Цікаві книги для дозвілля та саморозвитку

Висвітлювач
48

У сучасних реаліях та умовах люди мають час знаходити різні методи для дозвілля. Тут тобі і фільми з серіалами, хтось взявся за свою фізичну форму, ну і  звичайно ж – книги. І як на мене, звичайна художня література не зовсім цікава в такому випадку. Але можу й помилятись. Особисто в мене були біографії відомих людей та трохи психологічні посібники. З превеликими задоволенням вирішив ними поділитись з вами😊

"Як помилитися майже в усьому і виграти", автор – Скотт Адамс

714Cfym-cnL.jpg

Скотт Адамс – відомий в США автор коміксу «Dilbert» та член Академії комп’ютерних наук. Але він міг і не досягти цього. То в нього діагностують одну з форм психологічного захворювання, то невдалі стартапи з доставки бакалії додому. Ще й невдалі патенти на календарі та клавіатури. Плюс 2 закритих ресторани та співбесіда, через яку Скотт ледь не помер! І все ж, він не здавався, відносився до таких життєвих моментів із гумором. Книга сподобається подачею, вона абсолютна проста та інформативна одночасно. Черпнути натхнення та корисних порад по життю ви точно зможете! А ще мені дуже сподобалась одна цитата з книги:

• Безпосередність здатна перетворити все звичайне на дивовижне.

"Роналду", автор – Ґільєм Балаґе

9781409155072.jpg

Багато людей знають, хто такий Кріштіану Роналду. Один із найкращих футболістів за всю історію, медійна особистість, список доволі довгий. Багато хто його обожнює, інші – критикують та сварять. Та вони знають про нього завдяки різним новинам, статтям  Вікіпедії і так далі. Та Ґільєм Балаґе вирішив копнути більш глибше та повідати світові, з чого саме почався шлях від бідної хатини на Мадейрі до трансформації в забивну машину та володаря 5 «Золотих М’ячів».

"Таємне життя розуму", автор – Маріано Сіґман

TheSecretLifeoftheMind.JPG_lg.jpg

Якщо коротко, то опис книги є в другій частині її назви – «Як ми мислимо, відчуваємо й вирішуємо». Одна з найцікавіших книг за останній час, на мою думку. Автор, ознайомившись з різними дослідженнями в сфері нейронауки, фізики, лінгвістики, психології та інших дисциплін, вирішив розгорнуто спробувати пояснити роботу розуму людини. Від снів до свідомості. Рекомендую! Можете багато чого корисного дізнатися!

1 Коментар
Ентузіаст

І як на мене, звичайна художня література не зовсім цікава в такому випадку.

Приглашаю, тех кто  считает иначе, в тему:

https://club.volia.com/t5/Club-Lounge/Hudozhestvennaya-literatura-kotoraya-nam-nravitsya/td-p/182108