Рыбалка и все, что с ней связано

Магістр

Рыбалка и все, что с ней связано

Рыбалка.jpg

Тут пошла такая пь@нка) 

Відповідей: 54
Шукач

С рыбалкой связана удочка???

Задоволений Я эльф 80 уровня! Задоволений

@Irnael  написал (-а):

А как же без неё? Сміється

Эх, быстрее бы уже лето, дача, озеро... закинуть удочку.

@Bugaga  написал (-а):

Эх, быстрее бы уже лето, дача, озеро... закинуть удочку.

а что мешает сейчас? зимняя рыбалка - вот это кайф Посміхається_на_32_зуба

Місто

Київ

@Bugaga  написав (-ла):

@Irnael  написал (-а):

А как же без неё? Сміється

А вот так, как в анекдоте (Почти христоматийный случай).  Коллега по работе приглашает на рыбалку, второй коллега отказывается и говорит, - я не умею. А ему в ответ, что ( ху..ли) тут уметь, наливай и пей   Посміхається_на_32_зуба

Місто

Харків

с таким вариантом можно спрятаться от ветра)

583.jpg

99.jpg

Місто

Київ

@vitttt  написав (-ла):

99.jpg

Так можно и от реальности спрятатся ( "Напится и забытся"(С) )  Посміхається_на_32_зуба  

Місто

Харків

@Юрий_М  написал (-а):

@vitttt  написав (-ла):

99.jpg

Так можно и от реальности спрятатся ( "Напится и забытся"(С) )  Посміхається_на_32_зуба  

и че народ только не придумает) че им в тепле не пьется то? Обачливий

Місто

Київ

@Bugaga дякую)
сміх-сміхом, але мій чоловік на рибалку дійсно їздить саме порибачити 🙂

Ну принаймні без запаху спиртного та з рибою приїзжає Розумник

от що мене зажди вражає -  така велика жага встати рано вранці ще до світанку, їхати за кілометри до озера, пів години розкладати всі ті снасті, прикорми та інше, а потім сидіти і чекати кльову Обачливий А потім коли немає кльову, десь вдень - ще десь годинку збирати то все назад і їхати додому

@Kucheryavaya  написал (-а):

от що мене зажди вражає -  така велика жага встати рано вранці ще до світанку, їхати за кілометри до озера, пів години розкладати всі ті снасті, прикорми та інше, а потім сидіти і чекати кльову Обачливий А потім коли немає кльову, десь вдень - ще десь годинку збирати то все назад і їхати додому

ну что ж, у каждого свои развлечения) Главное, что удовольствие приносит Підморгує

Місто

Київ

@vitttt  написал (-а):

@Kucheryavaya  написал (-а):

ну что ж, у каждого свои развлечения) Главное, что удовольствие приносит Підморгує

Это точно! 

То є так. Просто мені більше подобається трохи інша рибалка, коли чоловік ловить щуку або форель. Там більш активна рибалка Задоволений Та й форелька смачніша за карасиків Щасливий

Посміхається_на_32_зуба

Місто

Харків

Підморгує

Місто

Харків

Таких больших не ловил 😞 
А карасиков чищу сам))) 

Тема рыбалки раскрыта? Сміється_до_сліз

Місто

Харків

Підморгує