотреть кроме футбола

Представитель компании
Магістр
выполнил пользователь Представитель компании дата ‎04-04-2016 в 11:54

Актуальну програму АМС дивіться тут: http://volia.com/ukr/tv/guide/?package=2

Думаю, що слово актуальну треба взяти у лапки бо актуальістю там навідь і не пахне. :manhappy:

АМС я з третього разу знайшов, але що там роблять?:

• "Сов.секретно"
  • "Ностальгия"
  • "Охота и Рыбалка"
  • "РетроТВ"
  • "Усадьба"
  • "Совершенно Секретно"
  • "Сарафан"
  • "SONY SCI-FI"
  • "Наш Футбол"
  • "SET (Sony Entertainment Television)"
  • "Боєць"

Це мабудь для "обраних"? :manvery-happy:

Висвітлювач

Користувач 

выполнил пользователь Представитель компании дата ‎04-04-2016 в 11:54

Актуальну програму АМС дивіться тут: http://volia.com/ukr/tv/guide/?package=2

виконав користувач Юрий_М

Думаю, що слово актуальну треба взяти у лапки бо актуальістю там навідь і не пахне. Щасливий чоловік  

Так :),
але це телепрограма на пакет  СТАРТОВИЙ для "обраних" ))))

Але, щось цих каналів 

• "Сов.секретно"
  • "Ностальгия"
  • "Охота и Рыбалка"
  • "РетроТВ"
  • "Усадьба"
  • "Совершенно Секретно"
  • "Сарафан"
  • "SONY SCI-FI"
  • "Наш Футбол"
  • "SET (Sony Entertainment Television)"
  • "Боєць"

там я не находжу..

Магістр

@rockvb а Вы нажмите закладку "Всі" (справа, вверху), они и появятся, как в сказке. :manhappy:

Не могу я этого понять, каналы отключили, а программу телепередач продолжаем обновлять на сайте.

Может что то знают? :manwink:

Висвітлювач

Да нет !!!

Это просто программёры сайта не успевают "будить друг друга" - вот и всё!!!  ))))
Скоро исправят !!!

Магістр

С декабря 2015 не успевают? :manvery-happy:

Висвітлювач

Затяжной сон !!!! )))) 

Ентузіаст

Та ну, кстати, когда в газетах програмки печатают, то обычно так и бывает, что по всем каналам публикуют инфо, не зависимо от того у какого провайдера они транслируются, а у кого нет. Какая разница есть на сайте эти каналы или нет.