Quest room: знайти вихід за 60 хвилин

Кмітливий

Quest room: знайти вихід за 60 хвилин

sm.jpg

Коли хочеться провести час з друзями незвичайно, весело, і динамічно - запропонуйте разом сходити в квест кімнату. А якщо вони люблять головоломки та логічні загадки, то байдужими точно не залишаться, і підтримають вашу ідею. Пам'ятайте, що у квест кімнатах важлива кожна деталь і час. Так, час зазвичай обмежений 60 хвилинами. І цей факт буде підбадьорювати вирішити всі головоломки швидше, щоб не залишитися замкненими у кімнаті. Кожна розгадана загадка буде приносити радість і гордість за самих себе. А після «визволення» можна буде ще довго обговорювати з друзями послідовність головоломок. Деякі з них вже будуть здаватися елементарними, а інші – гарно продуманими. Думаю, також цікаво буде пройти квест кімнату з колегами. Це допоможе пізнати та краще зрозуміти один одного завдяки нестандартним обставинам.

Чому саме така назва та кому спало на думку створити таку цікаву розвагу?

«Quest room» – цю назву спочатку було надано комп'ютерній грі «Escape the room», яка свого часу була дуже популярна серед завзятих геймерів. Її відносили до жанру пригод. Головний персонаж опинявся замкненим в якійсь певній кімнаті. Завдання полягало в тому, щоб правильно застосувати предмети інтер'єру кімнати для розв'язання різноманітних головоломок і логічних завдань, аби якнайшвидше звільнитися з ув'язнення.

Тисячі людей по всьому світу грали в «Escape the room». І так тривало б, може і до сьогодні, якби в середині 2000х у китайських і японських геймерів не з'явилася ідея створити подібний квест в реальному житті. Він передбачав, що геймери зможуть зайняти місце свого героя і відчути повноцінний спектр почуттів і емоцій. Після цього квест-кімнати вже стали активно з'являтися і в інших країнах по всьому світу. Та не зупиняються в поширенні і модернізації вони і сьогодні.

m.jpg
в Україні квест-кімнати почали з'являтись з 2014 року. Першою такою кімнатою у Києві був квест "Сон художника" від компанії "Замкнені", який відкрився 17 травня 2014 року. Згодом почало з'являтись більше квест-кімнат та квест-компаній. На сьогоднішній день квест-кімнати в Україні доступні майже у всіх великих містах.  Вибір тематики квест кімнат різноманітний: від втечі з тюрми  до порятунку планети.

А ви вже були у квест кімнатах?

5 ВІДПОВІДІ 5
Магістр

Re: Quest room: знайти вихід за 60 хвилин

Да, я ходил с друзьями. Хороший отдых получился. И правда очень занимательно. Хочу еще :)

Місто

Київ

Гуру

точна! надо будет пойти ) тока цена на них разная и от квеста зависит 

Магістр

@Surf  написал (-а):

точна! надо будет пойти ) тока цена на них разная и от квеста зависит 

да, цена разная, и количество людей тоже. обычно везде до 4х, но есть такие, где 6 чел можно.

Місто

Київ

Highlighted
Досвідчений

теж полюбляю квест кімнати. Всі ці загадки, переживання та емоції. Хочу спробувати квест кімнату з акторами. Хтось у такій був? Сподобалось?

Шукач

Был в Киеве на подоле. В корпорации монстров и мальчишнике, очень годные и логичные 

https://questgames.com.ua/quest/korporaciya_monstrov_537

https://questgames.com.ua/quest/malchishnik_84

Задоволений Я эльф 80 уровня! Задоволений