Як за селфі отримати рік цифрових розваг

Унікальний

Нещодавно ВОЛЯ та «Цукернича каварня «Фреска» розважили львів’ян незвичайним проектом – конкурсом «селфі-квест». В ньому учасникам потрібно було зробити три речі:
1. Посмакувати кавою або цукерками в закладах «Цукернича каварня «Фреска»;
2. Зробити цікаве фото в стилі «селфі» в Центрі сучасних технологій компанії ВОЛЯ, що на проспекті Шевченка, 3;
3. Опублікувати цю світлину на cвоїй сторінці в мережі «Фейсбук».

І ось визначився переможець. Це львів’янка Мар’яна Чубій, яка стала новим абонентом компанії та отримала у подарунок рік цифрових розваг від ВОЛІ. «Під час квесту я вперше побувала у затишній «Каварні «Фреска» і в Центрі сучасних технологій ВОЛІ. Було драйвово й цікаво. У Центрі обслуговування мені особливо сподобалась можливість власноруч тестувати послуги й обладнання», − ділиться враженнями Мар’яна Чубій.

Там же, на проспекті Шевченка, 3 вона й отримала винагороду. Це річне користування пакетом Power Time, у якому «все включено»: 140 найкращих телеканалів, доступ в інтернет зі швидкістю 200 Мбіт/с та інтерактивні сервіси. Подарунки отримали й інші учасниці селфі-квести: Ольга Маланчук та Юлія Перевізник. Їм ВОЛЯ надала 50% знижки на піврічне користування послугою «ТБ + Інтернет».

А співвласник «Цукерничої каварні «Фреска» Юрій Тавпаш вручив усім переможцям шоколадні солодощі, виготовлені за стародавньою львівською рецептурою. «Цей проект – чудова нагода знайомства зі Львовом у новому форматі. Ініціатива отримала багато позитивних відгуків жителів та гостей міста», − каже він.

selfie.JPG

ВОЛЯ дякує за підтримку конкурсу «Цукерничій каварні «Фреска», а ще – інформаційним партнерам: виданню ZIK та «Високий замок».

2 Коментарі
Ентузіаст

Вітаємо мереможця конкурсу!

Висвітлювач

Мої вітання всим переможцям конкурсу!

Нехай вам завжди щастить. )))