Все про футбол!

ВИРІШЕНО
Магістр

Все про футбол!

Розклад матчів

Ліги Чемпіонів UEFA та Ліги Європи UEFA

Лига.JPG

За яку команду будете вболівати? 

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Вітаю!

@Bugaga , дякую за тему!

Доповню розклад матчів.

Ліги Чемпіонів UEFA Внизу

ЛЧ.PNG

ЛЧ1.PNG

Ліги Європи UEFA Внизу

ЛЕ.PNGЛЕ1.PNGЛЕ2.PNG

І ще в мене є новина для вас! У послузі Футбол+ з'явився новий розділ Футбол News. В ньому ви знайдете короткі огляди новин футболу.

футбол+.PNGА якщо ви пропустили гру - архів матчів можна переглянути в режимі 24/7 і без реклами у Футбол+.

Вболіваймо разом з Воля Футбол+! Підморгує

Переглянути рішення в оригінальному пості

Відповідей: 27
Шукач

Буду топить за #Шахтер  и #Динамо  чисто из патриотиз

Задоволений Я эльф 80 уровня! Задоволений

Сегодня буду за МЮ

Місто

Київ

Все матчи интересны, но "болеть" буду за Динамо !

Місто

Київ

Вчера Динамо и Шахтер сыграли свои первые матчи плей-офф Лиги Европы с одинаковым счетом - 2:2.

Оплески

Місто

Київ

@Vredinna  написал (-а):

Вчера Динамо и Шахтер сыграли свои первые матчи плей-офф Лиги Европы с одинаковым счетом - 2:2.

Оплески

не плохо!

Місто

Київ

а я 12.02 за Манчестер болел, а они проиграли Недовірливий

Місто

Київ

Найтриваліший в історії футбольний матч тривав 36 годинРозумник

Багатьом шанувальникам футболу здається, що 90 хвилин матчу - це занадто мало. Найбільші відчайдухи можуть грати в футбол навіть понад добу. Так, на сьогодні найтривалішим футбольним матчем вважається матч, що пройшов 11-12 квітня 2009 року Великобританії між командою Бристольскої футбольної академії та «Лідс Беджерс». Матч цей тривав 36 годин і завершився перемогою Лідса з рахунком 285-255. Особливо відзначився нападник Лідса, Адам МакФі, - він забив 75 голів.

У кожній команді було по 18 гравців, кожен з яких грав приблизно по 18 годин. Підраховано, що гравці в середньому пробігли за цей матч по 70 кілометрів. При цьому навіть під час перерв гравцям не можна було залишати поле.

Місто

Київ

Вітаю!

@Bugaga , дякую за тему!

Доповню розклад матчів.

Ліги Чемпіонів UEFA Внизу

ЛЧ.PNG

ЛЧ1.PNG

Ліги Європи UEFA Внизу

ЛЕ.PNGЛЕ1.PNGЛЕ2.PNG

І ще в мене є новина для вас! У послузі Футбол+ з'явився новий розділ Футбол News. В ньому ви знайдете короткі огляди новин футболу.

футбол+.PNGА якщо ви пропустили гру - архів матчів можна переглянути в режимі 24/7 і без реклами у Футбол+.

Вболіваймо разом з Воля Футбол+! Підморгує

Переглянути рішення в оригінальному пості

@Vredinna  написал (-а):

Найтриваліший в історії футбольний матч тривав 36 годинРозумник

Багатьом шанувальникам футболу здається, що 90 хвилин матчу - це занадто мало. Найбільші відчайдухи можуть грати в футбол навіть понад добу. Так, на сьогодні найтривалішим футбольним матчем вважається матч, що пройшов 11-12 квітня 2009 року Великобританії між командою Бристольскої футбольної академії та «Лідс Беджерс». Матч цей тривав 36 годин і завершився перемогою Лідса з рахунком 285-255. Особливо відзначився нападник Лідса, Адам МакФі, - він забив 75 голів.

У кожній команді було по 18 гравців, кожен з яких грав приблизно по 18 годин. Підраховано, що гравці в середньому пробігли за цей матч по 70 кілометрів. При цьому навіть під час перерв гравцям не можна було залишати поле.

ого, не знал о таком

Місто

Київ

Уже завтра будем болеть за Динамо! Слава_Богу!

Місто

Київ

Дякую за розклад, тепер знаю, коли вдома обов'язково до перегляду буде футбол Вражений
Треба на цей час запланувати перегляд якоїсь передачі чи фільму, дівчата мають мене зрозуміти  Підморгує

@Kucheryavaya  написал (-а):

Дякую за розклад, тепер знаю, коли вдома обов'язково до перегляду буде футбол Вражений
Треба на цей час запланувати перегляд якоїсь передачі чи фільму, дівчата мають мене зрозуміти  Підморгує

Правильно! Футбол это святое и его должны смотреть все семейство Грайливий

Місто

Київ

Динамо-Динамо!!! Кто смотрел игру вчера? 1-0 наши выиграли! Юххуу! Посміхається_на_32_зуба

Місто

Київ

@vitttt  написав (-ла):

Динамо-Динамо!!! Кто смотрел игру вчера? 1-0 наши выиграли! Юххуу! Посміхається_на_32_зуба

ДА! Молодцы! Оплески

Місто

Інші міста

Кто будет смотреть Динамо-Челси?

@Irnael  написав (-ла):

Будем! И если повезет на стадионе! Підморгує

Місто

Інші міста

@Мистер  написав (-ла):

@Irnael  написав (-ла):

Будем! И если повезет на стадионе! Підморгує

Так вроде ж акция вы участвуете?  https://club.volia.com/t5/Aktsii/Vigravayte-2-kvitki-na-match-Dinamo-Kiiv-Chelsi-Dlya-abonentiv-m/ba...

@Irnael  написав (-ла):

Так вроде ж акция вы участвуете?  https://club.volia.com/t5/Aktsii/Vigravayte-2-kvitki-na-match-Dinamo-Kiiv-Chelsi-Dlya-abonentiv-m/ba...

я - нет Задоволений лично я люблю смотреть футбол дома. там и повторы можно посмотреть, и никто не толкается, и пиво никто не запрещает Рок-н-рол

Місто

Київ

@JeK  написал (-а):

@Irnael  написав (-ла):

я - нет Задоволений лично я люблю смотреть футбол дома. там и повторы можно посмотреть, и никто не толкается, и пиво никто не запрещает Рок-н-рол

но атмосфера стадиона! Этого дома вы не ощутите, увы

Місто

Київ

да, но зато футбол посмотрю) 

а если смотреть в HD, то частичка стадиона все же присутствует Задоволений 

Місто

Київ