
Незабаром кожен з нас зіткнеться з проблемою відключення гарячої води на профілактику((( Що ж можна зробити і як викрутитись? Читайте далі)
1. Простим і логічним способом отримати шукану гарячу воду завжди був і залишається перевірений століттями спосіб нагріву в каструлі або в відрі. Якщо у вас є металева велика ємність, то отримати необхідну для миття кількість гарячої води зовсім нескладно. Головне, дотримуватися техніки безпеки і запастися терпінням.

2. Якщо ви не володієте великими ємностями, але маєте інженерний склад розуму і безліч корисних речей, то легко можете спорудити примітивний проточний водонагрівач з дека або сковороди, каструль, а також металевих і полімерних трубок. Продуктивність такої системи буде невисока, але для купання на одну людину, а тим більше для миття посуду, такої установки вистачить.

3. Більш ефективним кустарним способом можна назвати застосування чудового досягнення цивілізації - кип'ятильника. Якщо у вас є один потужний або кілька звичайних електроприладів такого типу, а електропроводка в квартирі готова до екстремальних навантажень - цей спосіб може бути ефективно використаний. Важливе зауваження - якщо вам дороге життя, не намагайтеся зануритися в ванну, коли там знаходяться електроприлади 

4. У наші дні пральні машини є майже в кожному будинку. Але мало хто знає, що цей побутовий прилад може бути джерелом гарячої води. Щоб використовувати апарат не за призначенням, його потрібно включити на найшвидший режим кип'ятіння, а зливний патрубок опустити в ванну. Зрозуміло, брудну білизну завантажувати при цьому в бак зовсім необов'язково 

5. І наостанок, найприємніший, але, на жаль, не завжди здійсненний спосіб уникнути незручностей при відключенні води - літня відпустка. Профілактика та ремонт мереж і обладнання триває 2-3 тижні, які цілком можна провести на березі теплого моря або на заміській дачі, з класичним літнім душем.

Джерело: telegraf.com.ua.