Програма лояльності «Мої бонуси»

Модератор
455

Реєструйтесь у Програмі лояльності «Мої бонуси» на Порталі абонента «Мій кабінет» та отримуйте безліч можливостей!

Бонуси нараховуються автоматично на бонусний рахунок учасника після виконання ним дій, які наведені нижче.

Побачити доступні для отримання бонуси можна на порталі абонента "Мій кабінет" в розділі "Мої бонуси"  або в мобільному додатку My Volia.

Бонусы2.png

За що нараховуються бонуси:

Для абонентів Воля+Lifecell

Спойлер
  • Перехід на дорожчий пакет 100

Нарахування бонусів відбувається через 30 днів від дати переходу на більш дорожчий пакет, при умові, що даний пакет на 31 день залишився підключеним у абонента.

• Підключення додаткової послуги (наприклад, антивірус) 100

Нарахування бонусів відбувається через 30 днів після активації додаткових послуг при умові, що на 31 день додаткова послуга залишилась підключеною у абонента.

Бонуси за підключення кожної із додаткових послуг можуть нараховуватись не частіше одного разу в 6 місяців з дати отримання бонусів за ці послуги.

• Підключення додаткового пакету (наприклад, пакет «Спорт») 100

Нарахування бонусів відбувається через 30 днів після активації додаткового пакету, при умові, що на 31 день пакет залишився підключеним у абонента.

Виключення складають додаткові пакети «Воля Сінема» і «Воля Сінема+», нарахування бонусів по яким відбувається в момент їх активації.

Бонуси за підключення кожного додаткового пакету можуть нараховуватись не частіше одного разу в 6 місяців з дати отримання бонусів за цей пакет.

• Стартовий бонус при реєстрації у програмі лояльності 50

Абонент, який зареєструвався у програмі лояльності отримує стартовий бонус.

Нарахування відбувається одноразово після верифікації актуальності контактів при реєстрації в Програмі лояльності.

При відключенні від програми лояльності і повторній рестрації, стартовий бонус не нараховується.

• Заповнення анкети контролю якості послуг 10

Бонуси нараховуються за кожну заповнену анкету контролю якості послуг (Телебачення або Інтернет) в розділі «Мої послуги» на порталі абонента.

Розмір бонусів не залежить від оцінок учасника.

Бонуси за кожну анкету нараховуються не частіше ніж один раз в 90 днів з моменту проходження анкети.

• Заповнення анкет оцінки якості роботи техніка при підключенні чи сервісі 50

Бонуси нараховуються за кожну заповнену анкету оцінки якості роботи техніка при сервісних послугах чи підключенні до послуг Компанії в розділі «Мої заявки» на порталі абонента.

• Підтвердження контактних даних 50

Бонуси нараховуються за кожен оновлений e-mail чи мобільний телефон по договору.

Бонуси за кожен контакт нараховуються не частіше ніж один раз в 180 днів з моменту підтвердження.

При актуалізації контактів під час реєстрації в програмі лояльності бонуси не нараховуються.

• В подарунок на День народження 100

Бонуси нараховуються 1 раз на рік в День народження абонента.

При зміні дати народження бонуси повторно не нараховуються.

•  За термін дії договору *10

Бонуси нараховуються 1 раз на рік в дату реєстрації договору абонента.

Сума бонусів розраховується так: кількість років з дати реєстрації договору помножена на 10.

• Поповнення рахунку 10-50

Бонуси нараховуються за поповнення рахунку від 100грн.

Сума абонентної плати на місяць     Бонуси
≥ 100 і 200 грн.< 10
≥ 200 і 300 грн.< 20
≥ 300 грн і 400 грн. 30
≥400 грн і 500 грн. 40
≥500 грн. 50

Для абонентів Воля

Спойлер
  • Перехід на дорожчий пакет 100

Нарахування бонусів відбувається через 30 днів від дати переходу на більш дорожчий пакет, при умові, що даний пакет на 31 день залишився підключеним у абонента.

Підключення додаткової послуги (наприклад, антивірус) 100

Нарахування бонусів відбувається через 30 днів після активації додаткових послуг при умові, що на 31 день додаткова послуга залишилась підключеною у абонента.

Бонуси за підключення кожної із додаткових послуг можуть нараховуватись не частіше одного разу в 6 місяців з дати отримання бонусів за ці послуги.

• Підключення додаткового пакету (наприклад, пакет «Спорт») 100

Нарахування бонусів відбувається через 30 днів після активації додаткового пакету, при умові, що на 31 день пакет залишився підключеним у абонента.

Виключення складають додаткові пакети «Воля Сінема» і «Воля Сінема+», нарахування бонусів по яким відбувається в момент їх активації.

Бонуси за підключення кожного додаткового пакету можуть нараховуватись не частіше одного разу в 6 місяців з дати отримання бонусів за цей пакет.

• Підключення інтерактивного телебачення 200

Нарахування бонусів відбувається через 30 днів після активації пакету інтерактивного телебачення, при умові, що на 31 день послуга інтерактивного ТВ залишилась підключеною у абонента.

Бонуси можуть нараховуватись не частіше одного разу в 12 місяців з моменту підключення.

• Підключення другої послуги 200

Нарахування бонусів відбувається через 30 днів після підключення другої послуги (ТВ або Інтернет), при умові, що на 31 день вона залишилась підключеною у абонента.

•  Відмова від паперового рахунку 50

Бонуси нараховуються при відмові від паперового рахунку в користь отримання рахунку будь-яким із електронних способів (по е-mail чи sms).

Бонуси нараховуються одноразово в момент відмови.

• Стартовий бонус при реєстрації у програмі лояльності 50

Абонент, який зареєструвався у програмі лояльності отримує стартовий бонус.

Нарахування відбувається одноразово після верифікації актуальності контактів при реєстрації в Програмі лояльності.

При відключенні від програми лояльності і повторній рестрації, стартовий бонус не нараховується.

• Заповнення анкети контролю якості послуг 10

Бонуси нараховуються за кожну заповнену анкету контролю якості послуг (Телебачення або Інтернет) в розділі «Мої послуги» на порталі абонента.

Бонуси за кожну анкету нараховуються не частіше ніж один раз в 90 днів з моменту проходження анкети.

• Заповнення анкет оцінки якості роботи техніка при підключенні чи сервісі 50

Бонуси нараховуються за кожну заповнену анкету оцінки якості роботи техніка при сервісних послугах чи підключенні до послуг Компанії в розділі «Мої заявки» на порталі абонента.

• Підтвердження контактних даних 50

Бонуси нараховуються за кожен оновлений e-mail чи мобільний телефон по договору.

Бонуси за кожен контакт нараховуються не частіше ніж один раз в 180 днів з моменту підтвердження.

При актуалізації контактів під час реєстрації в програмі лояльності бонуси не нараховуються.

• В подарунок на День народження 100

Бонуси нараховуються 1 раз на рік в День народження абонента.

При зміні дати народження бонуси повторно не нараховуються.

•  За термін дії договору *10

Бонуси нараховуються 1 раз на рік в дату реєстрації договору абонента.

Сума бонусів розраховується так: кількість років з дати реєстрації договору помножена на 10.

• Поповнення рахунку 10-50

Бонуси нараховуються за поповнення рахунку від 100грн.

Сума абонентної плати на місяць     Бонуси
≥ 100 і 200 грн.< 10
≥ 200 і 300 грн.< 20
≥ 300 грн і 400 грн. 30
≥400 грн і 500 грн. 40
≥500 грн. 50

Витратити бонуси або отримати повну інформацію про отримані, витрачені та доступні бонуси можна на Порталі абонента "Мій кабінет" у розділі “Мої бонуси”  або в мобільному додатку My Volia

Бонусы.png

Накопичені бонуси можна обміняти на додаткові послуги та сервіси:

Замовити регулярний додатковий пакет чи послугу

Після придбання додаткового пакету чи послуги за бонуси їх вартість складає 0,01 грн. з ПДВ на 30 календарних днів. Після закінчення цього терміну додатковий пакет чи послуга автоматично переводиться на регулярну вартість згідно тарифів Компанії.

Замовити акційну пропозицію

Персональні акції, в період проведення яких можна замовити спеціальні пропозиції за бонуси. При замовленні акційної пропозиції з бонусного рахунку спишеться фіксована кількість бонусів, і можна буде користуватися замовленою послугою/пакетом за спеціальною вартістю у грн. протягом акційного періоду, що передбачений акцією. Після закінчення терміну дії акційного періоду, вартість тарифу буде автоматично переведено на регулярну згідно чинних Тарифів Компанії.

Отримати знижку*

Знижка на послуги надається терміном на 30 календарних днів і не може бути більшою за 30% від вартості основних послуг. Якщо абонент протягом 30 календарних днів з моменту отримання знижки змінює послуги за договором, надана знижка анулюється. Знижка за бонуси не надається при використанні акційного тарифного плану.

*Крім договорів типу Volia – Lifecell