ЛЧ1.PNG

Ліги Європи UEFA Внизу

ЛЕ.PNGЛЕ1.PNGЛЕ2.PNG

І ще в мене є новина для вас! У послузі Футбол+ з'явився новий розділ Футбол News. В ньому ви знайдете короткі огляди новин футболу.

футбол+.PNGА якщо ви пропустили гру - архів матчів можна переглянути в режимі 24/7 і без реклами у Футбол+.

Ентузіаст

Все матчи интересны, но "болеть" буду за Динамо !

Місто

Київ

Інноватор

Вчера Динамо и Шахтер сыграли свои первые матчи плей-офф Лиги Европы с одинаковым счетом - 2:2.

Найтриваліший в історії футбольний матч тривав 36 годинРозумник

Багатьом шанувальникам футболу здається, що 90 хвилин матчу - це занадто мало. Найбільші відчайдухи можуть грати в футбол навіть понад добу. Так, на сьогодні найтривалішим футбольним матчем вважається матч, що пройшов 11-12 квітня 2009 року Великобританії між командою Бристольскої футбольної академії та «Лідс Беджерс». Матч цей тривав 36 годин і завершився перемогою Лідса з рахунком 285-255. Особливо відзначився нападник Лідса, Адам МакФі, - він забив 75 голів.

У кожній команді було по 18 гравців, кожен з яких грав приблизно по 18 годин. Підраховано, що гравці в середньому пробігли за цей матч по 70 кілометрів. При цьому навіть під час перерв гравцям не можна було залишати поле.