SpaceX повідомила ім'я першого туриста на Місяць

Кмітливий

SpaceX повідомила ім'я першого туриста на Місяць

Компанія SpaceX повідомила ім'я людини, яка першою полетить на ракеті Big Falcon Rocket на Місяць. Ним стане японський мільярдер Юсаку Маедзава, який запустив проект dearMoon. З собою в політ він запросив вісім діячів мистецтва, включаючи художника, музиканта, режисера і модельєра, імена яких тримаються під секретом.

Yusaku Maezawa.jpgЮсаку Маедзава

Поки ще не повідомляється, скільки він витратить на те, щоб стати клієнтом SpaceX, хоча мільярдер повідомив, що вже вніс значну початкову суму і зобов'язується сплатити не тільки власний політ, але і квитки своїх супутників.

«З дитинства я полюбив Місяць. Простий погляд на неї завжди підживлював мою уяву: вона завжди була на небосхилі й продовжує надихати людство. Саме тому я не хочу втрачати можливість побачити Місяць зблизька» - говорить Маедзава.

Політ на ракеті намічений на 2023 рік. Місія триватиме тиждень, протягом якої ракета наблизиться до Місяця на відстань 201 км і повернеться на Землю.

CEO SpaceX Ілон Маск підтвердив у Твіттері, що SpaceX транслюватиме місію на Місяць наживо, у віртуальній реальності - «Вам здаватиметься, що ви перебуваєте там в реальному часі, якщо прибрати кілька секунд через швидкість світла».

14dg7.jpgІлон Маск разом з Юсаку Маедзава

Ілон Маск розповів деякі подробиці про ракету BFR, яка доставить людей на Місяць. Спочатку SpaceX планувала використовувати Falcon Heavy для доставлення корабля Dragon з екіпажем до супутника і назад. Однак з того часу компанія зробила вибір на користь ракети Big Falcon Rocket, яка в даний час будується.

«Ми вже будуємо її. Ми побудували першу циліндричну секцію. Скоро ми побудуємо купола і секцію двигуна» - говорить Маск.

118-метровий носій здатний доставити 1100 кубічних метрів вантажу на борту корабля Big Falcon Ship (BFS), де будуть перебувати пасажири та вантажі. У той час як BFS може вміщати до 100 чоловік, політ Маедзави включатиме лише мінімальний екіпаж, щоб звільнити місце для додаткової їжі, води та деталей на випадок, якщо з місією щось піде не так.

Ілон Маск повідомляє, що почнуть стрибкоподібні перельоти в наступному році, і в залежності від того, як вони покажуть себе, перейдуть до більшої висоти та більшої швидкості у 2020 році, а потім почнуть проводити випробування в космосі. Якщо все буде добре, через два-три роки будуть перші орбітальні польоти.

2 ВІДПОВІДІ 2
Магістр

Re: SpaceX повідомила ім'я першого туриста на Місяць

CEO SpaceX Ілон Маск підтвердив у Твіттері, що SpaceX транслюватиме місію на Місяць наживо, у віртуальній реальност

будет интересно понаблюдать)

Місто

Київ

Гуру

Re: SpaceX повідомила ім'я першого туриста на Місяць

неделя в космосе! круто! на такую мечту и денег не жалко! но если будет как в фильмах.... то тут остается пожелать екипажу хепи энда и успешного возвращения на Землю